Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:44:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trenutak istine...  (Pročitano 19307 puta)
07. Feb 2009, 12:28:35
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Sve je u rejtingu, to smo odavno shvatili.. Nije to nista novo ni cudno...

Ipak...

Tema nije nasa verzija, konkretni ucesnici, njihovi odgovori... glumatanje.. incidenti.. vise taj show kao fenomen....

Trenutak istine je show u kome ucestvuju ljudi koji prodju testiranje/kasting/kakogod ... tu im postave 50 pitanja, i ako su izabrani za emisiju pred kamerama i ocima miliona ljudi ponovice im 21 pitanje koje ih moze dovesti do velike sume novca... Pitanja postaju sve neprijatnija i sve teza...

Postoje tu neke sitnice... prijatelji vas mogu spasiti jednog odgovora i nekih stvari koje se mozda u nasoj verziji nisu jos ni pojavile, posto je show planetarni hit i u nekim zemljama se iz sezone u sezonu menja... recimo u svetu je uveden gost iznenadjenja koji dodje i postavi najgore pitanje... obicno bivsa zena, sadasnja, ljubavnica, devojka, majka, sin, kcerka i sl... ali sustina ostaje ista... sve najprljavije iz svoje proslosti za odredjenu kolicinu para.

Kako gledate na to?
Da li taj novac postoji u vasem slucaju?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 3Gs
Mislim da neki ljudi jednostavno ne smatraju da je bilo sta sto su uradili dovoljno lose da bi trebalo da im predstavlja problem da to podele sa svetom.
Nekima je novac jednostavno bitniji od misljenja drugih ljudi, a neki mozda samo zele da sokiraju okolinu, blizu i dalju.
Meni se cini da ovo ipak ne pada toliko tesko samim ucesnicima (mislim, jaka stvar reci javno da si varao zenu kada to i tako svaki drugi radi) koliko supruznicima, deci i uzoj porodici. Nijedna majka ne bi volela da cuje kako njen sin zeli da ima sex sa maloletnicom ili kako je davio svoju suprugu.

Verovatno se ne bih prijavio za ovo, ne zato sto imam nesto da krijem (cak, stavise, mislim da bih bio prilicno dosadan ucesnik, pa ni ne bih prosao kasting), vec jer nemam nameru da ucinim da neke meni drage osobe crvene bez potrebe.
Ali sasvim je ok da ucestvuje kome to nije problem. I prilicno je zanimljivo za gledanje, bar kao socioloski fenomen.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 
nema tog novca.....
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Идиотизам за мале паре и пет минута "славе".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N97
5.000.000 dinara mu dodje oko 50.000 evra minus PDV ... 41.000 evra. Dakle za jednosoban stan ili garsonjeru lichno se ne bih izlagao tome.

Za neku jaku sumu kojom bih obezbedio sebe i bio u stanju da pomognem drugima otishao bih i ja u taj kviz. Medjutim mene niko ne bi ni primio tamo jer nisam zanimljiv. Naprosto nemam shta shkakljivo da priznam. Imam sitne blamove koje svi ljudi imaju te mi ne bi predstavljalo problem da to javno priznam.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
"nema tijeh para" jbg,neke stvari ne treba da budu na tacni....
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung S8
Ја се овде не бих никако пријавио...много је то блама за мале паре...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Nemam takvih afiniteta, ali bih u Trenutku istine voleo da vidim gomilu domacih politicara.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Dok ima ovaca, bice i shishanja...  Smiley

Licno, nikad se, pod broj jedan, ne bih pojavila u nekom show-u tog tipa, a da ne govorim o tome da neko ceprka po mom zivotu i glavi, da bi oni koji umiru da saznaju sve o nepoznatim ljudima hranili svoje bolesne zelje.

Ionako je svet otisao dodjavola... Veliki Brat, Menjam zenu, sad ovo, pa i Fejsbuk na kraju krajeva... sve u svrhu totalno bolesnog, world wide voajerizma.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 3220
Evidentno je da ovaj tip emisija donosi veliku medijsku popularnost svojim ucesnicima, ali mislim da se naknadnim  preteranim eksploatisanjem tih licnosti salje jedna losa slika u javnost: ono sto je nenormalno i nemoralno odjednom  postaje drustveno prihvatljivo , najveca grozota i izopacenost se nagradjuju.   Danas je bolje biti probisvet, otici u neki show, 'ladno istresti najosetljivije intimne detalje svog zivota i za pola sata zgrnuti  50.000 evrica  nego  obrazovan i posten covek koji pola radnog veka mora da grca da bi eventualno ustedeo istu sumu.  Mislim da samo sebicni i bezobzirni ljudi mogu da ucestvuju u emisiji tog tipa, i da ne mare ni za okolinu ni za svoju porodicu.

 A sto se mene tice situacija je jasna: nema tog novca zbog koga bi ucestvovala u takvoj emisiji
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:44:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.