Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:42:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trenutak istine...  (Pročitano 19310 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Basnoslovno, suludo visoka cena = mnogo para

"Mnogo para" od osobe do osobe moze da znaci, govoreci u eurima od nijedne nule do recimo devet nula.
Verujem da je jako mali broj ljudi koji posle pete nule ne bi pristao, o sestoj ili sedmoj da ne govorimo.

Za vecinu nas to su ogromne, nedostizne pare...
Za odredjeni broj ljudi to je manje vise beznacajna svotica.

Secam se svojevremeno kad je bio Tsunami (ili neka slicna katastroga) ... DE poslala pomoc u iznosu od 50 000 000 $, UK - 60 000 000 $, US 120 000 000 $, Bill Gates - 750 000 000$.

Pritom.. nije isto kad ti neko kaze odredjenu kolicinu novca i kada to vidis pred sobom i shvatis da se taj neko ne sali...
Uzmes u ruke, krenes da brojis...

Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
LG 4X HD
Dugo mi je trebalo da skapiram o cemu se prica (posto nisam u Srbiji a i TV ne gledam) ali se setih da sam pogledao par epizoda poslednji put kada sam bio u Beogradu (hvala zeceeeeeeeee Smile )

Samo cu reci, u duhu emisije Trenutak istine da smatram da dosta ljudi je odgovorilo neistinito na ovu temu, ne iz razloga sto su slagali namerno, vec nepromisljeno...

Pokusacu da objasnim: Svaka guza ima svoju cenu

Zamislite novcanicu od 500 evra.


zamislite sada onaj lep smotuljak od 100 komada tih novcanica (50000 eur)
pa zamislite sada jednu gomilu od 10 takvih smotuljaka jednu na drugoj - 500000 eur

zamislite sada 10 takvih gomilica Smiley. staju u aktovku Smiley mozda (ako je malo veca) Smiley - 5000000 eura

a zamislite sada 10 takvih aktovki Smiley - pa kofer za putovanje Smiley 50000000 eura

mozemo jos da idemo Smiley

poenta moje price
smatram da ce se svako naci na nekoj njemu odredjenoj sumi za koju bi se pojavio i govorio istinu Smiley

svaka guza ima svoju cenu,istina.
50 soma je malo za moju,dodushe teshko da bi onaj ko pita imao dovoljno mashte da me stvarno pita ono shto bi mi bilo stvarno,ali stvarno neprijatno da odgovorim.

A shta se desi ako te uhvate da si slagao?Izgubish sve pare?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N97
Ova Clara Schumann u meni budi erotske snove ...  Smile ... sve bih priznao
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Posto ja to gledam i ne stidim se, mogu da kazem da sam primetila da dolaze dve grupe ljudi:
a) ja sam baja i ja cu njima da pokazem kako se vara poligraf;
b) naivci i socijalni slucajvei kojima je moral na jako niskim granama.

E, sad... sta mi je zanimljivo - rusenje moje ruzicaste slike o svetu.
U svakoj emisiji saznam koliko ljudi izvitopereni, pokvareni i perverzni. Za osobu koja je poprilicno kruta kada su neke stvari u pitanju, to je porpilicno rusenje iluzija.
Oni koji su gledali emisije sa mnom, znaju kako reagujem kad cujem nesto neverovatno i besramno (tipa: "Prodavao sam svoje seksualne usluge na internetu - muskarcima").
Ponekad sam zaista sokirana, cak i kada procitam sta ce se desiti u emisiji...
A, onda je tu i momenat zabave... sta ce sledece biti... koliko ce nisko neko da padne...
U svakom slucaju, ima tu malo toga od onoga "to je za mene socioloski fenomen".

