Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:34:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba li pomagati prosjacima?  (Pročitano 14961 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14

samo se ti zezaj ,ali upravo mi je javio moj advokat da me je vanja (uzgred ona se uopshte ne zove tako  Smile ) tuzila za milionski iznos . zato ako necesh i ti da popijesh tuzbu ,jezik za zube  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
pravda za bf-a  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Moze ban... uvek... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.9
mob
Nokia Neka stara nokia
Danas kad sam se vracala iz skole, jedna mala cigancica je sedela na kartonu na ulici i onako ko god prolazi, ona, onako tuzno pogleda, i svako joj stavi nesto... Posto je odma pored nje bila pekara ja je pitala oce li da joj kupim nesto da jede, a on kaze nece  Smile nego ja da joj dam pare... Pa reko za sta  skupljas, ako ne za hranu...  Smile
evo lepo je objasnio bf
gledao sam dosta davno neku italijansku emisiju o malim romima koji "rade" na njihovim ulicama kao prosjaci . lepo su ljudi izracunali da svaki od njih donosi par stotina evra svom gazdi mesechno ,kad se odbiju svi troshkovi .a posjto drze po 10-20 dece ,vi izracunajte  Smile


zato ciganima nikad ne dajem pare...
retko dajem ovima sto prose,dva puta sam samo dao jednom cigosu u autobusu malom sto je pevao,valjda sam bio srecan taj dan,pa reko jebiga...al svejedno,ponovo ima neko uveh ko ih nadgleda,i uzima te pare...

ako neko vec radi nesto (svira frulu na ulici,ili gitaru) mozda i dam,al ponovo retko...
al ciganima nikad...cak su jednom svirali,njih troje harmoniku,violinu i jos nesto,i prikljucili violinu na zvucnik koji je prikljucen na akumulator... Smile al svejedno pare im ne dajem...


Novac ne dajem... posebno ulicnim prosjacima i onima sto idu od vrata do vrata sa med. dokumentacijom i dijagnozu neuhranjenosti deteta predstavljaju kao teski oblik leukemije.
jao,potseti me kad je moja tetka dala 5 eura nekim cigosima...
dal je ona normalna bre,bolje meni da je dala pare...5 eura,pa ja ovde u bgdu sa 5 eura mogu nedelju dana da sklopim  Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2009, 10:27:02 od ColdOne »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
dva puta sam samo dao jednom cigosu u autobusu malom sto je pevao,valjda sam bio srecan taj dan,pa reko jebiga

Јеботе јел с' ти луд, па и мене виђаш често да певам па ми не дајеш новац  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
Samsung S8
Cigani... Smile Nucite da se izrazavate...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ja sam student koji je srecan ako ima dva obroka dnevno, kintu za račune i jednom nedeljno po neko žbunje, tako da nikad ne dajem.

Teško mi je da vidim ljude u takvom stanju, ali u mom kratkom životu sam mnogo puta video "invalide" koji ustaju iz svojih kolica na autobus, pijanice koji padnu i ako im pomogneš da ustanu uhvate se za tebe i ne puštaju dok ne daš nešto ili ne upotrebiš silu, ljude koji kad im daš hranu je bace i zatraže pare, ljude kojima neko da, a oni traže još...

Pokušao sam sebe da stavim u njihovoj situaciji i mislim da ne bih prosio, ne želim ni da podržavam druge da prose, da se oslanjaju na sažaljenje drugih, već radom, pa makar i krađom (mislim da je za preživljavanje više nego opravdano, pogotova ako meta ima mnogo više nego što mu je potrebno, ili čak humano). Dobro ima i invalida koji nemaju šansu da se asimiliraju dovoljno u drštvo da prežive, ali oni su izuzetak.

Treba pomoći ljudima koji su žrtve bezosećajnog i površnog društva, ali moraju i oni pomoći sebi. Svako od vas, bez obzira koliko mislite da ste finansijski stabilni možete završiti na ulici.
« Poslednja izmena: 25. Sep 2009, 18:03:27 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
cini mi se da sam pricao ovu pricu na ovom forumu nekada davno ali nece skoditi da je ispricam ponovo  Smile

na ekskurziji u vrnjacnoj banji na koju sam isao u petom razredu i koja je trajala ja mislim jedan dan ne mogu sad dobro da se setim poneo sam 300 dinara... uglavnom da bih docarao vecina ih je nosila 100, 150 dinara tada se nije imalo para i sve to Smile I setamo mi tako vrnjackom banjom zezamo se kupujemo dzidza bidze prskamo se pistoljcicima na vodu cak smo i kondome kupovali i punili ih vodom i onda se dobacivali Smile Smile i tako sve bilo u fulu i naidjemo mi na nekog cigisa kako prosi mozda nasih godina i ja onako da se napravim tu mangas vadim 100 dinara i dajem njemu! Znaci dajem mu trecinu svojih para i on skace i govori daj mi jos para odmah, i jos nesto, sta ne mogu da se setim! naravno tu su priskocili moji drugari i on je pobegao....


od tada nikad vise nikome necu dati ni dinar a pogotovu ne ciganima.... a kad neko u mom prisustvu krene to da uradi ja mu ispricam ovu pricu  Smile Mozda ce neko reci nisu svi ljudi isti ali ko se jednom opece drugi put ce da se pripazi  Smile

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.9
mob
Nokia Neka stara nokia
dva puta sam samo dao jednom cigosu u autobusu malom sto je pevao,valjda sam bio srecan taj dan,pa reko jebiga

Јеботе јел с' ти луд, па и мене виђаш често да певам па ми не дајеш новац  Smile Smile Smile
Smile
samo dva puta
Cigani... Smile Nucite da se izrazavate...
e sad nije sija nego vrat
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i
   Kakve su ovo tuzbe i pravde, pevanja i banovi... Probao sam da pratim temu, ali nista sad ne razumem... Smile Smiley
« Poslednja izmena: 26. Sep 2009, 14:16:21 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:34:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.