Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tribunal osudio Dragomira Miloševića na 33 godine zatvora  (Pročitano 8274 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 3720c
Samo da odgovorim momku koji se žali što moj post nije obrisan. Kolika ste nevinašca bili vi koji ste živeli u Sarajevu znaju Srbi koji su ostali u muslimanskom delu grada. Ni broj se ne zna koliko ih je poklano i silovano. A da ne pričam što ste slali Srbe da vam kopaju rovove. Kada je pre par godina neki list objavio koliko je Srba zaklano ( ne streljano, već zaklano ) u Sarajevu hteli ste da linčujete novinara. Toliko o nevinim jagnjićima grada Sarajeva.
Markale ste sami iscenirali. Svesno ste žrtvovali svoj narod ne biste li podmetnuli Srbima. To znaš ti vrlo dobro, koliko i ja. Meni je žao da jedan čovek ode na doživotnu robiju zbog nečega što nije uradio.
Piše: svaki hitac je bio ispaljen sa umišljajem da ubije i rani. Verovatno se Hag time rukovodi, koliko hitaca toliko godina. Zato vi muslimani najbolje prođoste. Vi ste klali žrtve, te stoga nemate puno hitaca. I prestani da kukaš, mi ti nismo bolećiva Evropa.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E

"Sudsko vijeće je zaključilo da je dokazano da je minobacačka granata od 120 milimetra na pijacu 'Markale' ispaljena sa položaja Sarajevsko-romanijskog korpusa", rekao je sudija Robinson.

Sudsko vijeće je odbacilo tvrdnju odbrane da su napad na "Markale" inscenirale vlasti u Sarajevu i da se Sarajevo, zbog stalnih borbi, nije moglo smatrati civilnim područjem.


Markale jesu bile iscenirane to pisu raznorazni americki i britanski generali po svojim memoarima, ja sam licno gledao nekoliko emisija na hisory-ju i jos nekom kanalu gde pricaju kako je licno medlen olbrajt naradila da to tako mora da bude, prica lepo general ako se ne varam Michael Jackson ili Rouz nisam siguran jedan od njih probacu da iskopam na jutube pa da ti dam da vidis sta oni govore o tome!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 3720c
Nego šta nego su iscenirane. Pa prvi izveštaj ekipe UNPROFOR-a kaže da je nemoguće da su granate došle sa srpskih položaja. To je čak bilo u BBC-jevom dokumentarcu.

Budući da je uspela, predstava je ponovo izvedena i u Račku.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 

"Sudsko vijeće je zaključilo da je dokazano da je minobacačka granata od 120 milimetra na pijacu 'Markale' ispaljena sa položaja Sarajevsko-romanijskog korpusa", rekao je sudija Robinson.

Sudsko vijeće je odbacilo tvrdnju odbrane da su napad na "Markale" inscenirale vlasti u Sarajevu i da se Sarajevo, zbog stalnih borbi, nije moglo smatrati civilnim područjem.


Markale jesu bile iscenirane to pisu raznorazni americki i britanski generali po svojim memoarima, ja sam licno gledao nekoliko emisija na hisory-ju i jos nekom kanalu gde pricaju kako je licno medlen olbrajt naradila da to tako mora da bude, prica lepo general ako se ne varam Michael Jackson ili Rouz nisam siguran jedan od njih probacu da iskopam na jutube pa da ti dam da vidis sta oni govore o tome!

Nije bilo prenosa suđenja ali da li je taj general koji je izjavio o naređenju Madlen Olbrajt pozvan da svedoči pred sudom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1148
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"Sudsko vijeće je zaključilo da je dokazano da je minobacačka granata od 120 milimetra na pijacu 'Markale' ispaljena sa položaja Sarajevsko-romanijskog korpusa", rekao je sudija Robinson.

Sudsko vijeće je odbacilo tvrdnju odbrane da su napad na "Markale" inscenirale vlasti u Sarajevu i da se Sarajevo, zbog stalnih borbi, nije moglo smatrati civilnim područjem.
........................................................................................................

Vi sad pricajte da su lutke,ili da smo sami sebe,ili da su nas Hrvati iz Kiseljaka......

Nemogu da shvatim kako mozete uvijek istu pricu pisati,kako vas cijeli svijet mrzi..........kako
sud u Hagu specijano samo vas Srbe kaznjava,vas Krscane Srbe u Hagu nevole a mi Bosnjaci
Muslimani smo im dragi...........

Jos su pojedinci uvrijedeni ovom presudom.............svasta
U Sarajevu je ubijeno 13 000  ljudi od strane VRS,
Treba znati da je medu ovih 13 hiljada ima i Srba.........interesantno
da je vise Sarajevskih Srba pobila VRS nego Caco i njemu slicni zlocinci.....