Elem.. ono sto je zanimljivo, s druge strane, je koliko se shvatanje morala razlikuje od osobe do osobe...
Posto gledam hrvatsku verziju, nagledala sam se svega i svacega... npr. nekome postave pitanje: "Da li ste oralno zadovoljavali musterije u svom lokalu?" za 10.000 kuna, dok s druge strane, neko dobije pitanje: "Da li ste zavisnik od droge?" za 25.000 kuna...
Nekome idu "laksa", a nekome "teza" pitanja...

Sto se mene tice, ja jako volim svoju intimu i mogu da kazem da sam poprilicno zatvorena osoba o kojoj dugogodisnji prijatelji dobijaju info na kasicicu.. ne zato sto sam control freak ili imam nesto prljavo da krijem, vec zato ... zato sto "imam svoj mali svet i oko njega Kineski zid" Smiley
Iako volim da imam pare, ne patim ni kada ih nemama.. a kada bih bila pred izborom koju cenu da nalepim na svoje dupe, ne bih mogla... i to iskreno mislim...
Nema tih para. Smiley
Nije to neko licumurstvo (licemerstvo), vec jednostavno... volim da imam, ali me je zivot naucio da lako mogu sve da izgubim, tako da se nesto preterano ne opterecujem da imam bas to sve...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Uprvo zbog ovoga sto je A navela:
Citat
E, sad... sta mi je zanimljivo - rusenje moje ruzicaste slike o svetu.
U svakoj emisiji saznam koliko ljudi izvitopereni, pokvareni i perverzni. Za osobu koja je poprilicno kruta kada su neke stvari u pitanju, to je porpilicno rusenje iluzija.
Oni koji su gledali emisije sa mnom, znaju kako reagujem kad cujem nesto neverovatno i besramno (tipa: "Prodavao sam svoje seksualne usluge na internetu - muskarcima").
ne gledam ovu, niti emisije ovavog tipa,
jer zelim da zivim u slatkoj iluziji da svet ipak nije tako bolestan kao sto jeste.
Iako me stvarnost maltene svakodnevno demantuje.  Smile
« Poslednja izmena: 09. Feb 2009, 14:22:25 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Што рече мој ортак (кад су га питали да ли би пушио црнцу за 10.000е):
Покажи паре, па да преговарамо.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Johnny vrati se Jajo nas jebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia N73
Meni to deluje kao namestaljka iz mnogo razloga. Jedna od stvari koje mi se ne svidjaju je ta sto mi ne vidimo poligraf, niti imamo ikakav dokaz da je to sto glas kaze zaista tako. Mnogo bi zanimljivije bilo videti prave rezultate na video zidu ili nesto slicno.
Ljudi se ogole za novac sto je strasno. Ima i primer Springerovog showa koji je ista prica samo bez novca. Slava je mozda kljuc, ali mi se cini da je Srbija premala, u Americi ima mnogo vise ljudi pa je i te vrste pacijenata vise.
IP sačuvana
social share
Raspolagat' tudjom mukom nije mala zajebancija...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia E71
Posto ja to gledam i ne stidim se, mogu da kazem da sam primetila da dolaze dve grupe ljudi:
a) ja sam baja i ja cu njima da pokazem kako se vara poligraf;
b) naivci i socijalni slucajvei kojima je moral na jako niskim granama
Zaboravila si: c)egzibicionisti koji ne znaju drugi nacin da se pojave na tv i koji bi hteli da postanu poznati, a nemaju nijedan kvalitet po kome bi ih neko zapamtio. Malo njih tu dolazi zbog para, jer su svesni da ce ih "ruzicasta televizija" izraditi.
Ne znam da li mi je strasnije i jadnije sto je lik j...o svastiku ili sto njegova zena to slusa i smeje se???!!! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
To je slika i prilika našeg današnjeg društva, ne znam čemu čuđenje. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Pa nije nishta gore od 48 sati svadba ili menjam zenu. Mada nije gore od VIP Velikog brata...  Smile
A u pravu je B@mbin@, vidite vi na shta je spalo chovechanstvo (nije samo zemlja Srbija zemlja kakve nema)
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:42:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.