Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba mi tudje misljenje.. Ljubavna stvar..  (Pročitano 5080 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Nokia N97
Proradio ti je muški praziluk iz guzice čim si skontao da ima dečka. Kapiram te. I ja bih želeo da sve lepotice ovog sveta sede u fotelji i heklaju dok se ja ne pojavim da ih dignem u visine, ali to ne ide tako.

Bio si povređivan i frka ti je, i to kapiram, ali šta si se toliko usr'o da ze čovek pita ?
Jesi se povredio nekad na fudbalu ili basketu ? Pa jesi prestao posle toga da ih igraš ? Nisi.
Pa gde je onda problem ?

Nisi gubitnik kad te ostave, već onda kod dozvoliš da te to kontroliše, tad si puk'o. AJd sad lepo skupi muda i nađi neku novu devojku i pokaži joj da je voliš.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Stvar je jednostavna: sam si kriv i zasluzio si sve sto ti se desava. Ja ti ne bih oprostila nikad, sanse nema... Realno, zasto da ostavi decka koji je pazi i koji cini sve sto ti nisi, zarad nekoga koga je boleo ***** za nju?  Smile

ja ne bezim od krivice, prihvatam je u potpunosti i kazem bez problema da sam veci krivac ja nego ona.. ali pazi, od 4-og meseca veze, ona nije uspevala da se kontrolise i kad god se nesto desi, a u 90% slucajeva su bile polu sitnice, to je svadja na krv i noz, sa jedne strane i zbog mog temperamenta, a s druge strane zato sto ne moze da se suzdrzi i poprica normalno.. i tada je pocela da pravi skandale po ulici, klubovima, na jednom putovanju, koji su mene samo odbijali od nje, svakodnevno me je pritiskala da se zaljubim u nju, da je zavolim, na sta sam joj ja pricao da mora da me pusti, da mi ne pominje to, da uziva i da ce to doci, ali ona nije mogla da izdrzi.. ne krivim je zbog toga, ali to je razlog sto se ja nisam opustio tada.. ja krivim sebe sto nisam mogao da joj pruzim ruku, da je izvucem iz toga, da je odvedem negde da otputujemo, provedemo 7 dana zajedno, kazem par lepih reci i tako.. jednostavno tada nisam od tog konstantnog pritiska mogao da odreagujem na pravi nacin.. a mislim da bih sada mogao.. zato sto sam ja uvek pricao da mi treba prostora i vremena.. ali vremena kvalitetno provedenog.. ja razumem da neko odlepi za nekim, ali ne moze nista na silu.. ja nju sada ne smaram da se mirimo, 2 dana jesam, ali vise ne, jer na silu ne moze nista, nista ne postizem, samo gore pravim.. ja se samo nadam da ce doci ta jos jedna prilika, jer mi nedostaje ono da se ja prepustim svemu, a ako moze i ona.. nadam se tome da ce ona shvatiti i pomisliti da mozemo.. znam da kad jednom pukne, da u 99% slucajeva nikad nece biti isto.. ali jbg, nedostaje mi taj pokusaj.. ja sam krenuo dalje, nisam tip koji ce sada da sedi i da ceka, volim da napredujem sto vise mogu Smiley a taj pokusaj ako treba da dodje, on ce doci, nadam se u pravo vreme i nadam se da cemo i ona i ja biti zainteresovani Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Da si se setio odmah pa da molish za oproshtaj, ovako zaista ispada je cista sujeta u pitanju i to ti ne ide u prilog. Shta vishe, dolazish na vrlo rdjav glas zbog toga.

Pusti curu neka pokusha da nadje to shto joj je falilo, ako ne nadje, onda ti probaj ponovo, ali ako nadje, ugledaj se na tu situaciju i uchi (nazalost) na svojim greshkama.


tacno tako, ovako stvarno ispada kao da je sujeta.. ali u tom trenutku sto ti kazes "odmah", bio sam toliko besan, da sam i sam hteo da krenem dalje, rekao sam joj jasno da ne zelim s njom vise.. to sto se desilo taj dan i skandal koji je napravila, jednostavno, nisam mogao da ga zaboravim za dan, ili dva.. a ako mozes da me razumes, ovo se desilo: pustila me je pre te veceri 10, 15 dana da se odmorim od svega, da razmislim sam sa sobom.. taj dan smo se slucajno sreli na splavu nekom, ona je bila sa drugaricama, a ja sa drugarima.. mi smo se dogovorili pre toga, telefonom se culi i dogovarali, ne znajuci da idemo na isti splav to vece, da cemo se videti dan posle tog na splavu i da cemo pricati o svemu.. i dodjemo mi na splav, ona mi pridje i ja joj kazem, sedi pored mene, daj da pijemo, da se zezamo, sutra se vidimo i pricamo o svemu.. i ona mi kaze da je poljubim.. ja je zamolim da se to vece ona i ja zezamo, da pijemo, igramo, ali da nista ne radimo, jer hocu sutra da sve sredimo, popricamo i da sve bude okej.. i ona nije mogla da izdrzi tako i ja joj kazem da sedne, da se smiri, da idem do drugara na sekund i kako sam ustao, ona ustane i gurne me i ja padnem u separe do mog ljudima na sto.. i iskuliram sve to, "a", joj nisam rekao, samo sam, sam sa sobom resio da me sada bas zabo*e, da se sutra vidim s njom kad je mentol ispala.. jbg, popila je malo vise.. i sutra zvala, slala poruke, ja se nisam javljao.. i prekosutra isto i onda smo se sreli slucajno i ja joj rekao da stvarno ne zelim s njom zbog onoga sto se desilo, da sam bas besan..

