Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Трећи пут Србије - да ли постоје трећепуташи ?  (Pročitano 11223 puta)
29. Nov 2009, 17:42:32
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Qtek 小米
Сматра се да постоји подела на Србију која жели да уђе у наднационалну творевину ЕУ и другу Србију која не жели да се утопимо у ЕУ, већ да сарађујемо пре свега са Русијом и са остатком света.
Ова подела разара национално јединство Србије и обе групације су доминантне.

Али ко су представници трећег пута, средњег пута, такозвани трећепуташи који се наводно не желе да се Србија прикључи ЕУ, али не желе ни да Србија тесно сарађује са Русијом ?

Ја лично сматрам да је прави трећи пут, пут изолације, али свакако да то није најгори пут за Србију, јер од изолације су горе само евроатлантске интеграције.
Што се тиче форумских трећепуташа, сматрам да су они или скривени европејци или скривене патриоте т.ј. про-руси, зато што нико није јасно прихватио општу изолацију као одговор на проблеме који долазе споља.

Молим модераторе да не закључавају ову тему, а ако већ постоји нека објаве.
« Poslednja izmena: 29. Nov 2009, 17:44:01 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Добра тема Гамби Smile

Ја сам трећепуташ и сигуран сам да ће то тако остати још доста дуго. Данашња Србија се и даље копрца у посткомунизму, и даље је ко магарац у магли, комунизам и његове тековине се виде на сфваком кораку, и у тзц. европеистичким и тзв. патриотским странкама. Све је то и даље неосвешћена гомила која нема благе везе са животом, и зато и постоји широк дијапазон понуђених решења за кризу у којој се Србија налази.

Мешутим сва та решења долазе од људи (и странака) који први корак ка изласку из беде, а то је национално освешћивање народа, тако да су сва та понуђена решења о Европи Русији и којечему уствари велики промашаји у својој основи.

Трећи пут рулз! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Qtek 小米
Емпти, ево рецимо ти привучеш пажњу апстинената и освојиш власт, какве би односе имали са западом ?Да ли би био спреман да земљу одвучеш у изолацију (према западу) и још једном после 10 година охладиш односе са западом, који је милијарде долара и евра бацио на постављање марионете које би служиле њиховим интересима.
Однос према Хагу, да ли би ти прекинуо сарадњу ?

Ја себе такође сматрам једим делом трећепуташем, због односа према западом.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Tрећи пут не постоји ... А питање и да ли ће икада постојати. Осим ако ту не рачунате вечите апстиненте на изборима ... Једноставно сада како ствари стоје то што ви зовете трећим путем је одбијање избора. А чак и да се појави неко, личност, странка, група грађана вредна гласова неопредељених он, она, они ће када дође до стани па'ни изабрати једну страну ...

Тако да тачан одговор је ... не постоји трећи пут

Три бамбија за Змаја .... Smile  Smile
« Poslednja izmena: 29. Nov 2009, 18:17:14 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Qtek 小米
3maj001, тачан одговор.

Гамби ти даје још један 
 Smile

Мада са друге стране и одбијање избора је избор.  Smile
« Poslednja izmena: 29. Nov 2009, 18:30:41 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Биће бамбија за један дообар срнећи гулаш  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Трећу пут као опција не постоји. НСПМ је Србију поделио на 3 дела, а у трећем су апстиненти. Е сад ту имаш свега и свачега. То су углавном људи који не верују странкама које су тренутно актуелне. Опредељење тих људи је различито. Имаш људи који су европејци али не верују овом проевропском блоку јер се ево већ 9 година нисмо ни за милиметар приближили тој Европи. Зато и не гласају. Онда рецимо имаш неког ко ја ко би рецимо могао да се сврста у патриотски блок али ја у том патриотском блоку видим само људе који су на свеопштем скупу политичара добили улогу да изигравају патриоте и да се као противе овима што су добили улогу демократа и европејаца. Све саме маске, нико не спроводи ништа.

Нама треба национална држава. Да неко дође и направи рез велики. Да види колико лове има и да се то уложи у производњу и привреду. Ако треба (а треба) да се задужи и да уложи поново у исту ствар. Да заведе масовну штедњу по Србији, да заведе ред, да успостави судство и строгоћу и да почне да се ради док се држава не уздигне. Боли ме убо како ће то да уради, нека каже да ће свима да смањи плате и да нећемо моћи да идемо на летовање слеећих 5 година, ал да се онда те паре потроше на фабрике, да држава почне да производи и да се створи неки капитал. И онда кад се бар мало мрднемо повећају се и плате и ето и летовања Smile Али мора ригорозно, морамо св да отрпимо да би се поново изградили, јер стагнирамо деценијама. Морамо се бар мало жртвовати.

Запад Русија ово оно све може, свуда тражити партнере за бизнис. Никаква братимељења, поистовећивања и шта ти ја знам. Народ може да прича шта хоће, да се повезује са киме оће, али то је традиција и култура. Држава има да размишља о бизнису, о кредитима, о улагањима, о увозу и извозу, о тржишту. Ја Запад (његове вредности) презирем и мислим да смо ми другачији народ, али то је свет и са њима се мора пословати, поготово што су економски најмоћнији део света. Али треба баталити ову европеизацију овог народа који је из комунизма изашао обезглављен, већ Србе треба жестоко србизовати. Сребрни Летач је већ писао како се то ради, традиција, обичају, обилна промоција тога, пре свега по медијима, снимање филмова о историји која је више него обимна и славна, развијање бре тог духа националног. Тако се и јединство ствара а то нам највише фали.


Е сад о појединачним питањима типа Хаг немам коментар из простог разлога што никад нисам размишљао шта са тим. Немам појма, мислим да се не може наједанпут прекинути са тим. Треба пружити максималну помоћ тим људима тамо, пре свега јер Хаг сваком осудом осуђује и цео наш народ. Зато је та творевина и направљена, да се над нама иживљавају. Зато би пружио помоћ људима који су тамо, да се како је могуће одбране.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Qtek 小米
Како европејац који не верује евро-странкама може бити трећепуташ, исто и са националистима који не верују националистичким странкама ?
Они су опредељени за први или други пут (својим опредељењем искључују трећи пут), и међусобно се такође не подносе, али једина разлика је у томе што немају свог представника у странкама, т.ј. што не верују постојећим странкама.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Па добро, написао сам одма на почетку поста да трећи пут као политилка опција не постоји, па сам се пребацио на НСПМову Трећу Србију и људе који су у њој.

У наставку сам написао шта ја контам да треба да буде трећи пут, или тако нешто. Ту ти иде бизнис са свима, и браћом Русима и са Западом. Бар ја то тако некако видим.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
da nas NATO zaraza nije potpuno okruzila,i da nije postavila svoju gamad na nasu teritoriju,mozda bi treci put i postojao.mislim,zaista postojao.
ovako,covek se zaista zapita "sta sad?".i to su namerno uradili,potpuno nas okruzili i primili i drzave koje nisu ni za gerilu,a kamoli za NATO.ali,ne zato sto nas se plase,ili nesto,nego,zato sto nece opet da se samraju sa nama.
i nece stati dok nas ne uvuku u svoju septicku jamu,pazite sta vam kazem.
samo sto im usadjena patoloska ideologija o globalizmu kao resenje za sve ne prestaje,pa ce na kraju da uvuku jos mnoge u svoj copor,pa taj copor vise nece imati ama bas nikakvog smisla.mislim,on vec nema smisla,razlog postojanja,ali,tada nece imati isti ni za svoje clanove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.