Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tri lanca elitne prostitucije: Voditeljke orgijaju na Banjici  (Pročitano 113743 puta)
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Nokia 
Citat
Pa vise je zastupljena "studenstka prostitucija" na drzavnom univerzitetu. Licno poznajem dve devojke, jedna od njih moja drugarica iz srednje skole, koja se lupala sa profesorom vise poslovne za ocenu. Ova druga na medicinskom, s'tim da za nju nisam 100% siguran.
З*јеби лифтове, да ме упознаш са њима! Smile
« Poslednja izmena: 04. Sep 2011, 18:02:23 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Citat
Pa vise je zastupljena "studenstka prostitucija" na drzavnom univerzitetu. Licno poznajem dve devojke, jedna od njih moja drugarica iz srednje skole, koja se lupala sa profesorom vise poslovne za ocenu. Ova druga na medicinskom, s'tim da za nju nisam 100% siguran.
З*јеби лифтове, да ме упознаш са њима! Smile
sto da li si profesor Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Nokia 
На Сингидунуму!  Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Nokia krntija
Ahilese, izgleda da si bio u pravu... Mia se ne udara za keš. Rečeno mi je da nje kurva, već da je samo sponzoruša.

Čovek mi naveo sve moguće drolje, studentkinje, igračice, "gradske" ribe, pa i ove koje se spominju na ovoj temi. Takođe tvrdi da ova Kaja nije kurva.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Semper Fidelis

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2067
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
Vidju Bukoje, jos pre 10-tak dana planirao sam da sprovedem eksperiment sam sa sobom. Hocu da pokusam da mesec dana ne pratim zutu stampu, ni ovaj forum, ni tv emisije, ni bilo sta gde mogu da vidim Miu ili procitam bilo sta o Mii. Hocu da vidim da li ona izreka: "Daleko od ociju - daleko od srca" pije vodu i kada je rec o meni i mojim osecanjima prema Mii.

Da ti nisam odgovorio na ovo ispalo bi kao prosli pu kada sam nestao sa foruma...

Ja sam ti lepo rekao da proveris, ali stvarno. A ovo sto si napisao posmatrano iz mog ugla deluje ovako:

Nasao si lika koji se predstavlja kao insajder dobro upoznat sa zakulisnim radnjama na estradi. Pitao si ga da ti ozbiljno i bez foliranja kaze da li je Mia udaraljka za lovu. Ako bi ti on na primer odgovorio da jeste, ti bi mogao da mu kazes da si zainteresovan da platis i da je oplajvazis. On to u svakom slucaju ne moze da ti obezbedi, prvo zato sto to niko ne moze da ti obezbedi, jer ja znam da Mia to ne radi, a drugo nezavisno od prvog mozda on i nije pravi insajder, mozda se samo folira. Zato ce ti on u svakom slucaju odgovoriti da Mia nije prostitutka. Da bi sacuvao svoju reputaciu obavestenog insajdera on ce reci ono sto se ionako pise po zutoj stampi da je Mia sponzorusa. To ne mozes lako da proveris kao ono prvo, jer svako moze da skupi 500e da bi sebe zadovoljio i oplajvazio prostitutku, ali za sponzorusu treba ti najmanje 10.000e, a za neku i 50.000e ili vise, a to vec ne moze da proveri svako...

Drugim recima razgovor koji si vodio nista ne dokazuje. Daj meni tog lika koji je rekao da Mia nije prostitutka, ali da jeste sponzorusa da "razgovaramo" samo 30 sekundi i garantujem ti da ce on i na sudu da se zakune da nema bolje i postenije devojke od Mie ne samo na estradi nego na celom svetu...  Smile

Sve su to gluposti, niti ja mogu da dokazem da je Mia fina, dobra i postena, niti bilo ko moze da dokaze da ona to nije. Ostaje da svako od nas misli ono sto mu odgovara da misli...  Smile

