Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Toto dolazi u Beograd !!!!, 15.Avgust.2006.  (Pročitano 16363 puta)
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson P1i
Sta da se radi kad oni jedino i vrede, a ovi mladji im nisu ni za ispod noktiju.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zna li neko ko je organizator TOTO koncerta u Beogradu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ko zeli da se malo pripremi za predstojeci koncert, moze da skine uz pomoc torrent clienta (bit comet, Bitlord,auzerius...) koncert iz Amsterdama na DVD-u. Link je: http://thepiratebay.org/details.php?id=3285218
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dusom cekam ovaj koncert!!!!!!!!!1
i ne znam da li znate da ce im neverne bebe biti predgrupa!!!!!!
bolju,prirodniju i realniju kombinaciju nisu mogli da naprave!
svaka cast!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi OVO NE SME DA SE PROPUSTI!!! PA cekao sam tolike godine, zamislite blam da se na koncertu ovakvih divova (ko nije slusao ne moze ove reci da shvati, znam) okupi samo 100-tinak zaljubljenika. Pa ja bih u zemlju propao... Ko je iole pratio bilo sta osim Afrike i ostalih Toto hitova jasno mu je o kakvim muzicarima se radi. Imam DVD Amsterdam 2003, jubilarni. Ma ne da je 'bruka' nego to nije normalno. Nije za poredjenje sa smesnim Stonesima (izvinite snvi koji ih volite) i znam da nikad Toto nece dostici slavu Micka i comp, ali poslusajte Falling In Between (zadnji album!) pa uopredite tu svirku sa bilo kojim od Stones-a. Nije za prichu...

Zato, svi vi koji volite dobru svirku - razglasite svima koje poznajete, a narocito klincima koji znaju samo za Death Metal da bi bilo steta da propuste ovakav dogadjaj - cas pravih profesora na svojim instrumentima. Vidimo se u Hali Sportova ili na Tasu (Milan Djurdjevic mi reche da ce biti na Tasu...).

Pozdrav svima!!!

Dejan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sigurno jedna od najboljih vesti koju sam čuo da sada.
Jednostavno, ljudi su svirački vrh.
Drago mi je i da će im N.Bebe biti predgrupa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung s300
Toto u Beogradu... Smile Prosto zvuci neverovatno!
Ako stvarno dodju to ce biti najveci dogadjaj zadnjih 30 godina koji nas je zadesio!
Najjaci bend na svetu!!! Smile Smile Smile
Ko propusti ovaj koncert kajace se celog zivota!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Narode, vidite ovo...
[Spam]
Otvoren topic sa ovom temom na b92 forumu, al' ljudi ispljuvase Toto, strava... A od svih 20 i kusur godina karijere culi su samo 2 pesme. Totalno neobavesteni, a pljuju... Mera neobavestenosti je da jedan od pljuvaca tvrdi da Porkaro ne svira u Toto-u... Jeste, Jeff je umro ali njegov rodjeni brat Mike tu svira jos od pocetka 80-ih. No, to smo mi - Srbi... Cim nije moderno znaci da je bez veze. A frka se dize oko Franca Ferdinanda, da ne pominjem histerije oko npr. Moloko i slicnih koji su bilipre par godina. Ne, je necu te bendove da pljujem jer nisam pratio njihove karijere ali pljuvati Toto sa izgovorom da su ljige (zbog par balada, verovatno) ne da je glupo nego nemam reci. Kome se ne svidja - ne mora da dodje. Bice neki narodnjacki koncert tih dana, pa ce ti ljudi ipak imati neku kvalitetnu zabavu u avgustu...

Pozdrav svima, a narocito ljubiteljima Toto-a.  Mrziteljima jednostavno preporucujem da bar preslusaju par albuma pre nego sto pocnu da povracaju po njima, takav je red (ako za red znate).

[Edit by shone83: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 07. Apr 2006, 12:56:07 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 :weirdface:E, ni na kraj pameti mi nije bilo da reklamiram bilo koji forum - samo sam hteo ljudima da pokazem kakvih sve likova/pljuvaca ima.

Cekali smo godinama da pocnu da dolaze i neke svetske face i da nam ovde sviraju, a mi sad gledamo da ih docekamo na noz. Sto vise koncerata bude, to bolje, pa makar svaki deseti vredeo nesto.

Izvinjavam se administratorima ukoliko sam bilo cime prekrsio pravila foruma, nije bilo namerno. I naravno, nisam hteo da reklamiram koncert vec da skrenem ljuduima paznju da nebi tebalo da propuste - nemam nikakav interes u svemu ovome, niti imam bilo kakve veze sa organizacijom istog, cak bih voleo da znam ko je organizator/promoter. Ako neko zna, neka baci na forum.

Pozdrav!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Legende, i ništa više! Smile
Vidimo se 15.Avgusta u Hali sportova!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.