Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 11:20:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: trikovi za puskice...  (Pročitano 34429 puta)
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma samo se sve to komplikuje...to je ono sta se setish u tom trenutku!!! Smile Smile









IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 153
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U srednjoj skoli (za samo neke predmete gde znas da ce ti dati kao pitanje celu lekciju) prepisivala lekciju tako da zauzme obe strane lista...I takve papire stavljala ispod klupe u knjigu...Na kontrolnom pises na papiru sta ti padne na pamet, vazno da se udubis u to sto radis i protivnika ubedis u to da si se razbijao od ucenja...U neko doba, cimnes papir ispod klupe i stavis ga na sto...Ispred prve recenice dodas samo broj pitanja...Samo nesto i mora da se nauci, jer tesko da moze svako pitanje moze tako da se odradi, bude sumnjivo ako su svi papiri onako pojedinacni...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 288
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X430
Za matis,fiziku i hemiju obavezno imam puskice,napisem na papiric i zalepim ga na unutrasnju stranu duksa ili majce i kad mi treba samo cituckam.A pre sam imala mehanizam:puskice stavim u rucni sat i kad ga navijem papir izlazi... i nikad me nisu provalili,snalazljiva sam po tom pitanju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Necu skoro onim sorom,ne znam posle put odande...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 147
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia N91
I ja sam bio snalazljiv u vreme osnovne skole...Prijemni sam prosao satom sa kamerom...U gimnaziji me mrzelo da pisem puskice.Mogao sam i bez njih biti odlican  Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better safe than sound.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1180
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6630
kod nas ima i slogiranih nastavnika kao npr srpkinja,ti ladno na kontrolnom izvadis knjigu stavis je pored rada i prepisujes,a kod onih koji sve proveravaju ja uglavnom za matematiku napisem na ruku,a za fiziku na koleno (pod uslovom da nosim sorc),a za ostale napisem u onu providnu hemijsku i niko me ne provaljuje (osim jednom kad sam dobio kecinu iz geografije ali sam posle popravio (8
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Necu skoro onim sorom,ne znam posle put odande...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 147
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia N91
Da,da,da...Ti nastavnici su zive legende...Mi smo u mojoj gimnaziji imali biologicarku a.k.a. Babu,koja je imala 120 kg i jako tesko hodala,pa smo je na kontrolnom cim udje za katedru zatrpavali torbama sa obe strane i tako je ogradjivali da ne moze da prodje...Knjiga na sto i Bog da te vidi.Medjutim,to nam je vracala tako sto je kontrolne ocenjivala vrrlo strogo,morao si da napises njene reci sa predavanja,u najmanju ruku.Takodje,namerno ili slucajno,cesto je "gubila" kontrolne od celog razreda pa smo morali da odgovaramo. Smile
Ahhh,to su bila vremena. Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Uvek nasmejana

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 161
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.8)
mob
Samsung 
@Puky-Mako pojasni,nisam ni ja skontao savrseno.
Ja vec nekih 5 godina koristim extra dobar sistem-
trebaju vam slamcica,gumica za tegle,makaze i malo selotejpa.
Na kompu otkucate puskice tako da budu 4-6 cm siroke,duzina nije bitna sve dok text zauzima 1 stranu u word-u.Odstampate i iseckate odstampani `materijal` tako da ostane jedino text i malo praznog prostora iznad i ispod texta.
Odsecete 2 komada slamcice u sirini texta(4-6 cm),zalepite ih tako da budu na samom vrhu svakog kraja i krenete da motate,jednu prema drugoj.Ako ste uspesno zarolali,dobicete oblik dvogleda( Smile)! Zavezite gumicom koliko je puta potrebno i to je to!  Smile
Pali savrseno,stavi se u ruku kojom se ne pise i vrlo lagano se vrti.Ako je text veci od 1 strane u word-u,jednostavno zalepite dva ili koliko vec imate isecaka.GL!

Provereno  dobra stvar, potvrdjujem....uvek uspesno(bar meni)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
roto olovka je zakon.googlajte.ima je na netu da se kupi za 10 evra.pre 15 dana sam polozio programiranje preko nje.extra stvar Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jel moze neko da pojasni ono sto je napisao CulaTZAR?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 780
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jedna koleginica je stavila puskicu na stolicu i prepisivala. Profesorka je videla da je na stolici neki papir i pitala sta je to. A ova kako je sedela preko dela kaputa prebacenog preko stolice, samo je hladno rekla"A to, pa etiketa". I naravno nije uhvacena u prepisivanju.Pa eto ti predlog kako da se izvuces ako ti vide neku puskicu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 11:20:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.