Evo par odgovora na pitanja o Mii koja si mi ovde postavio pre mesec dana, ali su te bili banovali pa ti nisam odgovorio:

Mia profesionalno peva vec 10 godnina i nekoliko meseci. Od nekretnina ne poseduje nista. Vozi Tojotu Rav4 koju je kupila posle punih 8 godina na estradi, pre toga je vozila Citroen C3 koji je kupila posle 3-4 godine od pocetka pevanja. Kada je dosla u Beograd pre 8 godina upisala je poslovni menadzment na Megatrendu i nije mrdnula dalje od I godine. Prvi CD izdala je posle punih 7 godina na estradi. Mia nastupa najmanje 2 puta nedeljno u Beogradu, u julu ove godine nastupala je 3 puta nedeljno samo u Beogradu. Svaki cetvrtak leti na Balywtch-u, zimi u Teatru. Ako se ne varam najveci splav i najveci nocni klub u Beogradu (ispravi me ako gresim). Sa nastupima van Beograda Mia u proseku nastupa 3 ili 4 puta nedeljno, 11 meseci u godini. Dodaj na to da uvek peva za Novaka 31. decembra i 1. januara, nakada cak i 2. januara i da cesto nastupa i za Bozic i za srpsku Novu Godinu. Izracunaj sam koliko love moze godisnje da zaradi.

Reci ti meni Buki, ako bi Mia stvarno bila sponzorusa:

da li mislis da ne bi do sada diplomirala na Megatrendu kod deda Mice?
da li mislis da bi pevala punih 7 godina pre nego sto snimi prvi CD?
da li bi pevala punih 8 godina pre nego sto kupi dzip koji kosta oko 25.000e?
da li bi i posle 10 godina pevanja i dalje bila podstanar?
zar se za 10 godina na estradi ne bi pojavila bar jedna jedina zajednicka fotografija sa nekim punisom koji je sponzorise?

Evo malo i tema, da ne bude samo prica koju smo mogli da odradimo i na pp.

Striper Dejan Nestorovic objasnjava kako stoje stvari sa elitnom prostitucijom:





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Apple iPhone SE 2020
Dejan Nestorovic objasnjava... hahahahah...

Jao, boze...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

Covece...ovo je pravi izazov proceniti ko je veci frik...da li ova nabedjena manekenka ili ovaj striper... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
ko je Mia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Nokia krntija
Ahilese batice, dečko sa kojim sam razgovarao nije nikakav insajder, već se samo kreće dosta po gradu i samim tim zna puno ljudi. Kad znaš puno ljudi, automatski znaš dosta informacija. Inače se ja i on znamo od malih nogu, dođemo neki rod, al se u zadnje vreme ređe viđamo jer smo u skroz suprotnim fazonima.

Druga stvar... i on sam zna da ja nikad u životu ne bi dao tolike pare za kurvu. Ionako nikad kurvu nisam najmio, a ako ikad i budem došao u iskušenje, 300+ evra mi ne pada napamet da dajem. Kad sam ga pitao za Miu,kao iz topa mi je odgovorio da nije kurva, bar koliko on zna. Uz to je odmah potom dodao da zna jednog lika koji ju je kresnuo pre par godina, dok je ona bila manje poznata. Reko mi je: "lik ružan, al jbg zato vozi X5 pa ti vidi..."  Ostalo je na tome da se on dodatno raspita.

Takođe mi je reko da ne zna puno poznatih pevaljki koje su se bavile kurvalukom... a reko sam ti da tvrdi za Kaju da se ne bavi tim, iako novine kažu drugačije.

Ja da proveravam bolje od toga ne mogu, jer ja ipak nisam iz Bg-a niti u Beogradu znam puno ljudi. Jedino da je špijuniram 24/7. Verujem ovom dečku, ovako je dosta pouzdan tip i bio je u pravu za mnoge druge stvari.
« Poslednja izmena: 11. Sep 2011, 20:12:57 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.