Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tribunal osudio Dragomira Miloševića na 33 godine zatvora  (Pročitano 8272 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c
Samo da odgovorim momku koji se žali što moj post nije obrisan. Kolika ste nevinašca bili vi koji ste živeli u Sarajevu znaju Srbi koji su ostali u muslimanskom delu grada. Ni broj se ne zna koliko ih je poklano i silovano. A da ne pričam što ste slali Srbe da vam kopaju rovove. Kada je pre par godina neki list objavio koliko je Srba zaklano ( ne streljano, već zaklano ) u Sarajevu hteli ste da linčujete novinara. Toliko o nevinim jagnjićima grada Sarajeva.
Markale ste sami iscenirali. Svesno ste žrtvovali svoj narod ne biste li podmetnuli Srbima. To znaš ti vrlo dobro, koliko i ja. Meni je žao da jedan čovek ode na doživotnu robiju zbog nečega što nije uradio.
Piše: svaki hitac je bio ispaljen sa umišljajem da ubije i rani. Verovatno se Hag time rukovodi, koliko hitaca toliko godina. Zato vi muslimani najbolje prođoste. Vi ste klali žrtve, te stoga nemate puno hitaca. I prestani da kukaš, mi ti nismo bolećiva Evropa.
Zna se broj, u jami na Kazanima nađeno je 40 tijela, pa čak ni vaši forenzičari, koji su prekopali  pola Sarajeva,  nisu ništa našli, prvo je nekakvo udruženje nestalih Srba iz Sarajeva spominjalo nekakvu cifru od nekoliko desetina hiljada, pa kada su poslali istraživače na mjesta za koja su govorili da su stratišta Srba i da su u njima nalaze stotine tijela nisu ništa našli, tako da tu priču pričaj Rusima, Grcima, Rumunima, ma kome hoćeš ali nemoj meni.
Zločini su se desili, ali to su bili sporadični i izolovani slučajevi, više je Srba u Sarajevu stradalo od njihovih sunarodnika sa brda nego od naših ruku.
Markale bile iscenirane, a Haag govori drugačije, pa sada ko je kompetentniji hm?
Ja ne kukam ja ukazujem na nepravdu, možda je to kod tebe isto, ali kod mene ne.
Tvoje pozivanje na sravnjivanje sa zemljom grada od pola miliona ljudi govori samo o tvom bolesnom mozgu, zato te i razumjem zašto se suosjećaš za jednim takvim zločincom kao što je milošević

A koliko ih je nađeno izvan Kazana? Prema prvim isatraživanjima, figurira cifra od 2000 ZAKLANIH i opet podvlačim zaklanih civila. Koliko je meni poznato, granata ne može da ostavi trag na vratu širine pola milimetra? Niti samo da iskopa nekome oči. Možda i može, a ?

I da, žao mi je što nije sravnjeno Sarajevo i što nije osvojeno. Što smo se igrali rata. Danas bi i dalje bila Srpska Vogošća i Srpski Ilijaš. Da smo vas drmnuli tamo gde vas najviše boli, ne biste se opasuljili 300 godina. Hteli ste rat, doveli ste bradatu braću da koljete Srbe, e pa onda ste trebali da snosite i posledice. Klali ste u selima oko Srebrenice, pa vam nije jasno šta vas snašlo....

Samo UN-u zahvalite što je Goražde još uvek vaše. Jedno 50 puta su ga Srbi totalno osvajali i svih 50 puta je UN naredio povlačenje.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1148
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

-Drugo prvobitna cifra ubijenih Bošnjaka bila je 20 000, da bi se danas svela na mnogo realniju, ali još uvek ne istragom potvrđenu od 3 000do 4 000. Pronađeno i sahranjeno je oko 2 500 Bošnjaka.Ni u tom broju nije razlučeno ko je stradao tokom opsade, ko je umro a ko je ubijen nakon pada grada.

Kako znam komisija koju je formirala vlada RS govori o 7 200 ubijenih Bosnjaka,u toku zauzimanja Srebrenice....

Samo UN-u zahvalite što je Goražde još uvek vaše. Jedno 50 puta su ga Srbi totalno osvajali i svih 50 puta je UN naredio povlačenje.

