Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:40:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: trajni oziljci? pamtim,ne oprastam..  (Pročitano 10365 puta)
24. Maj 2008, 12:42:15
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Duga je prica koja mi nikada ne dozvoljava da budem potpuno srecna. I izgleda da nikada nece. Ja ne mogu da zaboravim. Ni da oprostim! Neki ljudi bi sve dali da se sete,a ja da zaboravim sve sto mi se ikada desilo! Kao da to sto je moj otac non stop pio ostavilo trajan oziljak koji nece da se zaceli! Kada sam bila mala nikada nisam bila srecna! Tatu jedno vreme,dugo nisam vidjala jer je u zoru dolazio kuci,a ujutru isao u kafanu! A jedno vreme je isao popodne,pa se vracao kasno uvece,tada je bilo najgore,tada sam drhtala i nisam mogla da disem od straha,a nogice su mi lupkale od pod od drhtanja-cudno je kako se secam detalja,i dok je majka spremala veceru da mu ostavi ja sam krijuci uzimala svijecu,krstic i molila se da zaspe cim dodje! Neke noci mu nikada necu oprostiti,a njih se sjecam sve u detalje,unistena sam tada i to nikada necu moci da zaboravim!!!! Od najranijih godina sam plakala svaki dan,to je kao da ti je depresija urodjena,tako me lako uhvati. Tada,kada sam imala 5,6,7godina mislila sam kako ce sve to jednom proci,kako cu imati svoj zivot jednog dana,i kako cu biti srecna-sada manje vjerujem u to. A ja stvarno ne znam za sta majka zivi-za sta se bori! Zasto nije otisla kada je mogla? Poslednjih godina sve je drugacije,ali ja se jasno sjecam svega,sada imam 16 godina i pre nekolike godine me je iz depresije izvukla drugarica koja mi je tada postala kao sestra-ona me je izvukla iz svega toga,depresije,pokazala mi je da nesto vrijedim,da treba da volim sebe i da postoji bolje sjutra,a onda me je ostavila. Idemo cak i zajedno u isto odeljenje,ali vise nista nije kao pre,izgubila sam je zaista,stvarno,ona vise ne razgovara iskreno samnom,nasla ne novu najbolju drugaricu i sada je najpopularnija devojka u celoj srednoj skoli. A nas dve-zajedno-to je proslost-i to me lomi.
Sada ponovo imam probleme,depresije,sve mi je krenulo nizbrdo,ne znam sta da radim-sama sam!Da li dete alkoholicara moze da nastavi novi,svoj zivot? A posto mi je otac takav,ne izlazim,ne druzim se sa svojim drustvom sem u skoli-ne dozvoljava mi! Molim vas,pomozite mi,ne mogu da dozvolim da me unisti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
uuu jbt, stvarno zeznuto. . .  da li si pricala sa tom drugaricom, tj da li znas zasto vise nece da se druzi sa tobom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ti si pogrrešno shvatila šta je drugarstvo. Ne treba da se ljutiš što ona ima druge drugarice nego da i ti stičeš sebi druge. Tako ćete opet jedna drugoj biti interesantne. Možda se i ona umorila od toga da bude oslonac. Mlada je i to nije lako ni odraslim ljudima. Budi hrabra i vedra. Imaš 16, ko jebe matorce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 

Imala sam najbolju drugaricu koja mi je bila kao sestra. A odjednom je pocela da se ponasa kao da smo stranci. Na svaki pokusaj razgovora pravi se da je sve ok,i sa njom je o tome nemoguce razgovarati.Pokusala sam da razgovaram,ona se pravi kao da je sve u redu,kao da nikada nismo bile najbolje drugarice...a ponekad se ponasa kao nekada,i to zaboli,ali tako se ponasa samo na trenutke-vise se ne poznajemo. Shvatam da je gotovo sve sto smo imale,jer to je izgleda nemoguce povratiti,samo mi nikada nece biti jasno-z a s t o? Ja sam mnogo vezana za nju,i uvijek se vracam na to. Nemam pojma kako da zaboravim sve.




