Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:31:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Top 10 destinacija za doček 2010  (Pročitano 5807 puta)
20. Nov 2009, 08:58:06
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Rezervišete na vreme doček za pamćenje. Spektakularne ulične proslave počinju na malom ostrvu u Tihom okeanu, sat kasnije slavi Peking, pa Bombaj, Dubai, i već redom... A gde ćete vi biti?



Pariz

Centralna proslava Nove godine održava se na Jelisejskim poljima, čuvenoj aveniji Šanzelize koja izlazi na Trijumfalnu kapiju. Svake godine tu se okupi blizu pola miliona ljudi kako bi prisustvovali spektakularnom vatrometu. Ako želite da ispijate čašu penušavog francuskog vina na vrhu raskošno okićenog Ajfelovog tornja, treba da izdvojite deset i po evra za ulaz i vožnju liftom. Ako idete na neki od nižih spratova tornja, karta se kreće od četiri do sedam i po evra.

Posle ponoći možete da potražite lep restoran za večeru. Za svega 15 do 20 evra možete da probate odličnu francusku kuhinju u restoranu „O troa Olivje“ koji se nalazi nedaleko od Luvra. Restoran „Še Deni“ kod tržnog centra „Lezale“ radi do pet sati ujutru, a u njemu glavna jela koštaju od 18 do 25 evra. Dočekajte jutro u nekom od kafea na Monmartru, odakle se pruža predivan pogled na grad. Tu možete da popijete espreso za tri evra ili kapućino za četiri evra.

Doček Nove godine u nekom od pariskih kabarea je nezaboravan doživljaj, ali i dosta košta. Za novogodišnje veče u „Mulen ružu“ treba da izdvojite 550 evra, a u „Bel Epoku“ 250 evra. Romantična plovidba Senom uz novogodišnju večeru i muzički program košta od 250 do 490 evra.

314 evra – Aranžman agencije „Soul travel“ obuhvata 3 noćenja s doručkom u hotelu s tri zvezdice i autobuski prevoz.



London

Uzbudljiv provod u novogodišnjoj noći čeka vas na Trafalgar skveru, kod tornja Big Ben, ali i kod ogromnog panoramskog točka „Londonsko oko“. Tamo se, po tradiciji, okuplja najviše ljudi. Kada kazaljke Big Bena otkucaju ponoć, kreće fantastični desetominutni vatromet.
Nakon toga možete da potražite zabavu u nekom od popularnih pabova u četrvti Soho, ili da u elitnijim poš klubovima na Vest Endu, „Kafe de Paris“, „Majfer“ ili „Ebesi“, za koje se ulaz plaća oko 25 funti. Večera u restoranu košta 20 do 40 funti, a pivo u pabovima oko tri funte.

Ne propustite Londonsku paradu, veliku proslavu povodom početka nove godine, koja se održava 1. janura u centru Londona. Vesela povorka bendova, klovnova i čirlidersica kreće od Parlamenta na Trafalgar skveru do trga Pikadili. Provozajte se na panoramskom točku „Londonsko oko“ (18,5 funti) i obiđite muzej voštanih figura „Madam Tiso“ (25 funti).

585 evra – Aranžman agencije „Eurojet“ obuhvata 5 noćenja s doručkom u hotelu s tri zvezdice i avionski prevoz. Za avio–takse treba izdvojiti oko 100 evra, za britansku vizu 7.600 dinara.

Budimpešta

Svečani doček počinje okupljanjem u ulici Vaci, na trgu Vorosmarty (Verešmarti). Ispred čuvene poslastičarnice "Žerbo" postavlja se bina na kojoj nastupaju poznati mađarski bendovi, kao i brojni štandovi sa nacinalnim specijalitetima, pivom i kuvanim vinom. Ovde su najveće gužve pa ako želite da ih izbegnete pođite do trgova Nyugati ili Oktogon na kojima se takođe odvija novogodišnji program. Na trgu Oktogon svake godine se organizuje velika disko žurka pod nazivom “Top of the Pops” i na ovom mestu se uglavnom okupljaju mlađi posetioci.

Nakon proslave, možete da predahnete u nekom restoranu ili kafeu, za koje se ovoj noći nije potrebna rezervacija. Probajte mađarske specijalitete u restoranima „Gundel" i “Matjaš” ili u čardi „Megyeri Csárda" (Međeri Čarda). Večera u proseku staje 10 evra. Kafa u poslastičarnici "Žerbo" košta 1,2 evra, a parče torte "Esterhazi" oko 2,5 evra.

