Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:30:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tool 05.Septembar - Hala Pionir  (Pročitano 11016 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
..ma sve je to dobra zika Smile..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 291
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6233
Covek je rekao da nece biti predgrupa i tako treba i da ostane!

Ja ne znam koji bih album izabrao kao najbolji. Svi imaju nesto svoje sto mi se svidja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Neki shit
E ovako...ogroman update...najcesce postavljana pitanja aka F.A.Q

Citat
Da li je siguran koncert TOOL-a?
Koncert Tool-a je 100% siguran . I bice odrzan 100% , ugovor sa managementom je potpisan, kao I oficijalna objava koncerta na sajtu grupe Tool.

Koliko je karata pusteno u prodaju?
U prodaji je 2
.500karata za parter , I 4.000 za tribine. 500karata je vec otislo za parter, tako da je ostalo 2.000karata za parter .

Da li ce biti povecanje cene karata?
Savetujemo svima da kupe svoju kartu na vreme, kako ne bi dosli u situaciju da moraju da plate vise .


Da li Hala Pionir ispunjava tehnicke uslove grupe ?
Specifikacija Hale Pionir je prosledjena menagmentu benda I sound inzinjerima Tool-a I oni su se slozili sa onim sta Pionir pruza. Pionir je bio bolji izbor nego Tash gde je prvo koncert trebao da se odrzi.

Kakav ce biti zvuk na koncertu ?! Da li je Hala Pionir pogodna za ozvucenje benda?
Mi , kao organizatori koncerta, smo dobili specifikaciju sound/light/stage-a od managementa benda, ta specifikacija je prosledjena najboljoj kompaniji za ozvucenje I osvetljenje na Balkanu , I u potpunosti ispunjavamo zahteve benda ! To je napismeno dobio I odobrio management benda. Sada je sve na Tool-ovom inzinjeru za zvuk. To ne zavisi ni od nas ni od ekipe koja je zaduzena za ozvucenje I osvetljenje. Ako je Pavaroti mogao da ima extra zvuk, Simply Red takodje, ne vidimo problem zasto TOOL ne moze imati dobar zvuk, a ista kompanija ce raditi koncert koja je bila zaduzena za Pavarotija/Simply Red !

Da li bend donosi full scenografiju ?
Bend donosi 10 slepera opreme I putuje sa 7 autobusa. U rajderu benda pise da donose svoje lasere I scenografiju(led ekrane , video bimove itd.) . Sad videcemo sta se jos krije u tim kamionima Wink.


Da li ce biti pirotehnike na koncertu?
Na koncertu nece biti pirotehnike !


Koliko ce set lista Tool-a trajati ?!
U ugovoru imamo klauzulu koja obavezuje bend da nastupa 2h ! U zavisnosti od reakcije fanova moze se ocekivati I vise .


Da l ice biti predgrupa na koncertu ?
Predgrupa ce biti samo , ali samo, u slucaju ako bend povede oficijalnu predgrupu na celoj turneji. Za sada nemam nikakvih naznaka da ce biti predgrupa (please god let it be isis).


Da li ce biti ograde za prvih 300 posetioca koji su narucili karte preko sajtova Terranostra I Legacy?
Prvih 300 fanova Tool-a imace tu priliku da udju prvi na koncert, 15.min pre pocetka bice sprovedeni na poseban ulaz. Da li ce biti ograde to moramo odluciti na dan koncerta u dogovoru sa tour managerom benda , od njih to zavisi . Mi cemo se zalagati za ogradu jer je tako najpostenije. Ono sto obecavamo je da ce svi uci 15.min pre pocetka na zaseban ulaz.

Da li je dozvoljeno unosenje fotoaparata I kamera na koncert?
STRIKTNO je zabranjeno unosenje bilo kojih uredjaja za snimanje I reprodukovanje zvuka. Verovali ili ne management benda ne dozvoljava unosenje foto aparata I kamera akreditovanim novinarima , a o publici necemo ni da pricamo . Obezbedjenje ce imati instrukcije I oduzimati foto aparata, a moze da se desi I mobilne telefone ukoliko vidi nekog da snima ili fotografise koncert ! Zao nam je ali takve su odredbe managera benda.