spojene dve srodne teme....
« Poslednja izmena: 24. Maj 2008, 15:52:15 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.25
Ti si jedna veoma pametna devojka i vecina tvojih vrsnjaka nije u stanju da izrazi svoje osecanje na nacin na koji si ti uradila. Zato bi bila velika steta i nepravda da upropastis svoj zivot depresijom i tugom. Nije lako, ali moras razmisljati vedro i optimisticki. U prelomnim si godinama kada covek bira izmedju dva puta, od kojih nijedan nije lak. Jedan vodi ka kompleksima koji uzrokuju bezanje od stvarnosti. Taj put se cini daleko laksim, ali je corsokak. To se obicno primeti onda kada vec bude kasno, kada covek ogrezne u narkomaniju, kriminal, suicidne ideje itd. Drugi put je put suocavanja sa problemima. Naizgled neprohodan, ali svakako jedini koji dovodi do cilja. Upravo je cilj poenta cele price. Da sam na tvom mestu, cilj bi mi bio da zavrsim skolovanje sa sto boljim ocenema i zapocnem karijeru od koje bih obezbedio sebi i svojoj porodici miran i lagodan zivot. U toj porodici ces imati priliku da budes svom detetu sve sto tvoji roditelji nisu bili tebi, da izaberes muza koji ce biti najbolji otac svome detetu.

Ono sto odmah moras uraditi je da, ako tvoja majka nije u stanju, sama sprecis oca da ti upropasti detinjstvo. Potrazi na internetu broj telefona na koji se javljaju deca,zrtve nasilja u porodici. Ti ljudi ce ti sigurno pomoci jer postoji sistem po kome se resavaju takvi problemi. Nije tvoj otac ni prvi ni poslednji koji se tako bolesno ponasa.

Nemoj se uzdati u druge jer niko ne zna bolje od tebe kako se osecas i sta zelis. Tvoja drugarica je izabrala svoj put i to je njeno pravo. Na tebi je da budes ono sto jesi i postujes odluke drugih, koji, opet, imaju neke svoje probleme. Generalno, ljudi vole nasmejane i vedre osobe. Budi vedra i nasmejana koliko god mozes, ma sta se desavalo u tebi i oko tebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
U okolini niko ne zna kakav je on. Svi misle da je predivan covek. Pozivanjem tih brojeva..sta bi se resilo? Nisam upucena,ali pretpostavljam da bi ga udaljili. Izgleda mi kao da ne trebam to da uradim,jer ovo je takva sredina gdje ovo nije NenomalnO - shvam da je to primitivizam,ali svi oko mene su takvi! I mislim da mogu da nadjem snagu da podjem pravim putem-i da budem dobra-samo sto ce me oziljci uvek pratiti i proganjati-proslist ne mogu da izbrisem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.25
Veruj mi, jos uvek nemas proslost. Imas tek 16 godina i vreme je pred tobom. Bitno je da iskreiras svoju buducnost kako treba.
Sto se tice "prijavljivanja", samo ti pozovi i za pocetak se raspitaj kakva je procedura, pa onda donesi odluku. Prvo ce razgovarati sa tobom, i nista nece raditi bez tvoje saglasnosti. Cak imas priliku da ostanes i anonimna. Pokusaj, nista te ne kosta, a moze puno da pomogne. Da su deca u stanju da se sama izbore sa tim problemom, takve ustanove ne bi ni postojale. Drugo, nemoj previse vaznosti da das tome sta drugi misle i sta ce reci, kao ni tome kako ce se tvoj otac osecati. Da on brine o tome kako se ti osecas, ne bi prolazila kroz sve ovo... Pomozi sebi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
hvala vrcomm Smile..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
@The Crow
Potpuno razumem. Moras da ubacis tu depresiju u sebe mesto sto pokusavas da izbacis. Ubaci tugu, mrznju, bes ma sve u unutrasnji oganj i koristi kao gorivo i mogu ti reci da ces biti jaca od 5 optimista zajedno, jer takva lavina osecanja gori mnogo jace.
Shvati da si sama to je prvo sto moras da prihvatis, shvati da samo sebi mozes pomoci i da ne zavisis ni od koga, ni drugova ni roditelja ni Boga. Koliko je depresija losa toliko je i dobra, stvara licnost i jak karakter i moras nauciti da prihvatis ono sto jesi bez pogovora i da te nije briga sta drugi misle.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Tebi bas nije dobro ?  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:40:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.