Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Za koga cete glasati na izborima?
Aleksandar Vucic
8.1%  (7)
Sasa Jankovic
19.8%  (17)
Vuk Jeremic
10.5%  (9)
Vojislav Seselj
10.5%  (9)
Bosko Obradovic
10.5%  (9)
Sasa Radulovic
3.5%  (3)
Ljubisa Preletacevic Beli
32.6%  (28)
Aleksandar Popovic
0%  (0)
Miroslav Parovic
1.2%  (1)
Milan Stamatovic
2.3%  (2)
Nenad Canak
1.2%  (1)
Ukupno glasova: 86
Idi dole
Stranice:
1 ... 358 359 361 362 ... 516
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trka za predsednika - Vucic, Jankovic, Jeremic, Radulovic, Beli, Seselj  (Pročitano 308144 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Obradovic i Dveri su igra na duge staze... Daleko od toga da je on oformljen kao politicar, ali kao sto rekoh... od svih njih je najbolje iskoristio pozornicu u skupstini....

Kad neko ko je gej LGBT levicar kaze za njega da se potpuno slaze sa nekim stavovima, meni vilica samo sto ne otpadne... jer se jos secam Zveri i Dverasa...

Imam utisak da su danas elegantno sutnuti u prikrajak i gagovani... pustaju ih tu i tamo, da se dopadnu raji... ali ovo je duga igra...

Videcemo sta ce biti..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Nemam pojma, ja sam bas nesto razmisljala... Evo, prvi put posle decembra 2000. cu da glasam za nekoga, a ne protiv neke pretnje...

Edit... dopuna...



Ono kad... izgubis 1:9 u gostima...

Zaboravila si da podvučeš žutom  ( Smile ) : We wish success to the current authorities.  Smile
Sta god da je rekao, podrzao je Vucica ovim sastankom. Vidim opoziciona raja se vadi na skrivene kontekste, formu susreta ...itd. Skroz sve nebitno jer ce Vuciceva propagandna masinerija to prikazati kao blanko podrsku za sve sto radi Vucic. Kolko to znaci u Srbiji u kojoj je Putin najpopularniji politicar, ne treba puno naglasavati. Naravno i Putko je sasvim sigurno svestan i svoje popularnosti i kolika je specificna tezina njegove podrske Vucicu u ovoj zemlji. Mislim da mu je rutisnki napucao rejting za nekoliko poena, a to je ono sto je Aleku i trebalo. Sa druge strane, ova poseta nije bila besplatna, a sta su Rusi za ovu podrsku trazili, ostaje da nagadjamo ili vidimo tek posle izbora.
I naravno, ostajem pri tvrdnji da je Vuciceva politika spustanja gaca pred balkanskim turkoidima Putinu u ovom trenutku legla ko budali samar, u kontekstu popravljanja odnosa sa Turskom.
Ne bi da kvarim zurku, ali mislim da je opozicioni maksimum pobeda Vucica u drugom krugu. Sa ruskim vetrom u jedrima i uz malo izborne kradje, mozda ni toga ne bude. U svakom slucaju, opozicija bi trebalo kako god zna i ume da za eventualni drugi krug izboksuje direktno suceljavanje kandidata.  Ne znam da li postoje neka striktna pravila koja to odredjuju, ali ako ne postoje, treba izvrsiti pritisak da do direktnog suceljavanja dodje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Kad cete da shvatite da i EU i Rusiju zabole dupe za Balkan sve dok im drzimo izbeglice pred vratima...

Zar za 400 godina nista niste naucili? Ne?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Јанковић ће подржати оног ко прође у други круг, да то не уради попишао би се по свему што је причао. А то ''кандидовао сам се да победим а не да подржим неког другог у другом кругу''... па јбга изјава која је очекивана у кампањи јбте... да демонстрира сигурност и одлучност, увереност у победу блабла ... Мени су рецимо за шамаре више оне Радуловићеве изјаве о себи у другом кругу... иако зна да ће бити високо пласиран између петог и седмог места...

Radulović, taj sujetni, autokratski, vonabi Vučić Radulović, još nijednom nije propustio priliku da na konkretno pitanje o drugom krugu kaže da će podržati bilo koga od njih dvojice, iako ima sve razloge ovog sveta da se jednom kandidatu i njegovom kampu na***e mile majke ,a ne da ih podrži, toliko o tome.


