Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:53:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba mi spijun buba za pismeni!!  (Pročitano 7225 puta)
20. Mar 2010, 17:58:08
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ko moze da mi pomogne i da mi kaze kako da napravim neku bubicu kroz koju cu cuti ono sto mi neko prica,treba mi za polaganje u 1 godinu pomagaj te ljudi kao boga vas molim. . . !


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora samuraj77 (Vreme: 21. Mar 2010, 10:11:10)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
raspitaj se npr u bivsem radio-klubu ,oni su pre drzali te spijun-bube (seme i materijal)  za samogradnju  :
http://www.kelco.rs/katalog/

mada ,ako cesh sam da je pravish, vishe ti se isplati da sednesh i naucish za taj pismeni   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Omnia II
ili jednostavno uzmes najobicnije slusalice za mobilni telefon, jednu zadenes u uvo, dopunis kredit na mob. nazoves i to je to... prosao sam, brat bratu, 20-30 teoretskih ispita/kolokvijuma na taj nacin, sve sa 9 - 10 Wink
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
ili jednostavno uzmes najobicnije slusalice za mobilni telefon, jednu zadenes u uvo, dopunis kredit na mob. nazoves i to je to... prosao sam, brat bratu, 20-30 teoretskih ispita/kolokvijuma na taj nacin, sve sa 9 - 10 Wink

kod vas na faxu josh nisu uveli ometache za mobilne u toku ispita ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Omnia II
ili jednostavno uzmes najobicnije slusalice za mobilni telefon, jednu zadenes u uvo, dopunis kredit na mob. nazoves i to je to... prosao sam, brat bratu, 20-30 teoretskih ispita/kolokvijuma na taj nacin, sve sa 9 - 10 Wink

kod vas na faxu josh nisu uveli ometache za mobilne u toku ispita ?  Smile

Ma jok, ja studiram u Banjaluci, pa verujem da nas dekan i profesori verovatno nisu jos ni culi za ometace signala, bogu hvala na tomu, jer, da jesu, verovatno bi i dan danas polagao ispit iz nacrtne geometrije i tehnickog crtanja sa prve godine Smiley Smiley
« Poslednja izmena: 20. Mar 2010, 18:54:15 od arpsoft »
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
I sad ces ti kada zavrsis faks da budes neki strucnjak Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Omnia II
I sad ces ti kada zavrsis faks da budes neki strucnjak Smile Smile Smile

Ne, ali cu imati diplomu da sam strucnjak Wink
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Pa po svemu recenom ispada onda da si preverant, jel si to i zeleo? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Omnia II
Pa po svemu recenom ispada onda da si preverant, jel si to i zeleo? Smile Smile Smile

Kako to da "ispada" da sam ja prevarant? Na osnovu toga sto sam napisao da sam uspeo poloziti desetine kolkvijuma tako sto sam se snasao i umesto uceci polozio iste na laksi nacin? Ne, ja nisam pervarant, ja sam samo snalazljiva i sposobna osoba. Sposobna? Pa naravno, ne moze svaki debil da zavrsi faks lezerno kao sto cu ga ja zavrsiti Wink

Bitna je diploma druze moj, niko znanje nece traziti. Pricam gluposti? Ne, uopste ne pricam gluposti. Zbog cega? Pa evo, jednostavn primer.

Imao sam nekih 18 godina, bukvalno sam rasturao programiranje u c++ i visual basicu. Odem tako u jednu firmu na konkurs za posao. Ocaram ljude sa svojim znanjem i sposobnostima. Ali, na samom kraju, naravno, posao je dobio debil sa diplomom koji bukvalno nije znao da odradi If rezultat = 10 then msgbox "Rezultat je 10" else msgbox "Rezultat je: " &rezultat Wink

U takvim vremenima zivimo, suoci se sa tim Smile

A kad dodju vremena da se trazi znanje, ono sto mi bude potrebno cu verovatno steci radeci Wink
« Poslednja izmena: 20. Mar 2010, 19:38:25 od arpsoft »
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Aha, OK! Sve sam razumeo. Nema nam spasa to je sigurno! Smile
E pa mladi moj gospodine i druze sa Bureka, mozda ces da dozivis da ti se pojavi, najverovatnije neki stranac, klinac, dok ti budes u svojim recimo 50-im koji ne da je zavrsio faks i ima diplomu, nego i jos vise, a razbija sa znanjem, pa ce ti onda decko od svojih 20-30 govoriti sta da radis i biti ti sef. Zivi bili pa videli.

Opameti se dok jos imas vremena, pa nesto i uci (osim ako ne mislis da si drugi Tesla i sl.). Diploma bez znanja je prevara. Cak i diploma posteno stecena ne znaci mnogo jer tek sledi ucenje u radu i sticanje iskustva, ali po zavrsetku fakulteta pojedinac bi ipak trebao da bude ono sto,se zvalo "mlad strucnjak" - to i jeste poenta skolovanja.

Kod nas su se od nekog vremena (onda kada je veza postala u stvari sistem za dobijanje posla, onda kada su "drugovi" poceli da pljackaju za sebe, da zaposljavaju rodbinu, "po babu i po stricevima" itd - sto je i danas prisutno cak mnogo vise nego onda) poceli da se fabrikuju ljudi koji su imali diplome a bili su sa tako niskim pragom strucnog znanja da je to strasno (cast manjem procentu onih pravih). Danas je to doseglo kolosalne razmere i nije cudo da si ogorcen pojavom tog mamlaza postupio tako. U ovim zemljama coveka sve polako ali sigurno gura ka korupciji i kriminalu. Na zalost zadesice nas sudbina u kojoj ce takvi morati lose da prodju, ako to ne uradimo mi uradice recimo Englezi ili Nemci nama, ili tacnije EU ce da nam sredi stanje; ili ako nece, pustice nas da se grizemo ko bestije, pa ko ziv ko mrtav. Mozda za takvu krvavu i poluljudsku igru u stilu obnevidele spanske serije i nisi napravio pogresan izbor.

Vidis ja sam na nekoj drugoj strani i kao sto ti je doslo da onog debila oteras na neko mesto, veruj tako ce i nekom drugom doci da prema tebi oseca isto, ali mozda u nekom trenutku i deluje shodno tome. Bude li doslo vreme istine ( a doci ce, kao na zapadu gde se trazi da znas bez obzira na diplomu - znaci imao je ili nemao mora da znas posao), nece ti biti lako.

Bitno je da znas posao, a ti gubis vreme na fax da bi imao diplomu, a pri tome ne koristis vreme da steknes znanje. Smile
Bolje se prikljuci nekom organizovanom kriminalu kao "konsiljere" mozda ti tu krene sa lezernim resavanjem problema.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:53:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.