150 evra – Aranžman agencije „Big Blue Travel“ obuhvata 3 noćenja s doručkom u hotelu s tri zvezdice i autobuski prevoz. Barselona

Glavni gradski doček se organizuje na trgu Katalunja i po spektaklu ne zaostaje za drugim metropolama. Međutim, Španci imaju jedan veoma zanimljiv običaj koji njihove novogodišnje proslave čini posebnim. Kada do ponoći ostane 12 sekundi treba da se, na svaku sekundu, pojede po jedno zrno grožđa. Onaj ko se nijednom ne zagrcne može da računa da ćemu prestojećih 12 meseci biti uspešni.

Doček je propraćen brojnim žurkama i zabavama širom grada. U Barseloni svake godine nastupaju svetski poznati pop i rok bendovi, ali su turistima zanimljivije tradicionalne proslave uz zvuke španskog flamenka. Najpopularniji klubovi su “Razzmatazz”, “Flamingo” i “Baja Beach klub”, za koje ulaz staje 12 do 15 evra. Novogodišnja proslava “Flamenco show” u nekom od tradicionalnih restorana, košta oko 90 evra.

Najbolje tapas barova i kafiće naći ćete u ulicama Las Ramblas, Reial u samom centru grada i u srednjevekovnom kvartu “Bario Gotiko” u kome je omiljeni Pikasov restoran “Els Quatre Gats”.

409 evra – Aranžman agencije „Filip Travel“ obuhvata 4 noćenja s doručkom u hotelu s tri zvezdice i avionski prevoz. Aerodromske takse iznose oko 140 evra.

Beč

U svečanoj proslavi Nove godine Bečlijama se ispred Katedrale svetog Stefana pridružuje nekoliko stotina hiljada ljudi. Tačno u ponoć oglašava se zvono Pumerin na Katedrali, nazdravlja se šampanjcem i kreću prvi taktovi bečkog valcera. Od tog trenutka čitav trg se pretvara u veliku plesnu dvoranu.
Proslave se organizuju širom grada, na glavnim trgovima postavljaju se šatori i pozornice na kojima se smenjuju orkestri različitih muzičkih stilova – od klasične muzike, preko evergrina, do disko-muzike. Odličan provod čeka vas u klubovima „Fleks“, „Roksi“, „Buda bar“. U pešačkoj zoni oko Štefansplaca, u bočnim uličicama, ima prijatnih kafića s muzikom uživo, u kojima čaša vina košta od dva i po evra. Prosečna cena ručka u restoranima je od 20 do 40 evra. Obavezno posetite restoran „Gulašmuzeum“, u kom se služi najbolji gulaš u čitavom gradu. U ekskluzivnijim restoranima, kao što su „Korzo baj der Oper“ i „Ana Zaher“, večera košta od 60 evra pa naviše. U restoranima brze hrane za sendvič ili hot- dog treba da se izdvoji oko dva i po evra.

Za ljubitelje klasične muzike najbolja uvertira za novogodišnje slavlje je koncert „Viena valcer orkestra“, 31. januara u „Figaro holu“, u poslepodnevnim satima. Ulaznice za koncert kreću se od 42 do 69 evra. Za koncert Bečke filharmonije, 1. januara u „Garden holu“, karte se rasprodaju mesecima unapred, pa ako ne stignete da rezervišete ulaznicu, koncert možete da pratite na televiziji, jer se on prenosi na svim kontinentima. Inače, karte staju od 20 do čak 680 evra.

265 evra – Aranžman agencije „Sani Trade & Tours“ obuhvata 3 noćenja s doručkom u hotelu s tri zvezdice i autobuski prevoz.

Moskva

Niko se ne raduje novogodišnjoj proslavi kao Rusi i niko s toliko mašte ne priprema ulični doček. Na Crvenom trgu se postavlja impozantna jelka visoka 20 m, a sve carske palate se osvetljavaju lampionima. Ovako ukrašena, Moskva deluje kao iz bajke.
Rusi ne kreću na proslavu bez votke, njihovog nacionalnog pića. Dobro im dođe da poprave raspoloženje i da se zagreju na temperaturi od desetak stepeni u minusu. Votka se, inače, može kupiti kod uličnih prodavaca za oko pet evra.

Kada se ponoć približi, euforija na Crvenom trgu raste. Svi iščekuju da se oglase zvona s Kremlja, koja će označiti početak nove godine. Nakon ove proslave svi kreću u dalji provod po klubovima, barovima i restoranima. Obavezno posetite „Propaganda kafe“ u kome se održavaju odlične žurke. Cene pića su povoljne, đus košta dva evra, a pivo dva i po evra. Najjeftinije pivo možete da popijete u pabu „Kružka“, koje staje jedan evro. Ručak u proseku košta 10 do 20 evra, a najjeftinije možete da jedete u restoranu „Žest“ za svega tri i po evra. U popularnom „Puškinu“ ručak košta 35 evra, a u ekskluzivnim restoranima u centru cena večere za dvoje može da iznosi i preko 200 evra.

