Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba mi tudje misljenje.. Ljubavna stvar..  (Pročitano 5075 puta)
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Nokia 
..nisi mi jasan  Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
..nisi mi jasan  Smile

hahaha, sto? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 345
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ti nama nisi na pocetku rekao za te skandale uopste... Napomenuo si da si ti jedini krivac. Ali, u svakom slucaju, najbolje je da dignes ruke od svega... U vezu mora mnogo da se ulaze... Potrebno je dosta, dosta, dosta razumevanja i kompromis mora postojati. Tu se vas dvoje niste slozili. Sad, i kada bi je opet imao, nikako ne bi moglo biti kao pre. Zapitaj se onda cemu sve...
IP sačuvana
social share
"Srce ima svoju logiku za koju razum ne zna." (B. Paskal)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ti nama nisi na pocetku rekao za te skandale uopste... Napomenuo si da si ti jedini krivac. Ali, u svakom slucaju, najbolje je da dignes ruke od svega... U vezu mora mnogo da se ulaze... Potrebno je dosta, dosta, dosta razumevanja i kompromis mora postojati. Tu se vas dvoje niste slozili. Sad, i kada bi je opet imao, nikako ne bi moglo biti kao pre. Zapitaj se onda cemu sve...

da, nisam napomenuo.. krivim sebe, zato sto mislim da sam ja prouzrokovao sve to i te misli me progone.. sada mozgam sta bi bilo da sam uradio nesto drugacije, da li bi se desavale slicne stvari, ali to je glupo, ne treba da zivim u proslosti, ja tako uvek gledam na stvari, ali jbg, ovih par dana mi to ne izlazi iz glave.. upravu si, cemu sve, ako ne bi bilo iskreno i ako ne bi bilo lepo, ne bi vredelo vracati se na staro.. i uvek razmisljam, sve sto treba da se desi, desice se, potrebno je vreme, strpljenje, jednostavno je tako.. tako da ne bi trebalo da probijam glavu bez veze.. ako treba nesto da se desi, desice se.. ako treba nesto da dodje, docice..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.