Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:29:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trčanje pod tuš posle seksa  (Pročitano 3351 puta)
14. Jun 2007, 12:01:19
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone 6s
Trčanje pod tuš posle seksa

Muškarci vole kada je žena čista, samo što oni, pod čistom ženom, ne podrazumevaju onu koja se svaki čas žestoko izriba - njihovo shvatanje higijene je daleko labavije. A ono što ih nimalo ne oduševljava jeste kada njihova partnerka nakon svakog seksualnog odnosa smesta otrči pod tuš.

Naravno, ako muškarac ima dovoljno snage posle seksa i raspoložen je za to, možete se zajedno istuširati - ako im nakon vođenja ljubavi nije samo do toga da zadremaju (s vama u svom zagrljaju), ili da gricnu nešto slatko, ideja o zajedničkom tuširanju mogla bi da im se dopadne i da bude uvod u još vođenja ljubavi. Međutim, ono što je uglavnom slučaj u situaciji kad žena odmah nakon seksa ode da se istušira (a ne radi se o tome da mora vrlo brzo nekud da ide) jeste da ona i ne razmišlja o zajedničkom tuširanju, samo trči pod tuš. A to muškarca zaboli.

Muškarac se u takvoj situaciji zapita kakav to strašan problem žena ima kad mora tako da otrči pod tuš. Pita se i da li je ona stvarno uživala ili seks smatra prljavim - ili njega smatra nečistim, pa tu nečistoću mora po hitnom postupku da spere sa sebe. I pita se zbog čega ona ne može još malo da ostane u krevetu, u njegovom zagrljaju.

Dešava se da postoji medicinski razlog za ovakav postupak žene, da se ona tako ponaša po savetu ginekologa - tada ne bi bilo loše reći partneru o čemu je reč, da ne bi mislio da ga se partnerka stidi ili gadi. Inače, trebalo bi da se upita zašto se tako oseća, otkud ta potreba da se odmah opere - zar bi petnaestak minuta ili pola sata kasnije činilo baš takvu razliku?

Neke devojke se ponašaju na ovaj način jer veruju da tako smanjuju šansu da zatrudne, ali od neželjene trudnoće se štiti sredstvima za kontracepciju kao što su kondom, pilule, spirala... Tuširanje, pa ni ispiranje tu ne pomaže. Higijena je važna za opšte zdravlje, ali što se toga tiče, ne pravi razliku da li se istuširate odmah posle odnosa ili nešto kasnije.

Dakle, ako i vi odmah nakon vođenja ljubavi trčite pod tuš, razmislite u čemu je stvar - i stavite partneru do znanja da ga se ne gadite, jer stvarno boli kad voljena osoba misli o vama da ste prljavi. Ukoliko postoji neki problem, pokušajte da o tome razgovarate s partnerom ili s nekom drugom osobom kojoj verujete, ili, ako je potrebno, sa stručnjakom. Podrazumeva se da bi partner trebalo da ima razumevanja ako postoji neki problem, baš kao što bi i on trebalo da razmisli o čemu se radi ako postoji neki njegov neobičan postupak koji vama smeta i povređuje vas.

A onda, jednom kad problem bude rešen, moći ćete i vi da uživate u opuštenom leškarenju pored partnera nakon vođenja ljubavi - to je nešto u čemu u principu uživaju oba partnera

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
 Smile
Da, bas mi zvuchi logicno da po ovoj vrucjini npr, lezhimo jedno pored drugog tako ulepljeni od znoja zato sto je neko "pametan" sa krstarice misli da ja ne volim svog partnera zato sto sam otishla na tushiranje posle sexa ...  Smile
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Mislim da se tekst odnosi na sva cetiri godisnja doba. 

Covece, ala ti imas problem sa krstaricom...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Ma uopste ne volim takve tekstove..Zasto ja ne volim svoj partnera ako sam otisla da se istusiram?  Smile
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Tekst se ne odnosi na zenski mozak, nego na muski. Naravno da to ne znaci da ga ne volis, ali veliki broj muskaraca tako razmislja.
Doduse, pre bih rekao da se njihova "briga" odnosi na nedostatak ljubavi i emocija koje se najjasnije manifestuju tim grljenjem i intimiziranjem nakon odnosa, nego na nekakvu "prljavstinu".

btw, mislim da ni mnogim zenama nije svejedno kada im muskarac nakon seksa odmah "zbrise" iz kreveta.
...da, znam... Smile ...ti nisi takva, ali nije da ih nema.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Pa ok, ne bezhim odmah iz kreveta, al u jednom momentu odem na tushiranje...
Dzaba takvog sexa kad ja imam snage posle njega da mrtva ladna ustanem i odem da se tushiram  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Pa ok, ne bezhim odmah iz kreveta
U tome i jeste poenta price.  Smiley

Da bezis, ko zna sta bi sve tvoj partner pomislio... Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Pa s' takvim covekom nemam sta da trazim u krevetu ako cu da bezhim od njega..  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Znaci, u tvom slucaju bi sumnje bile opravdane... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11618
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja se ne tusiram  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:29:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.