Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Traume iz srednje skole-potreba za osvetom  (Pročitano 2807 puta)
30. Okt 2004, 02:02:44
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
Nadam se da cete procitati moju pricu do kraja.
1998 sam upisao Srednju skolu-gimnaziju.Tamo nije bilo nikog koga sam znao iz osnovne skole,bilo je 2.lika iz osnovne koje sam znao samo iz vidjenja,ali smo se upoznali kada smo krenuli u srednju.jedan od njih nije imao neke smipatije prema meni.Posledice toga kasnije cu objasniti.Ja sam u osnovnoj skoli i sve do kraja 3.godine,bio poprilicno cudan.Znate ono sto se kaze "retard".Ali samo na prvi pogled.Drustvo koje me je znalo iz kraja su znali da sam poprilicno ok.Imao sam gomilu porodicnih problema u to vreme,pa sam se sto se kaze zapustio,ugojio sam se bio kao svinjce(sam sebi sam sada smesan kada pogledam slike od pre 5-6 godina),neocesljan,neobrijan,nisam znao da se obucem i sl.Dakle retardinjo originale!Posle par nedelja od "glavnih faca"(takvih je uvek u srednjoj skoli) je pocelo zajebavanje,i to zajebavanje u zdrav mozak.To je bilo nepodnosljivo,verbalno maltertiranje i fizicko(samaranje,udaranje i sl.)Cutao sam i trpeo.Moj najbolji drug iz osnovne skole je upisao Masinsku skolu a "Masinci" su u to vreme bili poznati kao sibadzije.Tek posle vise od pola godine mom najboljem drugu sam se poverio o "tretmanu u srednjoj".Pao je dogovor da tog i tog dana dodje sa svojim ortacima da ih rasture od batina.Ziveo sam za taj dan,posto su mene u odelenju zajebavali bukvalno svi(sem devojcica).Bio sam spreman da im svima dokazem ko sam i da samnom nema zajebavanja.Bio sam spreman i da me izbace iz skole...Ali poceo je rat,tj.ovo bombardovanje 1999.Tako da je taj dogvoreni dan bio 26.mart 1999 a tada smo sto se i secate bezali u skloniste i u skolu se nije islo...U drugoj godini su ta maltretiranja prestala ali je bilo sitnih provokacija.U 3godini sam presao na vanredno i tako sam i zavrsio srednju.Situacija sa drustvom je bila drugacija,i ja sam bio drugaciji,ali to je sve bilo vestacki,posto se vidimo samo po nekoliko puta godisnje kada sma dolazio na ispit pa su se svi trudili da budu ljubazni,verovatno iz kurtoazije...
...2003 sam se potpuno promenio.Od mirnog i povucenog "retarda" sam postao potpuno druga osoba.Lepu sam misicnu masu izgradio u teretani.Fizicki sam sigurno mnogo jaci nego u srednjoj,ali sam se i u "glavi" promenio...nedam vise nikom da me gazi pa cak ni da mi protivureci.Stekao sam novo drustvo,a medju njima i likove koji su bili s'one strane zakona 90-tih godina.Uglavnom se druzim sa starijima od sebe.Jako kasno sam imao prvu devojku,jer me logicno u srednjoj nijedna riba nije htela(koja ce riba nekog ko je predmet ismevanja svih oko sebe).Dakle fizicki i dusevno sam postao osoba koju niko ali niko nemoze da gazi vise.Voleo bih da sam takav bio i 98 i 99,ali nisam...
Osecam se neverovatno lepo kada mi neko koga nisam sreo duze vreme(uglavnom likovi i drugarice iz srednje) kazu:"covece iz korena si se promenio,nikad te ne bi prepoznao"

...Poceo sam da primecujem posledice svega toga.Osecam preveliku kolicinu agresije.Osecam da moram da se osvetim likovima iz srednje skole.Osecam da kada budem sreo nekog od tih "glavnih faca" iz srednje da cu ga nalupati kao sto sam trebao u srednjoj.Naime letos sam sasvim slucajno sreo bivseg najboljeg ortaka od jednog od tih 'glavnih faca"pa mi prica o "njemu" kako je decko potpuno pukao(na nekim drogama je) i da uopste nije vise faca kao u srednjoj(a u srednjoj je ilustracije radi svaka riba sanjala da bude sa njim).Mislim da je doslo moje vreme.Cesto zamisljam situaciju kako nekog od njih sasvim slucajno sretnem u Lole Ribara i kao ono...de si brate sta ima...sta bre sta ima pederu secas se prve godine mozda,ajde sada da raspravimo malo o tome...brate koji ti je k**** bili smo klinci...jeba*** kevu sada...vatam ga uterujem u  neki ulaz i resavam stari dug batinom.Nakraju bi ga,kao cin ponizenja(da oseti kako izgleda to),naterao da mi popusi i da mi se klececi na kolenima izvini za sve sto mi je radio u srednjoj skoli!