530 evra – Aranžman agencije „Sky035“ obuhvata 3 noćenja s doručkom u hotelu s tri zvezdice i avionski prevoz. Aerodromske takse staju oko 85 evra.

Berlin

Stanovnici Berlina Novu godinu dočekuju kod Branderbuške kapije pod svetlom veličanstvenog vatrometa. Pucnjava petardi i blesak pravog arsenala pirotehnike kreću već dva sata pre ponoći. Vatromet i pravljenje buke u novogodišnjoj noći u Nemačkoj ima viševekovnu tradiciju. Po narodnom običaju, koji nazivaju „silvester“, vatrom i bukom se rasteruju zli duhovi. Zato, čim se završi gradski vatromet za koji se izdvaja čak nekoliko miliona evra, kreću „kućni“ vatrometi, pa nebo iznad nemačke prestonice svetli ponekad i do tri sata ujutru.

Veselo je i u restoranima, klubovima i pabovima širom grada, koji u novogodišnjoj noći duže rade. Najbolji kapućino služi se u kafeu „Ajnštajn“ na Kurfursten štrase. U berlinskim pabovima „Gasthaus“, „Gasthof“ ili „Brauhaus“ možete da probate jela nacionalne kuhinje po ceni od 20 do 25 evra, pica je do sedam evra, pivo oko dva evra, koktel od četiri do osam evra, kafa do dva i po evra. U najpopularnijem restoranu „Dahgarten“, koji se nalazi na krovu zgrade parlamenta Rajhstag, večera košta oko 50 evra.

Ne propustite tradicionalnu novogodišnju trku „Penkejk ran kurs“, od koje Berlinci ne odustaju ni kada se temperatura spusti ispod nule. Odeveni u kostime klovnova i musketara, paradiraju ulicama Berlina i vesele se uz ogromnu buku, što po njihovom verovanju rasteruje zle sile.

275 evra – Aranžman agencije „Argus tours“ obuhvata 3 noćenja s doručkom u hotelu s tri zvezdice i autobuski prevoz.

Njujork

U novogodišnjoj noći svi putevi u Njujorku vode na Tajm skver. Taj deo Menhetna postao je poznat širom sveta po najvećem novogodišnjem spektaklu. Dok traje vatromet iznad Kipa slobode u njujorškoj luci, iznad Tajm skvera se spušta ogromna kristalna kugla osvetljena raznobojnim lampama. Ovom hepeningu svake godine prisustvuje oko milion ljudi. Organizuju se koncerti svetski poznatih muzičara, a posetioci na velikom platnu mogu da prate kako se Nova godina dočekuje u metropolama širom sveta. Za one koji žele da se otrezne od alkohola ili da se jednostavno zabave s društvom u Central parku se organizuje ponoćni džoging.
Dok traje proslava, centralni Menhetn je zatvoren za saobraćaj, kao i većina obližnjih restorana. Novogodišnje zabave se organizuju po klubovima i za njih se konzumacija plaća od 60 pa do čak 225 dolara, u zavisnosti od toga da li je u cenu uračunata večera i rezervacija stola. Najbolji provod je u klubovima “Taj”, “Element” i “Svič”.

979 evra – Aranžman agencije „D.C. travel“ obuhvata 6 noćenja s doručkom u hotelu s dve zvezdice i avionski prevoz. Ukoliko odaberete smeštaj u hotelu sa tri ili četiri zvezdice cena aranžmana je 1379, odnosno 1479 evra. Avio takse staju 343 evra, a viza 131 dolar. Rim

Rimljani obožavaju proslave i veoma poštuju običaje koji se vezani za određene datume u kalendaru. Tako i novogodišnje slavlje protiče u duhu tradicije. Širom Italije, pa i u Rimu, 31. decembra se obeležava praznik San Silvestra i tog dana se održava veliki broj festivala i kocerata zabavne i klasične muzike. Međutim, na ulične zabave se ide tek nakon ručka u krugu porodice ili prijatelja. Po starom običaju na prazničnoj trpezi obavezno mora da se nađe sočivo, koje, po verovanju, donosi više novca i sreće u predstojećoj godini.

Tek u kasnim poslepodnevnim satima ljudi počinju da se okupljaju na trgovima. Kako se ponoć bliži svi se polako premeštaju na Pizza del Popolo, gde uz odbrojavanje i vatromet ispraćaju staru godinu. Tradicionalno, ovom novogodišnjem slavlju prisustvuju ličnosti iz javnog i političkog života Italije. Dosta ljudi se okuplja i u Vatikanu na trgu svetog Petra i dočekuju Novu Godinu uz obraćanje i blagoslov pape Benedikta XVI.

