Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Za koga cete glasati na izborima?
Aleksandar Vucic
8.1%  (7)
Sasa Jankovic
19.8%  (17)
Vuk Jeremic
10.5%  (9)
Vojislav Seselj
10.5%  (9)
Bosko Obradovic
10.5%  (9)
Sasa Radulovic
3.5%  (3)
Ljubisa Preletacevic Beli
32.6%  (28)
Aleksandar Popovic
0%  (0)
Miroslav Parovic
1.2%  (1)
Milan Stamatovic
2.3%  (2)
Nenad Canak
1.2%  (1)
Ukupno glasova: 86
Idi dole
Stranice:
1 ... 357 358 360 361 ... 516
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trka za predsednika - Vucic, Jankovic, Jeremic, Radulovic, Beli, Seselj  (Pročitano 308909 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Citat
Он обесмишљава изборе колико Вучићевић обесмишљава новинарство.
To je i poenta, ako vec gubimo da gubimo velikom stilu Smile Ako Jankovic ode u drugi krug, poraz je skoro pa izvestan.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ali isti slucaj je i za Jeremica i za Belog.

Tako da to je no-win situacija.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Beli gubi sigurno ali ce makar sve da ih izvrgne ruglu, Jeremic vec ima malo vece sanse od Jankovica, makar ja tako vidim. Pre ce Jankovicev glasac da glasa za Jeremica nego sto ce Obradovicev da glasa za Jankovica, iliti prosecan glasac leve opcije je daleko inteligentniji nego prosecan glasac desne opcije Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
Citat
To je i poenta, ako vec gubimo da gubimo velikom stilu

ајд и то је неки одговор  Smile

Иначе Јеремић је мој избор далеко пре него ли Јанковић... а опет капирам да би Јанковић боље прошао у другом кругу. Тј изгубио са мањом разликом.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Beli gubi sigurno ali ce makar sve da ih izvrgne ruglu, Jeremic vec ima malo vece sanse od Jankovica, makar ja tako vidim. Pre ce Jankovicev glasac da glasa za Jeremica nego sto ce Obradovicev da glasa za Jankovica, iliti prosecan glasac leve opcije je daleko inteligentniji nego prosecan glasac desne opcije Smile

Mislim da je to losa procena, posto Jeremic cilja istu grupu kao DSS, sto nije ni cudo... s obzirom ko ga je podrzao ovako ili onako...
A svi znamo kako se poslednji aranzman sa DSS predsednikom zavrsio. Jeste da su im zajednicki koreni, ali DS i DSS su se odavno ideoloski i na svaki drugi nacin odvojili...

Sigurna sam da bi glasaci Jankovica apstinirali u drugom krugu... ili isli na Belog, posto tu ima zapanjujuce puno poklapanja... Znaci... neko drvo bi blo... Jankovic, Jankovic ili Beli... ako nece Belog onda su apstinenti... Ako nema ni Belog, onda su ili apstinenti ili za Jeremica...

Jeremic je jos vise odrodjen od naroda nego Jankovic... i mislim da bi sa danasnjim imidzem, prosecan glasac Jankovica pre glasao za Obradovica, sto je strasan paradoks, ali dokaz da je Obradovic najpametnije iskoristio svoj ulazak u parlament, za razliku od nekih drugih... aham.. pokreta...

Obradovic se polako, ali sigurno pozicionira na mesto koje je nekada drzao DSS, pa cak i SPO... neki nivo mekih desnicara... recimo... moderniji i manje opterecen cetnistvom i slicnim pizdarijama. Demohriscani.. npr...
« Poslednja izmena: 28. Mar 2017, 09:06:43 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Naravno da bi apstinirali, slažemo se, jer nema mesije. Kad nema mesije nema ni izbora, nema Srbije, nema ničega, gasi se svetlo Smile

Al zamisli ti taj fejl kao ne podržavam nikoga jer sam došao da pobedim Smile , pa ne, bukvalno nekad samo šamari pomažu.
« Poslednja izmena: 28. Mar 2017, 09:12:53 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Au brate koji je fejl smatrati da ako si se kandidovao treba u toku kampanje non stop da pricas kako ces nekog drugog da podrzis u drugom krugu.
Mislio sam da je Radulovic konacno politicar koji dominantnu kolicinu vremena prica o sebi i svom programu, a ne o drugima ali izgleda da mu i tu ulogu preuzima Jankovic. Nekako mi se cini da DJB ima toliko potencijala a da pravi toliko glupe i pocetnicke greske koje ce da ubiju dobru ideju.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Гледао сам јуче неку емисију са Јанковићем на Јутјубу, водитељка била Антонела Риха. Човек је харизматичан као Folivora Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Da, to svakako jeste.
Oce to kad ti jedino zanimanje nije politicar. 

Ali bas zato je za benignu funkciju kao sto je predsednik drzave...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
Јанковић ће подржати оног ко прође у други круг, да то не уради попишао би се по свему што је причао. А то ''кандидовао сам се да победим а не да подржим неког другог у другом кругу''... па јбга изјава која је очекивана у кампањи јбте... да демонстрира сигурност и одлучност, увереност у победу блабла ... Мени су рецимо за шамаре више оне Радуловићеве изјаве о себи у другом кругу... иако зна да ће бити високо пласиран између петог и седмог места...

Citat
Човек је харизматичан као Folivora Smile

Не заборави да је и Маршићанин био кандидат за председника... додуше то се није завршило спектакуларно...  Smile

Citat
Jeremic je jos vise odrodjen od naroda nego Jankovic... i mislim da bi sa danasnjim imidzem, prosecan glasac Jankovica pre glasao za Obradovica, sto je strasan paradoks, ali dokaz da je Obradovic najpametnije iskoristio svoj ulazak u parlament, za razliku od nekih drugih... aham.. pokreta...

Мислим да грешиш... ако си за ово прво чак и у праву, немам Јанковићевих гласача у ближем окружењу па не знам... ово друго грешиш... Обрадовићев наступ и наступ Двери је и даље дилетантски и неозбиљан... још се траже између озбиљности и естраде у том свом наступу... и требаће им много још да се озбиљно позиционирају па да кажеш да су преузели улогу некадашњег ДСС-а Smile

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 357 358 360 361 ... 516
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.