Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: touch screen telefoni  (Pročitano 7913 puta)
Ucesnik diskusija


Celav sam pa sta ?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p910i
Citam ovo i nevjerujem svojim ocima.... Kako se usudjujete da poredite PocketPC sa UIQ Symbianom ? Ocigledno ovi sto ti predlazu PocketPC telefon su se susretali sa njima samo na slikama. PocketPC imam i koristim ali nikako kao telefon. Ako zelis stabilan i dobar tel onda sigurno uzmi SE ako zelis tel na koji ces morati instalirati 10 hackova i pomocnih programcica samo da bi to pocelo liciti na tel  i da bi imao standardne funkcije vecine telefona onda slobodno uzmi PocketPC. Ako nekio tvrdi suprotno ocigledno nije imao oba sistema ili je totalno slijep. Sto se tice softwera, pocketpc ima vise izbora mada i UIQ ima sasvim dovoljno veliku kolekciju softweara.
IP sačuvana
social share
Celav sam pa sta ?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Qtek 9100
Zavisi kakav ppc telefon imas. Imao sam prilike da radim sa IPAQ-om 6515 i nije se pokazao bas najbolje. Sad imam Qtek 9100 i ne vidim ni jedan symbian telefon koji na bilo koji nacim moze da se poredi sa njim ( ako ne racunamo kameru, ona je dosta losa ). Telefon je potpuno istih dimenzija kao i N6600, malo tezi, ali zato ima funkcije koje su jos uvek mnogo daleko od symbian-a. Symbian je spor cak i na N90.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Zavisi kakav ppc telefon imas. Imao sam prilike da radim sa IPAQ-om 6515 i nije se pokazao bas najbolje. Sad imam Qtek 9100 i ne vidim ni jedan symbian telefon koji na bilo koji nacim moze da se poredi sa njim....
Ne vidim ni ja. Smile
Ali po ceni!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pored svega toga koliko košta taj Qtek 9100 u odnosu na recimo jedan od najstandardnijih Symbian aparata tipa 6630(215€)?!?
Ne razumem kako neko može uporedjivati babe i žabe?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone 6s
Uzmi SE p910, neces se pokajati, veruj me. Ja sam koristio p900, najbolji telefon koji sam ikad imao.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Prodje i mesec dana dok se naš cenjeni član @akai ne oglasi povodom svoje odluke. Mislim da je sada glupo predlagati mu bilo šta. Imao je vremena da odluči!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

dajte da uploadamo svoje avatare

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
ovo je dobra mašina.http://www.gsmarena.com/qtek_9000-1264.php

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

qtek_9000.jpg
(49.92 KB, 400x441)
IP sačuvana
social share
I'm going to make him an offer he can't refuse...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Qtek 9100
Qtek 9100 kosta oko 650e u full pack-u a i to im je najjaci model trenutno. Qtek 9000 jos uvek nije stigao kod nas. Cena n6630 je 520e u full pack-u tako da razlika i nije bas toliko velika. Za 430e imas Qtek 8310 a telefon je mnogo bolji od n6630. Kad se qtek ( ili i-mate ) telefoni skinuti sa mreza pojave kod nas, cene ce im biti ista kao i drugih telefona. A da neko ne pomisli da ne volim nokia-u, imam i n6600 i prezadovoljan sam tim telefonom. Mislim da je symbian sa njim i dostigao vrhunac. Novi modeli imaju malo bolju kameru, jaci procesor ( mada se to ne primecuje u radu ), today screen, mp3 kao ringtone i instalirane neke programe koje sam ja morao da instaliram sam. Nemaju nekih znacajnih novina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Qtek HP h6300
Moja masina je extra,preporucujem je svima !!! HP iPAQ h6430 , ja sam apsolutno zadovoljan a koristim je kao telefon i za zajebanciju !!! Inache sam ga dobio pa se zato tako ophodim prema njemu !!! To je najjaci poslovni telefon , ali takodje je i veoma dobar u svrhe za koje ga ja koristim !!! Sta sam sad israo ??? Smile Smile
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Qtek 9100 kosta oko 650e u full pack-u ..........Cena n6630 je 520e u full pack-u .....
Cenu Qtek-ovog modela ne znam ali pouzdano znam cenu Nokije 6630 u full pack-u koja kod nas iznosi 210€ a ne - astronomskih 520€ koliko napisa!!! Samim tim mani se polemisanja oko "male" razlike u ceni.
Moja masina je extra,preporucujem je svima !!! HP iPAQ h6430...
Možda i jeste extra, ali objavi i cenu te "mašine" kod nas.
Pored svega, ovde je reč o "Touch Screen T e l e f o n i m a  a ne o kojekakvim "rokovnicima, organajzerima i dzepnim kompjuterima kojima je ubačena i mogućnost telefoniranja samo radi pospešnije prodaje i ovako preskupih zezalica!
Možda su oni i jesu sigurno bolji od mobilnih telefona za namene za koje su i projektovani. Ali skoro sigurno neće postati zamena za standardan pojam "cell ili smart phone"!
« Poslednja izmena: 25. Mar 2006, 22:35:23 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Qtek HP h6300
Covek reko da oce nesto oko 700 jevreja ... Smile
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.