lupam glavu i razmisljam, i kontam da se nista od toga ne bi desilo, da sam se ja ranije prepustio svemu i da sam je izvukao iz toga da bas poludi, da sam joj pruzio ljubav.. da se razumemo, podrska za sve ostalo u njenom zivotu sam uvek bio..
devojku sam nesvesno unistio i kada sam razmislio lepo o svemu, shvatio sam da sam ja svojim postupcima i recima nekim, naveo nju na takvo ponasanje.. ja sam kriv za to.. a da ona nije mogla da iskontrolise to, i da ja to nisam razumeo i da sam na sve lose, reagovao jos losije.. njoj jedino zameram, sto na sve sto sam pokusao normalno da joj objasnim, kao sto su reci "da cu se zaljubiti, ali da ne treba da me pita to svaki dan, vec da ce to doci vremenom, dok sve bude bilo ok","situacija na splavu, kad sam joj lepo rekao", i slicne stvari, da ona na njih nije mogla da se iskulira..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Bio bih ovde skroz na strani cure a protiv autora teme, medjutm ako stvarno ima obichaj da ostavlja nove zbog bivshih, mozda si ga i sama trazi...
rekla mi je da je jednom napravila tu gresku, da ostavi decka s kojim joj je trenutno lepo i da se vrati bivsem.. i da to nece i sada da uradi..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
SonyEricsson W800i
Citat
i ona mi kaze da je poljubim.. ja je zamolim da se to vece ona i ja zezamo, da pijemo, igramo, ali da nista ne radimo
Brate,kapiram da ste u svadji,da imate da raspravite sto sta,ali ove stvari u vezi jednostavno ne postoje...
Da ste na nekoj pauzi pa 'ajde,ali da ti odbijas da poljubis svoju devojku kad je vidis...i da to vidi i njeno i tvoje drustvo...to jednostavno ne ide.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Da, time si je definitivno uplashio. Verovatno je razmisljala da cim ti tada ne zelish da je poljubish da si vec presekao i odluchio da raskinete, ali sve formalnosti ostavljash za sutra. To objasnjava njenu reakciju, shto lanchano, objasnjava tvoju nakon toga, shto takodje vodi vasem sadasnjem ishodu...

Ne znam koliko je bila skandalozna ovako, ali za ovaj "skandal" na splavu si dobar deo i ti kriv, jer kad razmislish sad kao shto sam gore rekao, ona nije imala sta da izgubi tada zato se tako i ponela... faktichki si joj raskinuo a da ona to nije ni znala... gde ces grdje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Benq 
Iznenadjen sam njenom reakcijom realno,koliko god da je logicna , nisam navikao da gledam logicno razmisljanje kod tih stvari...vidjecu neku od drugarica da ti sredim , svaka koju poznajem ludi za momcima koji ih odbijaju Smiley Vjercno ce te voljet Smiley
IP sačuvana
social share
It's only once we have lost everything that we are free to do anything
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
SonyEricsson W800i
svaka koju poznajem ludi za momcima koji ih odbijaju Smiley Vjercno ce te voljet Smiley
Do neke granice...ali postoje i devojke-tipovi licnosti koji ne trpe to doveka...
Meni licno je to glupo...Te igrice-sad kao na silu cu da igram igru-za nos cu te vucem-pa bre sta ce mi ta veza?
Normalno je da ne valja preterivati,i nabijati na nos nekome ljubav...ali opet bi trebalo biti covek,ako ti ta osoba iole znaci...cirke sam al' ipak kazem...Te price-ne dam ti se,nja...more cao!
Jedino ako je kraj veze,raskid,pauza-onda cao...to tad pali...inace mi je dzukacki.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung Galaxy S Advance
Za tu ne dam ti se igru imate lepu i slikovitu prichicu u mom potpisu... Robert Gros - Decak i devojcica Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Da, time si je definitivno uplashio. Verovatno je razmisljala da cim ti tada ne zelish da je poljubish da si vec presekao i odluchio da raskinete, ali sve formalnosti ostavljash za sutra. To objasnjava njenu reakciju, shto lanchano, objasnjava tvoju nakon toga, shto takodje vodi vasem sadasnjem ishodu...

Ne znam koliko je bila skandalozna ovako, ali za ovaj "skandal" na splavu si dobar deo i ti kriv, jer kad razmislish sad kao shto sam gore rekao, ona nije imala sta da izgubi tada zato se tako i ponela... faktichki si joj raskinuo a da ona to nije ni znala... gde ces grdje  Smile

ima logike ovo sto si napisao.. ali ja gledam po sebi, pa ja nikad tako ne bih odreagovao.. da se razumemo, tada nismo bili zajedno, bukvalno smo napravili tu neku pauzu od 15 dana.. a lepo sam rekao: "sutra se vidjamo, pricamo o svemu i sve ce biti ok".. eto sad mi zao sto nije ispalo kao sto sam zamislio, nego se desilo ono..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.