Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:25:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba mi savet u vezi psa  (Pročitano 7130 puta)
Ucesnik diskusija


I love dogs

Zodijak
Pol Žena
Poruke 126
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
slicno se desilo dzukcu mojih staraca, pekinezer, isti simptomi. bio kod veterinara, nisam siguran sta mu je dao, ali...

...osisao ga je. na 0.

takodje su koristili neki sampon, govorio sam im i ubjedjivao da ne rade to, ali dzaba okupali ga jednom i pojavio se taj osip.

sad je kao pacov. (moram postovati sliku Smile) ali bolje mu je, smanjilo se malo, i manje se cese. 

uglavnom nista opasno. samo nedaj da bude puno vani na hladnoci.
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Ivana

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
to ti je kao suga ali se ne prenosi...to se pojavljuje od pada imuniteta....
Ne bih da te plasim, ali ako ima crvene tackice poput peruti, verovatno je rec o demodikozi, ali najbolje je da pitas veterinara.
U prevodu demodikoza je sta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I love dogs

Zodijak
Pol Žena
Poruke 126
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
 Moze i da se prenese sa jednog psa na drugog, ukoliko se cetkaju istim cesljem npr. ,ali je tkdj. i nasledna. Ako je neki pas od predaka, imao demodikozu, sanse su 80% (tako sam negde procitala) da se nasledi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's not dead!!!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 594
Zastava London
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola v360
Dobijam stene labradora,pa ako neko moze da mi da neke savete.
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Imam pudlicu od oko godinu ipo dana,kupio sam neki strani sampon i sa njim sam je kupao zadnjih 5-6 meseci,posto u to vreme nisam znao jezik kada sam naucio u medjuvremenu provalio sam da na samponu pise da se koristi 1-2 puta godisnje jer je to sampon protiv buva i krpelja.Cini mi se da sam joj tim samponom upropastio kozu tako da u nazad nekolikmo meseci non-stop se cese i koza joj je jako suva,pojavila se i kao neka alergija crvene tackice po kozi.Ako neko moze da mi da neki korisni savet u vezi toga bio bi mu zahvalan.

Hmm, pa ovako.S obzirom da se radi o nekom koznom oboljenju najbolje je da odes kod veterinara na pregled, zar ne, tu ces dobiti najdetaljnije i najstrucnije misljenje, jer te tackice mogu biti od vise uzroka.Dalje, Koliko cesto si je kupao. pudle generalno imaju zdravu dlaku po ih nije potrebno cesto kupati (kao i pse uopste).Sto se tice mirisa pasa, mozes je prabrisati s vremena na vrema blagim, ali blagim rastvorom sirceta u vodi, neverovatno pomaze u sprecavanju mirisa.Toliko, nadam se da sam ti bar malo pomogao...Javi sta je bilo.

strasno
upoznajte svoju zivotinju,nemojte raditi nista napamet,ono sto je korisno za ljude moze biti stetno za vaseg ljubimca,jos ako ga je kupao hladnom vodom a on imao par meseci....strasno....kako bre u spaniji nema veterinara koji su dobri,mora da se salis....

Dobijam stene labradora,pa ako neko moze da mi da neke savete.

odes do nekog kinologa i dobices sve sto ti je potrebno,kakvo je poreklo psa??
nije to paklica cigareta....ako razumes na sta mislim,malo detaljnije ako moze...gde si ga nabavio i ostalo...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I love dogs

Zodijak
Pol Žena
Poruke 126
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
 Sta te zanima u vezi sa labradorom? Koliko je star? Smile
Do druge vakcine, revakcine, trebalo bi da bude u karantinu, znaci, izbegavaj da ga dovodis u kontakt sa drugim psima ili mackama. Pitaj odgajivaca cime ga je hranio, pa nastavi sa istom hranom ili postepeno predji na neku drugu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hej, to laba nikako nemoj da ostavljas samog. Mnogo izpizde zbog toga i mogu postati nocna mora. Pokusaj da zivis sa njim a ne da ga cuas u boksu ili izvan porodice
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moze li mi neko dati savet oko odabira rase. Trazim psa sa kojim mogu lako putovati a nemam auto i cesto otputujem negde. Ne volim mnogo bas manje pse. Za sada po karakteru su mi najbolji boxeri a i dlaka nije zahtevna. Zna li mi neko reci kako mogu putovati sa psom autobusima ili vozom ILI zna li neko neku rasu manju koja ima odlike vecih pasa. HVALA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6120c
bernandinac... Smile ja putovao sa njim  Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:25:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.