A što se tiče demonstracije odlučnosti ili čega već to je sve ok ukoliko hoće da učestvuje na ovim izborima i onda da pali na Madagaskar, a ako bude želeo da ostane ovde i da se bavi politikom i saradjuje sa opozicijom, videćeš kako će se to odraziti.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Kad cete da shvatite da i EU i Rusiju zabole dupe za Balkan sve dok im drzimo izbeglice pred vratima...

Zar za 400 godina nista niste naucili? Ne?  Smile
Moguce, ali nisam pisao o tome, nego o nekim tripovima da ce prosecan Vucicev glasac sad razlagati Putinove recenice po slogovima, ne bi li ulovili neki skriveni smisao, a ima ih podosta koji ce samo zbog Putina glasati Vucka, iako su mu do juce hebali mater. Ima ih uostalom i na ovom forumu.
Sve go pravoslavac ...iako je idolopoklonstvo jedan od najtezih grehova u nasoj veri.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Проблем са тиме је што би, ако уђе у други круг, њему била потребн сва могућа подршка. Не само њему, било коме. И кад је буде тражио, неко ће да каже "а што бих те подржао, кад ти ниси хтео мене". Ал тада ћете рећи "па гласај против Вучића јеботе" лол
Nije nigde rekao da nikoga ne podrzava, nego da ide na pobedu.  Ne vidim smisla u takmicenju u kome ti nekome drugom dajes blanko podrsku ako te on pobedi.  Nekako je logicno da se u prvom krugu odmere strane a da se u drugom ujedine.  Ja bih sigurno vise voleo da u drugom budu Jeremic ili Beli,  ali ako bude Jankovic Boze moj Smile


Све је то у реду, када би се снаге одмеравале само између њих и када Вучић не би постојао. И тиме се поново враћамо на питање шта је у овом тренутку важније, да Вучић падне са власти или да онај кога подржавамо победи? Логика најављене подршке у другом кругу је да они који је дају, поручују да је на крају дана Вучићев пораз важнији од било чије победе и тако покушавају алармирати људе да је ово референдум.

Наравно да ће Јанковић сутра подржати Јеремића ако овај уђе у други круг, али као што рекох, ако Јанковић прође, људи неће знати да ли би подржао Јеремића и онда ће се многи који ће гласати за Јеремића питати "зашто бих га подржао?". А требаће му подршка свих опозиционо настројених људи, са целог политичког спектра... чак и гласача Обрадовића. И тада ће му аргумент за њих бити то што ти кажеш да је катастрофа - "Па, гласајте за мене, јер у супротном Вучић побеђује". И то ће бити лицемерје.


Naravno da bi apstinirali, slažemo se, jer nema mesije. Kad nema mesije nema ni izbora, nema Srbije, nema ničega, gasi se svetlo Smile

Al zamisli ti taj fejl kao ne podržavam nikoga jer sam došao da pobedim Smile , pa ne, bukvalno nekad samo šamari pomažu.

Ево пример... Радован Ненадић (познат по томе што на фејсу окачио слику судије Предрага Васића и Карађорђевића на рођендану "престолонаследника", где Васић као поклон "престолонаследнику" предаје пресуду о "престолонаследниковој" рехабилитацији, коју је он донео), позове пре пар недеља на Твитеру Радуловића да престане да кења и каже да ће у другом кругу подржати и Јанковића. Радуловић му одговори да је он већ рекао да ће подржати и Јанковића и Јеремића у другом кругу и да је Јанковић тај који то није узвратио. На крају, Ненадић на то каже да је Јанковић ту у праву, јер ето он ће први бити бели листић, него ли гласати за неког другог у другом кругу.

Просто, говна.  Smile



« Poslednja izmena: 28. Mar 2017, 11:33:41 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Nisam ja sporio da su govna nego sam rekao da mi je suludo da naglasavas da ces podrzati nekog drugog u drugom krugu a sam si najveci favorit za drugi krug. Ja licno bih postupio isto kao i Jankovic u toj situaciji. U krajnjem slucaju verovatnoca da se Vucic stvarno obori je vrlo mala objektivno, samim tim ovi izbori i nisu neki referendum i vise su poziv na budjenje. Sledeci izbori ce da budu referendum u pravom smislu te reci i Vucic ce da izgubi izvesno.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
jbt ja zivim u paralelnom univerzumu sa osalim robovima...

nemam pojma ko su ti ljudi... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
mislim da zivis u fiktivnom univerzumu
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 358 359 361 362 ... 516
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.