Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trikovi koji će pomoći da on bude srećan uz vas  (Pročitano 5133 puta)
23. Jan 2012, 14:56:07
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 


Tajna održavanja duge veze je naučiti nositi se s raznoraznim delikatnim situacijama. Trikovi ispod pomoći će vam da pronađete najbrži put do

put do zajedničke sreće i očuvate što duže taj osjećaj.


-1- Priznajte probleme uzrokovane njegovim ponašanjem


Neugodna ćutnja i potiskivana agresija mogu upropastiti vezu. Muškarci žele da njihova djevojka prizna i ukaže na probleme, čak i ako su oni toliko očiti, naravno ne na agresivan način. Naučite na ljubazan način razgovarati o problemima i ukazivati na promjene koje biste željeli vidjeti u vezi.

-2- Umjerena diskrecija

Muškarci su uglavnom zainteresovani za stvari koje su se odvijale u vašoj prošlosti, ali će takođe i poštovati djevojku koja zadrži umjerenu diskreciju.

To znači da fantazije o bivšem i kolegama treba da zadržate za sebe. Nema potrebe prepričavati svaki detalj iz prošlost ili hvaliti se bilo pozitivnim bilo negativnim iskustvima.

-3- Male promjene u izgledu

Muškarci vole djevojke koje znaju pratiti trendove i stalno ih iznenađuju dobrim izgledom. Čak ako se poznajete i decenijama važno je da slijedite redovnu rutinu uljepšavanja.

-4- Dozvolite mu vrijeme za prijatelje

Ako vi uživate u dragocjenim trenucima sa svojim prijateljima, dozvolite to i svome dragom. Nemojte prigovarati na prijateljska druženja. Neke stvari vaš muškarac jednostavno ne može i ne želi raditi s vama, nego mu treba muško društvo.

-5- Nekad se i povucite

Potrudite se upoznati posebnost svog partnera i povucite se onda kada treba. Dopustite mu slobodu razmišljanja i djelovanja, čak i ako ste sigurni da je nešto pogrešno.

-6- Često mu udijelite kompliment

Nema potrebe da glumite i lažete, ali sigurno ima mnogo toga što vam se na vašem dečku sviđa, pa ne zaboravite s vremena na vrijeme to spomenuti. Ovaj trik će ga motivisati da i on vama uzvrati komplimentom ili se još više pođe truditi oko stvari koje ste pohvalili.

-7- Slušajte aktivno

Poštovanje je najdragocjenija kvaliteta svake duge veze. Oni koji nauče da slušaju pažljivo i pokažu poštovanje za partnerove riječi i želje imaju već velike šanse za uspjeh.


------------------------------------------------------------------


ok su neka ,realno se sve može gledati obostrano ako želimo da radimo na vezi. ovako djeluje k'o priručnik za  poniznu ženu,a tačka 6 ..   Smile

na konto sedmice,poštovanje je baza svih medjuljudskih odnosa,pa i ovog
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.38
mob
HTC Wildfire S
Citat
Trikovi koji će pomoći da on bude srećan uz vas

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

8. Blovdžabujte ga redovno (ako sve ostalo propadne).
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
ma ja sam za šesti savjet,on mi je  Smile----k'o da je bože oprosti retardirani kompleksaš
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.38
mob
HTC Wildfire S
Ko ti je kriv što gnjuriš po ovim veštačkim savetima koji se pišu i izmišljaju za veštačke živote.
Sledećeg meseca će izdati ovih 7 potpuno suprotnih sami sebi.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
to znaš i bez ovoga što ću napisati,al' ajde-- kad neko ovdje ili na bilo kom drugom forumu otvori neku temu,ne mora da znači da se sa istom slaže.
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.38
mob
HTC Wildfire S
Da... opšte poznato.. ali to i dalje nije razlog za njihovo promovisanje i konstantno iznošenje, jedino ako je neko potpuni mazohista.
Poražavajuće je čime se tovare devojke i žene, odnosno čime ih tovare.
I tako dugo unazad a da se nijedna pošteno ne zapita da li joj potreban neko da bi joj rekao ovako specifično šta da misli.
I tako je svugde... uostalom većina ovih saveta se prepisuje od stranih časopisa.
A većine je pisana tako da se ophodi prema ženi kao prema retardiranom idiotu. Ponižavajuće je.
Što mi je još opičenije, dobar deo ovoga pišu same žene.
(i veoma sam zahvalan što sam imao devojke koje se nisu zaglupljivale ovim.)

Takođe.
Kao neko ko čita gomilu muških časopisa izdatih u ovoj zemlji, mogu reći - nas ne tovare sa ovim sranjem.