Ti si bolestan covjek.....
Ti i tebi slicni se trebate zahvaliti UN  sto niste zauzeli Gorazde,jer da je vasa vojska zauzela Gorazde,Srebrenica bi
bila "mala maca" u odnosu na Gorazde,gledajuci sta se desilo u Srebrenici,u Gorazdu bi pobili duplo vise
ljudi nego u Srebrenici....a tada nebi bilo ni Dejtona,jer vasa vojska je na svim ostalim djelovima ratista bila samo u
defanzivi,osim Srebrenice i Gorazda.......Jednostavno da ste zauzeli Gorazde sada nebi postojala  RS.....

IP sačuvana
social share
Jedna anegdota koja to ilustrira je da je Husein-kapetanov navodni odgovor na pitanje da li se boji rata sa Osmanlijskim carstvom bio Boga se bojim malo, odgovorio je, Sultana nimalo, a Vezira - ko dorata svoga.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c

Ti si bolestan covjek.....
Ti i tebi slicni se trebate zahvaliti UN  sto niste zauzeli Gorazde,jer da je vasa vojska zauzela Gorazde,Srebrenica bi
bila "mala maca" u odnosu na Gorazde,gledajuci sta se desilo u Srebrenici,u Gorazdu bi pobili duplo vise
ljudi nego u Srebrenici....a tada nebi bilo ni Dejtona,jer vasa vojska je na svim ostalim djelovima ratista bila samo u
defanzivi,osim Srebrenice i Gorazda.......Jednostavno da ste zauzeli Gorazde sada nebi postojala  RS.....

Koliko je tebi i tebi sličnima trebalo da operete krv sa sekira, kama i bodeža vaše bradate braće što su harali po Vozući, Zvijezdi, Srnetici? Boli li te sad kad se svi naseliše oko Zenice, pa uzeše vaše devojke?
Bolestan je ceo tvoj narod koji je mislio da će se kod Rudog spojiti sa Novim Pazarom pa dalje ići sve do "presvijetloga carskoga Stambola na Bosforu". Nije li te sramota Markala, đe pobiste svoje. Zar i tu cilj opravdava sredstva???
A Dobrovoljačka? A Tuzla?
U Goraždu ste i te kako popili po nosu. Goražde je prvi put moglo da padne dok ste se vi još pitali "šta nas snađe, kud započesmo sve ovo??!!" A nakon Goražda lepo i Treskavica cela pa preko Igmana u šeher Sarajevo.
A samo vi čarkajte još i tražite nove mape. Kanda želite još?
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Istina je da su Srbi gadjali Sarajevo i pobili dosta civila, istina je da su i Srbi stradali od Srba, ali ti Srbi su nosili uniforme takozvane armije BiH. Dalje, sto se tice Markala, pa ljudi, preko 20 fotoreportera je snimilo Markale, samo 5 minuta poslije detonacije. Postoji milijardu dokaza koji dokazuju suprotno. Zasto bi Srbi negirali Markale? Jel mi Srbi negiramo zlocin u Srebrenici?
Hahaha pa vidim koliko priznajete Srebrenicu, vaši četnici dođu u Srebrenicu da bi pjevali četničke pjesme pod prozor onih koji su nekom ludom srećom preživjeli genocid, ko je pisap po plakatima koji su bili postavljeni u Srbiji uoči desetogodišnjice genocida- Biće repriza itd.

@simijon
Cifra je 8272, otiđu u Potočare, spisak je tamo

@gibanichar
Nađi mi ostatke tih 2000 zaklanih srba.
Ja se sada pitam gdje je moderator da izbriše ovu poruku koja je nedostojna čovjeka, ili pravila ne važe za fašističke svinje kao što si ti, sigurno si im simpatičan sa ovakvim bolesnim fantazijama, misliš da mene može izbaciti iz takta jedan bolesnik kao što si ti, pa tebe se i rođena majka stidi, a možda si se na nju i ugledao, ko zna , bolesnik neće ništa roditi osim bolesnika Smile Smile


