Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:45:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trenerska vrteska  (Pročitano 46490 puta)
01. Nov 2005, 10:34:58
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Atletik Bilbao je prvi tim iz španske Primere koji je odlučio da promeni šefa stručnog štaba od početka sezone.

Baskijski klub je u ponedeljak otpustio Hose Luisa Mendilibara i kako javlja “Radio Marka”, na njegovo mesto postavio Havijera Klementea.


(02. May 2007, 21:53:55)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Kao što je najavljivano u subotu, nesuđeni trener Crvene Zvezde i Partizana, bivši francuski reprezentativac Žan Tigana, preuzeo je Bešiktaš sa kojim je potpisao ugovor na godinu i po dana.

Tigana, koji je sa promenljivim uspehom radio u Monaku i Fulamu, vodiće ubuduće klub koji je trenutno peti u nacionalnom šampionatu, a koji u četvrtak igra protiv Sevilje u ligi Kupa UEFA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Čelnici nemačkog bundesligaša Nirnberga potvrdili su prošlonedeljno pisanje tamošnjih medija i uručili otkaz treneru Volfgangu Volfu, posle nedeljnog poraza od Majnca (4:1).

U klubu je saopšteno da će do imenovanja novog stručnjaka, ekipu voditi pomoćni trener Diter Libervirt. Posle 11. kola Nirnberg zauzima poslednje mesto na tabeli Bundeslige sa samo šest osvojenih bodova.

Podsetimo, nemački mediji su prošle nedelje spekulisali da bi novi trener Nirnberga mogao da bude Lotar Mateus
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
mob
Nokia 6610
Leotar mateus...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Selektor fudbalske reprezentacije Madjarske Lotar Mateus pregovara sa Nirnbergom oko preuzimanja trenerskog mesta u tom klubu, preneli su nemački mediji.

Nemačka štampa piše da se pregovori odvijaju danas u Minhenu.

"Nirnberg traži trenera, a ja sam zainteresovan da se vratim u Bundesligu", rekao je Mateus.

Nirnberg je u ponedeljak otpustio trenera Volfganga Volfa posle tri uzastopna poraza, koji su ostavili klub na začelju tabele.

Mateus je nemački rekorder po nastupima u reprezentaciji, za koju je igrao 150 puta. Posle igračke karijere, postao je trener bečkog Rapida, ali tamo nije imao uspeha.

Posle Austrije, preuzeo je beogradski Partizan, sa kojim je osvojio titulu i plasirao se u Ligu šampiona, da bi pre nepune dve godine preuzeo madjarsku reprezentaciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Dosadašnji trener fudbalskog kluba Smederevo Tomislav Sivić podneo je ostavku na tu funkciju posle tri uzastopna poraza.

Sivić je na klupi Smedereva proveo 10 meseci, a ostavku je opisao kao "stvar morala i kućnog vaspitanja" i dodao da je sve učinio u interesu kluba.

Sivić je izrazio nadu da će njegov odlazak doneti boljitak Smederevu.

"Izgubili smo tri utakmice koje su bile teške, ali mislim da smo mogli mnogo više da učinimo. Nismo mnogo izgubili na tabeli, ali mi savest posle tri uzastopna poraza nalaže da se povučem" obrazložio je Sivić ostavku.

Ekipu će do imenovanja novog trenera, koje se očekuje u toku nedelje, voditi Aleksandar Pantić.

Smederevo je trenutno deveto na tabeli Meridijan SCG sa 13 bodova iz 11 utakmica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Vodeća ekipa škotske premijer lige Harts su već neko vreme u potrazi za novim trenerom. Bivši trener Čelsija Klaudio Ranijeri se povukao iz trke za naslednika Džordža Barlija a očekuje se da će isto učiniti i Ser Bobi Robson.

Ekipa iz Edinburga je sada svoju pažnju usmerila ka bivšem treneru Bajerna Otmaru Hicfildu.

Nemac je bez posla od leta 2004. godine i u poslednje vreme se sve glasnije priča da bi ponovo mogao da preuzme neki klub. Međutim, to izgleda neće biti Harts.

"Dobio sam ponudu od njih ali sam ih odbio", izjavio je Hicfild.

Bivši trener Aston Vile Džon Gregori je otkrio da su iz Hartsa bili zainteresovani i za njegove usluge.

Gregori je spreman da preuzme posao i tako okonča muke čelnika Hartsa.

"Tražili su mi da im pošaljem biografiju, ali  to su uradili i sa mnogo drugih trenera. Do sada nisam imao nikakvih drugih kontakata sa njima", rekao je Gregori.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
U italijanskoj štampi su se poslednjih dana pojavile informacije prema kojima bi sadašnji trener Juventusa Fabio Kapelo mogao da nasledi Aleksa Fergusona na klupi Mančester Junajteda.

Fergusonova budućnost na klupi Mančestera je veoma neizvesna posle dva poraza od Midlsbroa i Lila i pred nedeljni veliki derbi sa Čelsijem.

Iako porodica Glejzer, novi vlasnik kluba, tvrdi da neće smeniti Škota, postoji mogućnost da on sam podnese ostavku na kraju sezone posle skoro 20 godina na klupi Mančestera.

Kapelo je ranije izrazio želju da vodi neki klub u Premijer ligi, a njegovo ime se nalazi na vrhu liste želja porodice Glejzer za moguće naslednike Fergusona. Kapelo sa druge strane ne očekuje da će Ferguson otići na kraju sezone.

- Veoma mi imponuje što se nalazim među onima za koje se smatra da mogu da naslede Fergusona, ali ja mislim da se on još neće penzionisati. Uostalom, moj ugovor sa Juventusom važi do 2007. godine, izjavio je Kapelo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Ruski selektor Jurij Sjomin podneo je ostavku jer Rusija nije uspela da se plasira na Svetsko prvenstvo u Nemačkoj. 58-godišnji Sjomin preuzeo je rusku reprezentaciju u aprilu ove godine, posle ostavke Georgija Jarceva i katastrofalnoga poraza u Portugalu 7:1.

Rusija se takmičila u trećoj kvalifikacionoj grupi i osvojila treće mesto iza Portugala i Slovačke. U odlučujućem dvoboju u Bratislavi protiv Slovačke bilo je samo 0:0 i Rusija je završila kao treća.

Sjomin je pre selektorske funkcije, 16 godina trenirao Lokomotivu iz Moskve, sa kojom je osvojio dve titule prvaka, a ruski mediji navode da će gotovo sigurno preuzeti mesto trenera Dinama iz Moskve, posle otkaza koji je dobio Brazilac Iv Vortman.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
mob
Nokia 6610
Mladjo, deder prokomentarisi ovo, posto je to tvoj rejon dejstvovanja....

P. S. Ionako samo ja i ti (pardon, ti i ja) pratimo ovu temu...  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:45:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.