Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:03:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trazim seme ovih biljaka  (Pročitano 11281 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Samsung sIII
probacu i to ...sto da ne... Smile Smile a raspitivao sam se u garden centru za ova semena sto mi trebaju i nemaju nista..samo cvece... Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 02. Apr 2011, 23:51:34 od thejohnsoncar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson xperia
        "  Moderatori ...u kojoj temi da postavim ovo pitanje posto ovde ocigledno niko ni da "za kaslje" ....... "   


Vredi li da ja kijam par minuta?  hahahahahahahaa                                                                             
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Samsung sIII
        "  Moderatori ...u kojoj temi da postavim ovo pitanje posto ovde ocigledno niko ni da "za kaslje" ....... "   


Vredi li da ja kijam par minuta?  hahahahahahahaa                                                                             
mozes da kijas,kasljes,grgoljis.....samo da mi das informaciju gde ima da se kupi ovo seme...neko sam vec nabavio ali vec posadjeno i pitanje da li ce da uspe....

a jos me i interesuje gde ima de se prodaje bonsai...video neko listopadno za 1500din pa me iznenadila cena...ja reko to mnogo skuplje....znacila bi informacija u Nisu ili Beogradu.....pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 615
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Što se tiče tog bonsaija, može da se nađe i jeftinije, ali nisu u onim originalnim keramičkim posudama zbog kojih inače i napucaju cenu. Ako imaš izbora, uzmi u plastičnoj saksiji, a ovu drugu uzmi negde gde su niže cene.

Inače, najjednostavnija vrsta za gajenje je japanski elm, to si verovatno i video. Mada je meni i taj uspeo da uvene, iz nepoznatih razloga  Smile a čak sam mu i Mocarta puštala  Smile  Smile

Pošto vidim da voliš sam da petljaš oko bašte, možda je bolje da se sam upustiš u "bonsaisanje".
Mini drveće može da se napravi od raznih biljaka, pogledaj ovako nešto, možda dobiješ inspiraciju:



 Smile
IP sačuvana
social share
Shvatio sam da kada tek rođeno dete stegne svojom malom šakom, po prvi put, prst svoga oca, da ga je uhvatio zauvek.   Naučio sam da čovek ima pravo da gleda drugog odozgo jedino kad treba da mu pomogne da se uspravi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Samsung sIII
pogledao sam sva tri dela ovog klipa sto si postavila....ali mislim da ma koliko lako izgleda ovo njegovo seckanje i vezivanje zicom da je u stvari toliko tesko da mi je bolje da ne prljam ruke i "brukam" se....a njemu svaka cast
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia 
bonsai je nasilje nad drvcetom. Većina bonsaija uvenu posle nekoliko godina, samo jedno u više stotina uspe da postane pravi stari bonsai
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Sad sam saznala da će u Botaničkoj bašti Jevremovac u Beogradu od 13. do 23. Maja biti prodajna izložba i radionica za bonsai vrtove. Znači moći će da se kupe bonsai drvca, da se dobiju razni saveti i da se vide mnoge ideje o načinu pravljenja bonsai vrta i celokupnom principu relaksacije uređivanjem mini vrtova u sobi, na terasi ili u dvorištu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
Ja kad sam prvi put to video ja mislio da su to neka drvca obolela od progerije.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung sIII
u nisu je bio sajam cveca, ali od nekog lepog bonsaia ni traga ni glasa...cene su im bile od 1500-2000din, ali me ni jedan na zalost nije odusevio da ga kupim.... Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Ja kad sam prvi put to video ja mislio da su to neka drvca obolela od progerije.... Smile

 Smile Smile Smile

Ja nisam ljubitelj bonsaija baš zbog toga što je mrcvarenje drveta. Znam da samo par vrsta uopšte može da se gaji kao bonsai, a i od tih par vrsta samo 1% uspe da preživi deset godina. Zen baštu možeš da napraviš i sa raznim kladonijama, kaktusima, sukulentima koji odlično podnose pesak i kamenčiće kao aranžman oko saksije.

Poenta kod zen vrta je : promenljivost aranžmana, zato svaka biljka mora biti u sopstvenoj jednostavnoj ali ukrasnoj saksiji, peščano polje za grabuljanje koje služi da se šara po pesku svakodnevno i tako relaksira, mali predmeti koji su uspomene na lepe momente a koji se mogu slagati na pesak ili neku površinu kao što su kamenčići ili školjke, servis za čaj u kome je svaka šolja specifična i unikatna, tako da se tokom čajne ceremonije razgleda i komentariše.

Ja sam recimo kao uspomene sebi donosila sa puta razne sadnice ukrasnog bilja a posebno kaktuse jer su jedinstveni i savršeno zanimljivi da se posmatraju kad se razbokore.
« Poslednja izmena: 07. Maj 2011, 10:03:51 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:03:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.