Ti si bolestan covjek.....
Ti i tebi slicni se trebate zahvaliti UN  sto niste zauzeli Gorazde,jer da je vasa vojska zauzela Gorazde,Srebrenica bi
bila "mala maca" u odnosu na Gorazde,gledajuci sta se desilo u Srebrenici,u Gorazdu bi pobili duplo vise
ljudi nego u Srebrenici....a tada nebi bilo ni Dejtona,jer vasa vojska je na svim ostalim djelovima ratista bila samo u
defanzivi,osim Srebrenice i Gorazda.......Jednostavno da ste zauzeli Gorazde sada nebi postojala  RS.....

Koliko je tebi i tebi sličnima trebalo da operete krv sa sekira, kama i bodeža vaše bradate braće što su harali po Vozući, Zvijezdi, Srnetici? Boli li te sad kad se svi naseliše oko Zenice, pa uzeše vaše devojke?
Bolestan je ceo tvoj narod koji je mislio da će se kod Rudog spojiti sa Novim Pazarom pa dalje ići sve do "presvijetloga carskoga Stambola na Bosforu". Nije li te sramota Markala, đe pobiste svoje. Zar i tu cilj opravdava sredstva???
A Dobrovoljačka? A Tuzla?
U Goraždu ste i te kako popili po nosu. Goražde je prvi put moglo da padne dok ste se vi još pitali "šta nas snađe, kud započesmo sve ovo??!!" A nakon Goražda lepo i Treskavica cela pa preko Igmana u šeher Sarajevo.
A samo vi čarkajte još i tražite nove mape. Kanda želite još?
Hahahahah iz koje li si ti vukojebine da mi je znati Smile Smile
« Poslednja izmena: 13. Dec 2007, 13:30:12 od nistarxx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c

@gibanichar
Nađi mi ostatke tih 2000 zaklanih srba.
Ja se sada pitam gdje je moderator da izbriše ovu poruku koja je nedostojna čovjeka, ili pravila ne važe za fašističke svinje kao što si ti, sigurno si im simpatičan sa ovakvim bolesnim fantazijama, misliš da mene može izbaciti iz takta jedan bolesnik kao što si ti, pa tebe se i rođena majka stidi, a možda si se na nju i ugledao, ko zna , bolesnik neće ništa roditi osim bolesnika Smile Smile


Ti si bolestan covjek.....
Ti i tebi slicni se trebate zahvaliti UN  sto niste zauzeli Gorazde,jer da je vasa vojska zauzela Gorazde,Srebrenica bi
bila "mala maca" u odnosu na Gorazde,gledajuci sta se desilo u Srebrenici,u Gorazdu bi pobili duplo vise
ljudi nego u Srebrenici....a tada nebi bilo ni Dejtona,jer vasa vojska je na svim ostalim djelovima ratista bila samo u
defanzivi,osim Srebrenice i Gorazda.......Jednostavno da ste zauzeli Gorazde sada nebi postojala  RS.....

Koliko je tebi i tebi sličnima trebalo da operete krv sa sekira, kama i bodeža vaše bradate braće što su harali po Vozući, Zvijezdi, Srnetici? Boli li te sad kad se svi naseliše oko Zenice, pa uzeše vaše devojke?
Bolestan je ceo tvoj narod koji je mislio da će se kod Rudog spojiti sa Novim Pazarom pa dalje ići sve do "presvijetloga carskoga Stambola na Bosforu". Nije li te sramota Markala, đe pobiste svoje. Zar i tu cilj opravdava sredstva???
A Dobrovoljačka? A Tuzla?
U Goraždu ste i te kako popili po nosu. Goražde je prvi put moglo da padne dok ste se vi još pitali "šta nas snađe, kud započesmo sve ovo??!!" A nakon Goražda lepo i Treskavica cela pa preko Igmana u šeher Sarajevo.
A samo vi čarkajte još i tražite nove mape. Kanda želite još?
Hahahahah iz koje li si ti vukojebine da mi je znati Smile Smile

