Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:10:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba li Crkva da se mesa u politiku???  (Pročitano 26838 puta)
Svedok stvaranja istorije


radimo sta ne volimo da kupimo sta nam ne treba

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 28121
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson AINO U10
Nece ti ni bog pomoci sa takvim mislima

Citat
драго ми је што премијер Зоран Ђинђић више није жив


IP sačuvana
social share
potpis obrisan po preporuci par skorpija
______________________________ ___________________
Stvari imaju onoliku vaznost koliku im mi damo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


šta to beše mozak, šta to beše mozak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Siemens c 75


Морадох да оперем зубе, јелте а видим да сте у међувремену налупетали гомилу будалаштина и јереси. Нема за вас опроста али молилћу се за вас.

Nece ti ni bog pomoci sa takvim mislima

Citat
драго ми је што премијер Зоран Ђинђић више није жив




Драги Бог ми је подарио сестрића Станка за неки месец постаћу тата једне мале Јефимије. Водим своје КУД и имај кућу какву само можете сањати, већ сам изнео да је већа од оне Чедицине виле због које сте га тако напали. Страшно. А где је сада тај човек? Па нема га мртав је. Све има своје, што би рекли у моје село има Бога.  Лаку ноћ, као што сам обећао помолићу се Богу и за вас.

Живела нам мајчица Србијица или Русија све једно и наравно наша света Српска Православна Црква!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Sony xperia
Neka su i Stanko i Jefimija zivi i zdravi, i imali dug i srecan zivot. Ne samo oni, vec i sva deca i svi ljudi na ovoj jebenoj planeti.
A u svojoj kuci izvoli i sanjaj koliko zelis, jer samo ti to i ostaje, iznosenjem gluposti da ce neko od nas sanjati takvu kucu kao tvoju, nemajuci poima ko kakvu kucu ima. Pa se onda zalazes za istinitost, a sam ne postujes neke postulate i principe.
I da,, nemoj se za mene moliti. Ima ko ce.

Laku noc.

« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 05:13:31 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy IIs
@sahalin


Pa vidi, i oni sto iznose, mozda su zavedeni. Sam kazes da je bilo u medijima. Ako je bilo, to je vec sumnja sa njihove strane i prenosenje laznih informacija. Znaci da clanovi koji tako nesto iznesu, su to i zakljucili i preneli iz drugih izvora. A sam znas da svaki izvor snosi odgovornost za tacnost informacije. U suprotnom to se moze shvatiti, raspirivanjem mrznje, zavodjenjem, ..

Tako da ako mislis da ljude mozes ubediti u suprotno od onoga sto su negde procitali ili culi, ... izvoli. Ako vec trazis da se krivica dokaze, bio bi red da dokazes zasto bi meni Rusija bila majcica ?? Da ne navodim i druge sada stvari.





О чему бре причаш. Где сам то рекао да теби Русија треба да теби буде мајчица. И какве везе има Русија са овим богохулним оптужбама према светом оцу Пахомију. Ја недозвољавама да се човек чија кривица није доказана а он сам је свети отац јелте духовник и пастир Српске Православне Цркве овде блати.

Какав је ово форум који дозвољава да се свети отац чија кривица није доказана блати на најгори могући начин а тај свети отац не заборавитие представља Српску Православну Цркву.
Шта мене спречава да онда кажем за тебе или за обог богохзлника бубу да си педофил који је силовао неке девојчице које су дошле на олупљању Бурек форума. Јел то има везе с истином па нема а јел могу што да не, дам им 20 еврића мало цмиздре и ти постаде педофил.

Живела нам мајчица Србијица или Русија све једно и наравно наша света Српска Православна Црква !!!  Smile Smile Smile


Informiši se malo bolje. Pahomije nije oslobođen, slučaj je "zastareo" verštački, pravnim igrama.
A kako je to izvedeno ? Pa Crkva je cimnula veze u BIA ili vrhu države.

Zašto ? DNK analiza je pokazala da je Pahomije kriv.

Šta je vrh crkve rekao o ovome ? Pa ništa. Čak postoje informacije da je porodicama
žrtava prećeno.

