Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 17:21:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Top 5 aerodroma  (Pročitano 634 puta)
08. Feb 2011, 07:46:44
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Evo pregleda najboljih aerodroma na kojima uvijek ima šta da se radi, a još ćete i poželjeti da let odlože na duže!

Izvor: Vijesti




Kad na tri različita jezika saznate da vam je let odložen odjednom shvatite da morate nekako da ubijete više od osamnaest sati (u najboljem slučaju) jer ste izgubljeni na aerodromskom terminalu, na raskrsnici između života i smrti...

U tom slučaju, evo pregleda najboljih aerodroma na kojima uvijek ima šta da se radi, a još ćete i poželjeti da let odlože na duže!

Međunarodni aerodrom Čangi, Singapur

Ovaj aerodrom je toliko čist, da je i žvakanje žvaka zabranjeno. Aktivnosti na Čangiju ima za sve. Možete naći tuš kabine, teretane, spa i naravno sobe za spavanje.

Čangi ima i tzv. filmske sobe, salone za masažu i dnevni boravak, dok se na velikim TV ekranima prikazuju najvažniji sportski događaji iz cijelog svijeta.

Skoro na svakom uglu postoje stolice u koje možete da se uvalite i odrijemate partiju...

Aerodrom Shiphol, Amsterdam

Ovo je jedino mjesto na svijetu na kome možete da se vjenčate dok čekate avion.

Ali, kapela nije jedini razlog što je ovaj aerodrom idealan za zgubidane. Osim što sa ovog mjesta možete da odete u bilo kom pravcu širom Evrope, možete da posjetite i aerodromsku biblioteku u kojoj su knjige na tridesetak jezika ali i multimedijalni vodiči kroz Holandiju.

Aerodrom Inčeon, Seul

Da li je potrebno reći više od ovoga: spa, privatne spavaće sobe, tai-masaže, besplatan Internet, hrana u izobilju, pa čak i piće?!

Jedino preostaje da naučite da kažete da ste srećni na korejskom. U blizini je veliki kazino i teren za golf - za one sa punijim džepovima...

Ciriški aerodrom, Švajcarska

Ovaj aerodrom ima široku lepezu mogućnosti za gubljenje vremena. Omogućeno je razgledanje grada helikopterom direktno sa aerodroma i razgledanja pista i hangara sa profesionalnim vodičem. Pored velikog Duty Free Shopa koji je krcat švajcarskom čokoladom, dobar je i pogled sa aerodromskog vidikovca.

Terminali su povezani aerodromskim vozićem, pa je zgodno i da se malo provozate...

Kuala Lumpur, Malezija

Nevjerovatno ogromno arhitektonsko ostvarenje projektovao je japanski arhitekta Kišo Kurokava ima u svom sastavu hotel sa pet zvjezdica a kad vas preplave utisci zaboravićete da ste zarobljeni u Maleziji.

I pored svega što na ovom aerodromu može da se doživi, čak su i odrasli opčinjeni prostorom, da ne kažemo parkom, koji je napravljen da se djeca ne bi dosađivala...

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
MacOS
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry Torch
Zurich je bez veze, ocajan aerodrom, ne spada u drustvo Changi-a. Seoulski je sasvim dobar kao i Kuala Lumpur. Hong Kongski je definitivno bolji ni Shithole, Amsterdam.
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 17:21:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.