Ostaci 2000 Srba će se kad taj naći. Ali 7000 Srebreničana, nikad.
Ti si muslimanska svinja. Čudo u svetu nauke, kulture i religije. Već si izbačen iz takta kad si opleo po mama, nanama, amidžicama i dajdžinicama. Sellam alejkum hajvane.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11

@gibanichar
Nađi mi ostatke tih 2000 zaklanih srba.
Ja se sada pitam gdje je moderator da izbriše ovu poruku koja je nedostojna čovjeka, ili pravila ne važe za fašističke svinje kao što si ti, sigurno si im simpatičan sa ovakvim bolesnim fantazijama, misliš da mene može izbaciti iz takta jedan bolesnik kao što si ti, pa tebe se i rođena majka stidi, a možda si se na nju i ugledao, ko zna , bolesnik neće ništa roditi osim bolesnika Smile Smile


Ti si bolestan covjek.....
Ti i tebi slicni se trebate zahvaliti UN  sto niste zauzeli Gorazde,jer da je vasa vojska zauzela Gorazde,Srebrenica bi
bila "mala maca" u odnosu na Gorazde,gledajuci sta se desilo u Srebrenici,u Gorazdu bi pobili duplo vise
ljudi nego u Srebrenici....a tada nebi bilo ni Dejtona,jer vasa vojska je na svim ostalim djelovima ratista bila samo u
defanzivi,osim Srebrenice i Gorazda.......Jednostavno da ste zauzeli Gorazde sada nebi postojala  RS.....

Koliko je tebi i tebi sličnima trebalo da operete krv sa sekira, kama i bodeža vaše bradate braće što su harali po Vozući, Zvijezdi, Srnetici? Boli li te sad kad se svi naseliše oko Zenice, pa uzeše vaše devojke?
Bolestan je ceo tvoj narod koji je mislio da će se kod Rudog spojiti sa Novim Pazarom pa dalje ići sve do "presvijetloga carskoga Stambola na Bosforu". Nije li te sramota Markala, đe pobiste svoje. Zar i tu cilj opravdava sredstva???
A Dobrovoljačka? A Tuzla?
U Goraždu ste i te kako popili po nosu. Goražde je prvi put moglo da padne dok ste se vi još pitali "šta nas snađe, kud započesmo sve ovo??!!" A nakon Goražda lepo i Treskavica cela pa preko Igmana u šeher Sarajevo.
A samo vi čarkajte još i tražite nove mape. Kanda želite još?
Hahahahah iz koje li si ti vukojebine da mi je znati Smile Smile

Ostaci 2000 Srba će se kad taj naći. Ali 7000 Srebreničana, nikad.
Ti si muslimanska svinja. Čudo u svetu nauke, kulture i religije. Već si izbačen iz takta kad si opleo po mama, nanama, amidžicama i dajdžinicama. Sellam alejkum hajvane.
hahahah hoće naći će se, kako da ne Smile Smile
Jao nemoj samo da mi ti pričaš o reputaciji u svijetu, vas svijet toliko respektira da to nije normalno Smile
Koliko si čekao da i u tu tvoju selendru uvedu telefon i internet? Smile
« Poslednja izmena: 13. Dec 2007, 13:43:56 od nistarxx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c
Triput Grok za tebe!!!
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Triput Grok za tebe!!!
Ma kanda si mi se nešto povukao Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
ta cifra od 8272 ima mane. Neki su se pojavljivali da uzimaju penzije, da traže povraćaj imovine, da glasaju. Sad trebalo bi sprovesti istragu da li se pojavljuju živi ljudi ili neko manipuliše papirima. A glupo je da idem u Potočare jer kad sam pomenula doilazak u Sa na onom drugom mom forumu (ti znaš kom) imala sam tako divne pozive i etikete da se ispovraćaš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c
Pa nisam ja na istom evolutivnom stupnju kao ti. Dok si ti četvoronožac sa savijenim repom, ja hodam na dve noge, i spadam u koliko-toliko, u razvijenija bića. Ono, istina, za pronalaženje tartufa si neprikosnoven, tu ti skidam kapu. Sad se povlačim, jer ne želim da odgovaram na tvoja baljezgranja. Kanda malo kandišeš  Smile
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.