I to tebi svetac ?!? Pedofil !

Citat
Ево да ти скратим муке драго ми је што премијер Зоран Ђинђић више није жив

Tebi je drago što je neko ubijen, a sa druge strane tvrdiš da si hrišćanin ?


« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 12:12:24 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
A sta sa onima koima nije svetinja, koima se ne mes u zivot ?? Jel su oni onda obespravljeni, diskriminisani ??



Dobro Light ... za vernike neki od postova zaista mogu da deluju veđajuće. Religija je stvar ličnog opredeljenja, pa mislim i da bi postovi na tu temu trebalo da se drže nekog nivoa. U redu da pričamo, reč je o nečemu što je ljudima posebno važno. Neću preterati ako kažem da uvrede na račun Crkve ladno mogu nekome da zvuče teže nego uvrede na račun roditelja. Tebi ako nisi religiozan, verovatno ne, ali onima koji jesu da.
Što se tiče  Pahomija, čovek nije pravosnažno osuđen, što znači da mu ni krivica nije dokazana. Lično ne mogu da zamislim da bi deca tek tako izmislila tako gnusnu stvar, ali prema zakonima svih zemalja kojima rafo težimo, Pahomije je u toj priči nevin da neviniji ne može biti. Dečaci nema više komunizma, reko drug Uča da je neko kriv i sad taj mora da bude kriv. Pahomije je oslobođen optužbi, zbog čega god, i potpuno bespredmetno je pominjati ga na ovoj temi u kontekstu priče o mešanju Crkve u politiku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Sony xperia
Tacno, slazem se. Samo je jos jedna stvar u igri. Ja koji radim ovaj posao ovde, moram dozvoliti obema stranama izjasnjavanje. Bez obzira da li sam religiozan ili ne. Pravo je svakog da iznese svoje misljenje, svoj zakljucak, ... a to da li je tacan i na osnovu koji informacija, odakle one poticu, ... ne mogu suditi da li temu zakljucatii ili ne, da li se prikloniti jednoj ili drugoj strani. Moje je da odrzim dostupnost izjasnjavanja svim stranama, bez obzira na versku, politicku, ... pripadnost. Zato svoje licne stavove gledam da u sto je moguce manjoj meri promovisem. Jer bi se to opet moglo tumaciti drugacije.
Pominjanje nekog pripadnika SPC-a, ne mora znaciti da nije u skladu sa temom. Osoba necije pripadnosti, moze biti primer nekih dogadjanja unutar neke organizacije. Naravno ne svih dogadjanja. A da li su ta dogadjanja istinita ili ne, opet nije moje da sudim o tome. Kao sto to do sada nisam ucinio, necu ni na dalje. Za to postoje kompetetnije osobe i institucije. A pravednost tih institucija i ocenu njihovog rada, opet ne mogu doneti bez svih relevantnih cinjenica. Jer dovoljno je da je jedna stvar izostavljena, pa da se donese pogresan zakljucak. Zato i da nesto kazem, mogu reci u obliku pitanja, da li je ili nije to tako ili onako, ... mogu navesti neko saznanje iz nekog izvora, ... ali konacan sud ne mogu iznositi.
To bi znacilo da se u temi o nekoj stranci ili partiji, ne bi smelo govoriti o nekome od clanova te stranke ili partije. A dogadjaje, izvestaje o radu istih, donose opet njihovi clanovi. Pa kako onda ne pomenuti i tog clana, ili vise njih ??
Ljudi se za mnoge stvari nadju uvredjenim. Bilo da je vera, religija, politika, .. u pitanju. Ne samo da nekom religioznom coveku, moze uvreda na racun verske institucije delovati smrtno, vec se toga ima i u politici. Dovoljno je pogledati sta se pise u temama.
A te uvrede, pa koliko puta je samo receno da se tako nesto ne radi ?? Da li gore pise i ovo:

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.


Zasto se to ne postuje, zasto ljudi imaju i dalje teznju za vredjanjem ?? Da li sam ja tome doprineo, ili mozda ti, ili neko drugi sa foruma ? Kada bi se sve brisalo, sta bi ostalo od tema ?? Razumem i zucnu raspravu, razumem i povisen ton, ... ali kada se nakon opomene, molbe, ... nastavi i dalje sa time, ko bi onda tebao da snosi odgovornost ?? Ja, jer je dozvoljeno da se svako izjasni kako zeli, da iskaze svoje misli ??