Ovo sam ispricao vecini dobrih drugara,cak i devojci.
Moji motivi su ,rasciscavanje starih racuna,ali i da budem siguran da nikom nisam ostao u secanju pic*a iz srednje skole,i da me od sada pamte po drugim stvarima
Reagovanja su od:
1)Oces da ga danas uvatimo i nalupamo
2)Brate to sto pricas je potpuno ok.ali neocekuj od njega iskreno izvinjenje,on ce ti se izvinuti od straha da ga neubijes
3)Jebiga,sam odluci kako ces da reagujes kada ga vidis,kako budes inspirisan,ali pazi da neuradis nesto zbog cega bi odgovarao pred zakonom
4)Ma daj covece,to su svi oni zaboravili bre,bili ste deca tada

sta da radim?
ima li neko ideju?
nisam pametan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 315
Ne znam brate... Iskuliraj, ako su oni vec kurac i ako si ti bolji nema ni svrhe da ih bijes. Ti si otisao gore, oni dole. Bice u zivotu likova za fajt...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Ja bih ti savjetovao da sve to zaboravis jer si ti sad iznad njih tako da nema neke svrhe da se svetis za neke zaista djecije gluposti.
Vece zadovoljstvo ces imati da gledas njegov izraz lica (kad se sretnete) kad on vidi kako ti sad izgledas i kad te u svojim mislima uporedi sa sobom pa shvati koliko je on propao. A i ti ces u tom momentu osjetiti sta zelis da radis, da li da ga tuces ili da mu se samo podsmijevas. Ako te on pocne provocirati na bilo koji nacin onda mu lupi dva-tri zestoka samara da mu zvoni u glavi tri dana i to je sve.
I prijateljski savjet, ne idi iz jedne krajnosti u drugu tj. nauci se samokontroli i suzbij tu zelju za agresijom a razmisli malo i o drustvu u kojem se kreces jer ako je vecina njih bila ili je i sad van zakona sta ti mozes ocekivati nego da postanes kao i oni (znas ono-skim si takav si).
Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Postoji jedno nepisano pravilo... Ko je bio faca u srednjoj, obicno postaje luzer. I obrnuto.
Moj savet bi ti bio sledeci... Ameri imaju jedan super izraz za to.. "move on". Produzi dalje, to je nebitno. Za njih ce najveci samar biti to sto te vide potpuno promenjenog, i to na bolje. Ako im na bilo koji nacin pokazes da te jos uvek boli ono sto su ti radili, neces im pokazati ni svoj bes ni snagu, vec samo da si u dubini duse isti onaj koga su zezali, da se unutra nisi nimalo promenio. Jednostavno, pokazaces im svoju slabu stranu.
Batali sve to... Nije vredno truda. Oni su ostali tamo gde su bili, a ti si napredovao i to mnogo. A za takve kreature nema goreg ponizenja od toga.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 4
njihov put ide do dna, a ti nastavi up! videces za koju godinu gde će završiti pivo na pijaci i slično, zato iskuliraj
IP sačuvana
social share
vetar diše gde hoće i glas njegov čuješ
odakle je ne znaš i gde mu je kraj
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
E voleo bih da vidim kako bi ga ti naterao da ti .. po..i .. mislim stvarno .. nemoj posle da se kaješ ceo život ..  

Kažeš da si psihički druga osoba .. pa zašto te onda muče stari problemi ?
Verovatno si i tada imao tih psiho problema .. ako ih još imaš .. da li si se stvarno promenio ? .. misliš li da su mišici koje si nabacio dovoljni za rešavanje psiho problema ?

Pazi .. meni nikada nije bio problem da dobijem po pi..i od jačeg .. ako ti tada nisi smeo da im se suprotstaviš zbog eventualnih batina .. i sada hoćeš da se svetiš .. zato što si se "promenio" .. hmm .. nisi li postao kao i oni ?
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Iksuliraj ga.moje je misljenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Treba sve sto imas da napises na papir, ali sve... sve svoje traume, patnje itd., a potom da taj papir zapalis i iskuliras.

Inace, ja sam bio potencijalni student psihologije, pa sam naucio poneku tehniku i metodu resavanja psiholoskih konflikata i problema.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.