Najbolje žurke se održavaju se u klubovima “Piper” nedaleko od ulice Veneto, u kome muziku puštaju didžejevi sa Ibice, kao i u baru “Gilda” na Španskom trgu u kome posetioci mogu da uživaju u vrelom latino zvuku. Ulaz, večera i piće koštaju oko 55 evra. Inače, cena večere u restoranima kreće se od 20 do 35 evra. Dobre špagete, picu i pastu možete da pojedete u restoranima “Ar Galletto” i “La Carbonara”. Cena kafe ili kapućina dosta je visoka u kafićima u centru grada, od 9 do 12 evra, ali u proseku ovi napici koštaju 2,5 do 4 evra.

299 evra – Aranžman agencije „GPR International “ obuhvata 5 noćenja s doručkom u hotelu s tri zvezdice i autobuski prevoz. Ova agencija u ponudi ima i aranžman sa avionskim prevozom i smeštajem u hotelu sa četiri zvezdice, koji staje 449 evra. Atina

Doček Nove Godine u Atini organizuje se na trgovima Omonija, Sintagma i ispod Akropolja, uz bogat muzički program i vatromet. Međutim, za savršen praznički doživljaj neizostavno morate da posetite neku od taverni na Plaki, ulici koja je najsličnija boemskoj Skadarliji u Beogradu. Domaćini imaju običaj da kažu da onaj ko na Plaki nije slušao buzuki i igrao sirtaki i jeo suvlaki nije bio u Atini. Zato pre nego što se uputite na neki od atinskih trgova proveselite se u autentičnoj grčkoj atmosferi. U najpopularnijim tavernama “Byzantino”, “Platanos” ili “Diogenis” večera košta oko 15 evra, pivo od dva i po do pet evra, a žestoka pića od pet do sedam evra. Ako želite ovde da proslavite Novu Godinu, doček može da se rezerviše za oko 60 evra po osobi. Doček u klubovima je oko 50 evra, a najbolje žurke čekaju vas u diskotekama “Paša”, “Underworld” i “Switch”.

Obavezno krenite na organizovani obilazak Akropolja sa posetom muzeju, Zevsovom hramu i Staroj Agori. Do Akropolja možete krenete žičarom koja vozi sa trga Kolonaki uz brdo Likavitos. Na vrhu se nalazi nekoliko kafića u kojima možete da popijete kafu i da uživate u panorami Atine. Žičara radi svakog dana, od 9 ujutru do ponoći.

219 evra – Aranžman agencije „Viva travel “ obuhvata 3 noćenja s doručkom u hotelu s tri zvezdice i autobuski prevoz.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Rado bih isao u Pariz. Smiley
« Poslednja izmena: 20. Nov 2009, 12:03:23 od Filip93 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better Call Saul !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia c5
Barselona ili NewYork ali trenutno samo u masti. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nisam sunce da grejem ceo svet

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 501
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple iPhone 4
Dubai

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Kakav Pariz i Dubai...

Zdravko Čolić pjeva na dočeku Nove godine u Novom Vinodolskom, Novi Spa Hotels & Resort!

Jolly , Odeon travel itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
meni deda zivi u dubaiju,stvarno je divno,ali ja na zalost nikada nisam bio tamo  Smile  Smile Smile

a inace najvise mi se svidja pariz mada rado bi iisao na pijanku sa rusima...zivela votka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
hmmm  Zlatibor Smile Gde god podjoh kuci dodjoh Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
ma ako ako samo planirajte putovanja i slavlja za NG,uh...sto je lep ovaj osecaj kad ceo svet planira kako ce da proslavi moj rodjendan...zajebo sam i tita njegov  su slavili samo jugosloveni a moj ceo svet  Smile





hmmm  Zlatibor Smile Gde god podjoh kuci dodjoh Smile
Smile Smile
tako treba patriotizam  Smile


ne znam kako vi ali meni nova nije bez trube,prasenceta.....onako srpski  Smile
jbg..sta cu...odrastao sam kao pravi balkanac,sloven,srbin  dusi geni su jaci od razuma Smile

mada ja jos uvek ne znam gde cu,al verovatno gde ostatak drustva odluci.....bez drustva je smor,sta mi vredi da odem u beli svet ako nema ko da mi se pridruzi..

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
na zlatiboru je nekako najopustenije Smile kad imas dovoljno para nema nigde bolji provod Wink imas bukvalno sto pozelis to vece Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Isla bih rado, jos samo da se ima para  Smile A posto se, jelte, nema, ipak ostajem u svom rodnom gradu, verovatno u nekoj dikosteci...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:31:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.