IP sačuvana
social share
Jedna anegdota koja to ilustrira je da je Husein-kapetanov navodni odgovor na pitanje da li se boji rata sa Osmanlijskim carstvom bio Boga se bojim malo, odgovorio je, Sultana nimalo, a Vezira - ko dorata svoga.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Samo da odgovorim momku koji se žali što moj post nije obrisan. Kolika ste nevinašca bili vi koji ste živeli u Sarajevu znaju Srbi koji su ostali u muslimanskom delu grada. Ni broj se ne zna koliko ih je poklano i silovano. A da ne pričam što ste slali Srbe da vam kopaju rovove. Kada je pre par godina neki list objavio koliko je Srba zaklano ( ne streljano, već zaklano ) u Sarajevu hteli ste da linčujete novinara. Toliko o nevinim jagnjićima grada Sarajeva.
Markale ste sami iscenirali. Svesno ste žrtvovali svoj narod ne biste li podmetnuli Srbima. To znaš ti vrlo dobro, koliko i ja. Meni je žao da jedan čovek ode na doživotnu robiju zbog nečega što nije uradio.
Piše: svaki hitac je bio ispaljen sa umišljajem da ubije i rani. Verovatno se Hag time rukovodi, koliko hitaca toliko godina. Zato vi muslimani najbolje prođoste. Vi ste klali žrtve, te stoga nemate puno hitaca. I prestani da kukaš, mi ti nismo bolećiva Evropa.
Zna se broj, u jami na Kazanima nađeno je 40 tijela, pa čak ni vaši forenzičari, koji su prekopali  pola Sarajeva,  nisu ništa našli, prvo je nekakvo udruženje nestalih Srba iz Sarajeva spominjalo nekakvu cifru od nekoliko desetina hiljada, pa kada su poslali istraživače na mjesta za koja su govorili da su stratišta Srba i da su u njima nalaze stotine tijela nisu ništa našli, tako da tu priču pričaj Rusima, Grcima, Rumunima, ma kome hoćeš ali nemoj meni.
Zločini su se desili, ali to su bili sporadični i izolovani slučajevi, više je Srba u Sarajevu stradalo od njihovih sunarodnika sa brda nego od naših ruku.
Markale bile iscenirane, a Haag govori drugačije, pa sada ko je kompetentniji hm?
Ja ne kukam ja ukazujem na nepravdu, možda je to kod tebe isto, ali kod mene ne.
Tvoje pozivanje na sravnjivanje sa zemljom grada od pola miliona ljudi govori samo o tvom bolesnom mozgu, zato te i razumjem zašto se suosjećaš za jednim takvim zločincom kao što je milošević
« Poslednja izmena: 13. Dec 2007, 11:46:51 od nistarxx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung S7220
Istina je da su Srbi gadjali Sarajevo i pobili dosta civila, istina je da su i Srbi stradali od Srba, ali ti Srbi su nosili uniforme takozvane armije BiH. Dalje, sto se tice Markala, pa ljudi, preko 20 fotoreportera je snimilo Markale, samo 5 minuta poslije detonacije. Postoji milijardu dokaza koji dokazuju suprotno. Zasto bi Srbi negirali Markale? Jel mi Srbi negiramo zlocin u Srebrenici?
« Poslednja izmena: 13. Dec 2007, 11:55:12 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 

"Sudsko vijeće je zaključilo da je dokazano da je minobacačka granata od 120 milimetra na pijacu 'Markale' ispaljena sa položaja Sarajevsko-romanijskog korpusa", rekao je sudija Robinson.

Sudsko vijeće je odbacilo tvrdnju odbrane da su napad na "Markale" inscenirale vlasti u Sarajevu i da se Sarajevo, zbog stalnih borbi, nije moglo smatrati civilnim područjem.


Markale jesu bile iscenirane to pisu raznorazni americki i britanski generali po svojim memoarima, ja sam licno gledao nekoliko emisija na hisory-ju i jos nekom kanalu gde pricaju kako je licno medlen olbrajt naradila da to tako mora da bude, prica lepo general ako se ne varam Michael Jackson ili Rouz nisam siguran jedan od njih probacu da iskopam na jutube pa da ti dam da vidis sta oni govore o tome!


Da a Srbi i Srbija nikada nisu učestvovali u nijednom ratu.....
IP sačuvana
social share
"Cogito, ergo sum"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1148
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jel mi Srbi negiramo zlocin u Srebrenici?

Dobar dio  negira Srebrenicu........ovaj forum je primjer.
« Poslednja izmena: 13. Dec 2007, 12:03:03 od Uragan »
IP sačuvana
social share
Jedna anegdota koja to ilustrira je da je Husein-kapetanov navodni odgovor na pitanje da li se boji rata sa Osmanlijskim carstvom bio Boga se bojim malo, odgovorio je, Sultana nimalo, a Vezira - ko dorata svoga.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Jel mi Srbi negiramo zlocin u Srebrenici?

Dobar dio  negira Srebrenicu........ovaj forum je primjer.
Ordinarna glupost, Srebrenica je fakat, ali je oko nje bilo zaista puno politikantskih igara.

-Pretsednik Srbije Boris Tadić je lično otišao u Potočare i tamo se izvinio za počinjeni zločin u ime čitave Srbije.

-Ako se setimo u broju stradalih u Srebrenici nema navedenih Srba, a znamo da su i oni masovno stradali.

-Drugo prvobitna cifra ubijenih Bošnjaka bila je 20 000, da bi se danas svela na mnogo realniju, ali još uvek ne istragom potvrđenu od 3 000do 4 000. Pronađeno i sahranjeno je oko 2 500 Bošnjaka.Ni u tom broju nije razlučeno ko je stradao tokom opsade, ko je umro a ko je ubijen nakon pada grada.

-Za streljanje zarobljenika optuženo je najviše državno i vojno rukovodstvo i većini se sudi u Hagu.
« Poslednja izmena: 13. Dec 2007, 12:16:17 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.