Eto.  Smile Sad mi je lakše.  Smile


Edit: Ali "trikovi" xD
Ono kao... aj malo da vežbaš i glumiš da imaš mišljenje. xD
« Poslednja izmena: 23. Jan 2012, 15:23:39 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
Pa upravo iz razloga što mi je mizerno da se veliki svjetski časopisi posvećeni ženama bave ovim,savjetuju ovakve stvari-kačim ove tekstove,da bismo ih analizirali.
to su tekstovi koje su navodno stručnjaci radili i utiču na široke narodne mase. žena je u 80 i kusur % potcijenjena i tretirana u ekstremima od jadnice do kučke.
ne zasipaju vas tim,to vjerujem ,a ovim vam i sami ženski autori idu na ruku jer dosta žena u njihove savjete nažalost vjeruje
« Poslednja izmena: 23. Jan 2012, 15:24:27 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.38
mob
HTC Wildfire S
Ma nije problem da neka žena bude kučka.
Neka bude kučka.
Ali neka bude kučka zato što je ona tako odlučila i misli da je to za nju zbog toga i toga (šta god to značilo, ima dosta vrsta kučki), problem je kad oće da bude kučka jer su joj tako rekli negde da je to super.

Ako pitaš mene, trebalo bi pisati upravo protiv ovakvih stvari.
Analizirati ove kvazi-savete je samo po sebi ponižavajuće za cure o kojima mislim sve najbolje i mislim da bi ih uvredio.
Analizirati ovo iznova i iznova je poklanjanje previše značaja i pažnje, i samim tim im se pridaje vrednost.

Citat
,a ovim vam i sami ženski autori idu na ruku jer dosta žena u njihove savjete nažalost vjeruje

 Smile Da, ostali saveti su:

Nemoj da "dejtuješ" lika koji ima mamu. (čekaj da umre) (ne dozvolite da dođete u situaciju da vas slučajno uporedi sa pokojnom majkom)
Nemoj da ulaziš u vezu sa tipom koji ima smisao za humor. (malopre pročitao na nekoj temi, keve mi)
Na bilo koju barikadu, (one najsitnije ukazuju na najgore psihopate) odmah bežite odatle jer vi (sve vi koje ste kupile ovaj časopis) zaslužujete _______ (opisati savršenog koji je skrojen samo za vas i nikada vam neće zasmetati, happily ever after)
Ne slušajte prethodni savet i pomučite se malo oko svog muškarca jer time pokazujete svoju snagu, karakter i nezavisnost kao žena.
Neka vas osvoji pravim parfemom i dezodoransom i neka ga uvek nanosi u litrama (u suprotnom, korpa) ali i neka malo smrducka na muževni znoj jer tako se ocenjuje hemijska kompatibilnost.
Budite uvek uz njega, u svako doba dana i noći jer time gradite vezu i tako se on navikava na vas, vežite se poput teroriste za njega... ali mu i dajte malo prostora jer i njemu treba sloboda.
Ovo je lista od 50 stvari koje voli da radi.. pažljivo ih proučite kako bi se adaptirale drage moje. (i svih 3 milijarde muškaraca voli ovih 50 stvari. bez izuzetaka)
Zapucajte se glavom od zid kako bi zaboravile prethodnih 50 stvari.. svi znamo da im ne treba povlađivati.. setite se samo 8. marta i koliko su se žene uspešno izborile protiv ovakvih stvari.
Ako ništa od ovoga ne pomogne.. obratite se svom dnevnom horoskopu.

Zapravo.. ja sam stvarno impresioniran koliko pravila i saveta je u svojoj suprotnosti... na udaljenosti od samo 2 strane.  Smile
To ni biblija nije postigla koja prepuna mindfuck suprotnosti.
« Poslednja izmena: 23. Jan 2012, 16:07:29 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
slažem se sa dosta stvari,samo ne mislim da je loše ako već neko izbaci ovakav tekst i on bude dostupan na netu,trafikama i gdje sve ne...da neko od nas da svoje vidjenje,kritikuje...prosto iskaže svoje mišljenje koje je možda skroz suprotno od ovog.
ili da počnu da se pišu kontra tekstovi..za koje vjerujem da ne bi baš prodavali novine,ali bi imali smisla
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Pa upravo iz razloga što mi je mizerno da se veliki svjetski časopisi posvećeni ženama bave ovim,savjetuju ovakve stvari

http://forum.burek.com/kozmo-saveti-za-zene-t566134.html

A i ja volim te trivijalne tekstove poneki put. Cisto me nasmeju sa nekim stvarima.  Smile

Tuzno je jedino sto dosta zenske populacije to shvata dosta ozbiljno pa misle da im je to Alfa i Omega i da to tako treba...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.