Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:38:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba mi pomoc,savet,misljenje?!?!  (Pročitano 23016 puta)
10. Feb 2011, 23:21:30
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pozz svima,nov sam ovde. Imam jedan ljubavni problem. Radi se o sledecem:Naime negde pocetkom januara,sam upoznao jednu devojku. Odmah se dalo primetiti,da se i ja njoj a i ona meni dopada. Posle tog prvog susreta,nasli smo se na face-u,gde smo odmah poceli da se dopisujemo,ubrzo smo razmenili i brojeve telefone itd. Sve je bilo sjajno,definitivno smo rekli jedno drugom da je dopadanje obostrano,i samo je bilo pitanje,da se dogovorimo,kada cemo se videti,i zvanicno krenuti sa vezom. Zaista sve je bilo sjajno,pricali smo o svemu,salili se,govorilo jedno drugom lepe reci,pricali kako jedva cekamo da budemo zajedno is sve to. Dosao je i taj dan kada smo se videli,i krenuli sa vezom. Medjutim posle nekih 20ak dana,od kad smo "zvanicno" stupili u vezu,jednog dana smo se dopisivali na face-u,i prilikom dopisivanja,na trenutak ja sam morao hitno do wc-a. Za to vreme ona mi je nesto slala,i kako nisam bio u mogucnosti da joj odgovorim(posto sam bio u wc) ona je pomislila da je ja kuliram,i naljutila se. Bilo je to kasno uvece,pa sam ja mislio da nije nista ozb,da ne misli nista ozbiljno,i da cemo vec sutra nastaviti normalno nas odnos. Medjutim ona je to izgleda shvatila bas ozbiljno i rekla da ne zeli vise da imamo nista,tj da raskidamo. Znam da ce mozda izgledati glupo,jer smo vrlo malo u vezi,ali meni se ta devojka jako svidja,zaista,i voleo bi da se pomirimo. Na sve nacine ,od tog dana,sam pokusavao ,da joj objasnim da nisam kulirao,vec da sam bio u wc,medjutim ona nikako to ne zeli da mi poveruje. Takodje ,posto mi je rekla da joj se svidjam i da oseca nesto prema meni,ja ne mogu da shvatim da ona samo zbog toga zeli da raskine,jer je zaista glup razlog,pa sam je pitao da joj se mozda neko drugi ne svidja,da mi kaze u cemu je problem. Medjutim ona uvek odbija,govori da joj se niko drugi ne svidja,ali da ne moze da se pomirimo. Nekoliko dana,sam se zaista na sve moguce nacine trudio ,ali nije vredelo,pa sam se iskreno zamislio,i poceo da mislim da definitivno joj se neko drugi svidja,ili da joj se ja ne dopadam dovoljno pa zato nece,jer ne mogu da poveruje da je razlog raskida onaj koji sam vec naveo,jer je stvarno smesno. Sada trenutno ,imamo ok odnos,nesto kao drugarski,ona je rekla da zeli da budemo drugovi,i dalje kada se cujemo,mi govori da me voli,da sam njena "dusa",i sve te lepe reci,da je uvek tu za mene,ali kada pokusam da pricamo o pomirenju,ona ili kaze nekad,ne znam,ili kaze da ne moze. Sad me to zaista strasno muci,jer ne znam sta da radim,ne znam sta ona misli,i kako da postupim. Kao sto sam rekao,malo je mozda smesno,jer smo vrlo kratko bili zajedno,ali mi se devojka mnogo svidja i voleo bih da budemo ponovo zajedno. Pa bih vas zamolio za pomoc,saveti,neko misljenje sta da radim?Nikako ne mogu da shvatim sta je u njenoj glavi,zasto nece da se pomirimo,a pri tome ,mi sve ono govori. Takodje jednom priliko na face-u kad me je nesto pitala,ja sam odgovarao samo sa da ne,i ona se tu kao nesto naljutila,kao tipa,zasto si se promenio prema meni??Stvarno ne znam sta da radim,i ne znam sta ona misli,o cemu se tu radi,pa bih vas jos jednom zamolio ako imate neki dobar savet i pomoc ,kako treba da postupim i sta ona zapravo misli. Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
par samara ne moze da pogorsa stvari   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Treba mi neki malo ozb savet,nije mi bas do sale,devojka mi se zaista svidja,ne znam sta da radim? :-k
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
prvo,i u buduće smanji kontakte preko fb. neka  fb bude prisutan kao jedan od načina komunikacije,ali ne dominantan. budite više zajedno,ništa bez živog kontakta,bilo i biće dok je svijeta i vijeka Smile i kakva je to cura jbt,pa ima li ona fiziološke potrebe? Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Sviđa joj se da te muči, ne voli te, samo dominira. Beži
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Da to sam i ja par puta pomislio,da je face bas zeznuta stvar,mnoge bezvezne stvari mogu da pokvare odnos.Nisam bas siguran da voli da me muci,jer kada smo se poslednji put videli,i pricali o nama,ona mi je samo rekla ne znam ne znam,i nikako nije htela da pricamo o tome.Posle kad je dosla kuci,mi je slala poruke da joj je jako zao,jel je kao videla da mi nije svejedno.Tako da mislim da nije stvar u tome da hoce da me muci,ili zeza.Zanima me samo sta se dogadja,kada bi mi rekla da joj se neko drugi svidja nebi se vise oko toga mucio,ali ovako,govori mi se lepo,a ne zeli da budemo zajedno.Ne znam sta da radim,a kao sto sam rekao,mnogo mi se svidja,i bas bi zeleo da se budemo ponovo zajedno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
izvini,koliko imate godina??
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ja 20,ona 19  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
eto ti. samo te malo više nose emocije i to je ok. a mi jesmo nježne,dobre,fine..ali cure znaju da budu i manipulatorke,tako da ne mora da znači da ona misli sve što kaže,samo opipava puls i vidi da ti je stalo do nje puno. nemoj da te neko maltretira tako Smile
« Poslednja izmena: 10. Feb 2011, 23:51:20 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pa sta bi sada onda trebao da uradim?I sta mislite ,sta je pravi razlog sto je raskinula,da li joj se ja ne svidjam(iako kaze da nije tako) ili joj se neko drugi dopada?
Takodje,mi govori,kao jedva ceka da krene na fax,pa da putujemo zajedno,i ja kad tu spomenem,nesto na forum,da budemo ponovo zajedno,ona kaze ,videcemo nikad se ne zna,kaze da ima nade.Ja sad ne znam sta da radim,da li da jos uvek pokusavam,ili da se povucem.Opet ponavljam ,da mi se zaista mnogo svidja,odavno se nisam ovako zaljubio,pa bi zato jako voleo da na neki nacin pokusam da ponovo budemo zajedno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:38:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.