Da li je dozvoljeno unosenje alkoholnih I bezalkoholnih pica?
Na zalost ni unosenje alkoholnih , cak I bezalkoholnih pica nije dozvoljeno, radi bezbednosti benda , I publike . Dacemo sve od sebe da obezbedimo bezalkoholna pica (voda I sokovi) po najjeftinijoj ceni unutar dvorane.

Koji je age limit na koncertu ?! Svi od 12.god pa na vise mogu da gledaju koncert .

Kada ce poceti koncert ?
Bicete svi blagovremeno obavesteni, najverovatnije u 21h. A ulaz u halu ce krenuti oko 18h .

Planiramo da dodjemo kolima na koncert, da li ima parkinga ispred?
Ima parkinga ispred Pionira, nadamo se da ce parking biti dovoljno velik da primi sve.


Da li ce biti meet&greet-a(upoznavanja) sa bendom ?!
Na nasu zalost toga nece biti , mi kao organizatori ne verujemo da cemo biti u prilici da se upoznamo sa clanovima benda. Smile


Da li ce biti VIP karata ?!
Jedan deo tribina u Pioniri posluzice kao VIP. On nudi mozda malo bolji pogled, I ima tapacirane stolice. Da li cemo prodavati te karte- jos nije odluceno. Ili cemo prodavati deo karata, ili ce to sluziti za zvanice I novinare , videcemo.


presidente15 obrati paznju na poslednju stavku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nikad vruc u 'ladan Vrbas...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 307
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6020
Cemu sluzi ona anketa? Oce svirati Ticks & Leeches ako Lateralus pobijedi?!? Smile

Saaaaaaaaaaaaaak miiiiii draaaaaaaaaj!
IP sačuvana
social share

“Today a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves. Here’s Tom with the weather.” (Bill Hicks)


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 291
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6233
@Chovaburaz
Tu pesmu, koliko ja znam, jako retko sviraju na koncertima. Sam Maynard kaze da ne moze da izdrzi da je peva i da ga je bolelo grlo 3 nedelje posle snimanja te pesme za album.

Jednom su je svirali kad na pocetku kaze da pesmu posvecuje bendu Fantomas posto su tad poslednji put svirali sa njima. Mislim da je `ladno mogao dati Pattonu da je otpeva kad vec ne moze toliko da se dere. Evo linka: http://www.youtube.com/watch?v=MSJXV0ZJ4JQ

@darthmaul
Sve ja to pratim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
stvarno je mogao da da Pattonu da otpeva...
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
 Smile jos samo malo (to se ja teshim)  Smile
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nikad vruc u 'ladan Vrbas...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 307
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6020
Ma znam da je ne sviraju, zato sam i rekao...
A ne Patton... nije to to.
IP sačuvana
social share

“Today a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves. Here’s Tom with the weather.” (Bill Hicks)


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 253
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Uh... Drugari... Ako bude para... Eto me... Ovako... Ne znam... Moram da stisnem brata da mi pozajmi koju paru... A trebam i pojachala nova da kupim... Ne znam! A tako bih volio da dodjem...
Vidjecjemo se mi josh... Moram da dodjem... Ma samo da vidim onu scenu, posle toga mogu da umrem...
IP sačuvana
social share


Can't find a way, to get across the hate, when I see you!
I feel it scratch inside, i want to slash and beat you!
I rip apart the things inside, that excite you!
I can't control myself, i fucking hate you!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 43
Zastava Aleksinac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
E jebiga, ovo nisam trebao da vidim, odose pare na najbolji bend na svetu...
IP sačuvana
social share
Vicariously, I live while the whole world dies...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:30:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.