Nije sve tako jednostavno. Moje je, i mojih kolegenica i kolega, da Vam obezbedimo "njivu", a od Vas zavisi sta cete sejati.

 Smile
« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 15:02:17 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Dakle ova rasprava od noćas je nonsens par exelance. Prvo što se umesto o uticaju SPC na politiku države govori o Pahomiju. Drugo isti oni koji se zalažu za dezintegraciju moralnih postulata i prava pedofila, zoofilai ostale abnormalne i prirodi suprotne principe dekadencije ovde pokušavaju da napadnu crkvu upravo preko onoga što tamo brane.

A šta je jedino dosledno?

Dosledno je da stavove crkve isti ljudi nekritički napadaju a drugi ljudi nekritički podržavaju. I još je apsurdno da se o tome šta sme da uradi SPC čiji je najveći grešnik Pahomije koji je možda silovao nekog dečaka izjašnjavaju oni koji podržavaju islamističke teroriste, vojnika nacističke Nemačke iz Vatikana i portparola Milosrdnog Anđela iz Brisela.

« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 17:11:18 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.53
Слажем се са Симком овде. Лајте моје мошљење је да би ригорозније требало поступати са овима што пљују Пахомија на начин на који га пљују. Сасули све на Илариона и Пахомија а ништа није доказано. Кад се докаже ја ћу први бити за то да се барабе натакну на колац на Теразије, али док су невини и док ови акрепи преко њих директно пљују СПЦ ви модератори треба да регулишете њихове изјаве јер њима вређају нас вернике. Кад се створе такви услови буди сигуран да ће се и Сахалин другачије понашати (а богами и ја заобилазим ову тему због масовне пљувачине по Цркви).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mozda se samo osecaju zapostavljeno. mozda su dobili kompleks nize vrednosti jer njih niko nije dirao od kad su postali punoletni.   Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Sony xperia
Dakle ova rasprava od noćas je nonsens par exelance. Prvo što se umesto o uticaju SPC na politiku države govori o Pahomiju. Drugo isti oni koji se zalažu za dezintegraciju moralnih postulata i prava pedofila, zoofilai ostale abnormalne i prirodi suprotne principe dekadencije ovde pokušavaju da napadnu crkvu upravo preko onoga što tamo brane.

A šta je jedino dosledno?

Dosledno je da stavove crkve isti ljudi nekritički napadaju a drugi ljudi nekritički podržavaju. I još je apsurdno da se o tome šta sme da uradi SPC čiji je najveći grešnik Pahomije koji je možda silovao nekog dečaka izjašnjavaju oni koji podržavaju islamističke teroriste, vojnika nacističke Nemačke iz Vatikana i portparola Milosrdnog Anđela iz Brisela.



Слажем се са Симком овде. Лајте моје мошљење је да би ригорозније требало поступати са овима што пљују Пахомија на начин на који га пљују. Сасули све на Илариона и Пахомија а ништа није доказано. Кад се докаже ја ћу први бити за то да се барабе натакну на колац на Теразије, али док су невини и док ови акрепи преко њих директно пљују СПЦ ви модератори треба да регулишете њихове изјаве јер њима вређају нас вернике. Кад се створе такви услови буди сигуран да ће се и Сахалин другачије понашати (а богами и ја заобилазим ову тему због масовне пљувачине по Цркви).

Kao sto rekoh.

Citat
Moje je, i mojih kolegenica i kolega, da Vam obezbedimo "njivu", a od Vas zavisi sta cete sejati.


Vase misljenje, sugestija dobro dosla.




Upzorenje

Svako daljnje nedolicno post-ovanje, za koje pomislim da je uvredljivo i ponizavajuce, bez ikakvog vise upozorenja, bice sankcionisano sa 24h udaljenja sa foruma.
Ako imate sta reci, recite na civilizovan i dostojanstven nacin.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:10:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.