Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Toni najlepsi,Vijeri zenskaros  (Pročitano 2777 puta)
21. Jan 2006, 12:17:10
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
TONI NAJLEPŠI VIJERI ŽENSKAROŠ
Italijanska TV voditeljka Anđelika Ruso izabrala najpoželjnije muškarce Serije A

Popularna italijanska sportska TV voditeljka koja vodi emisiju "Dribling" i bivša manekenka Anđelika Ruso izabrala je šestoricu najlepših fudbalera koji su igrali u Seriji A i sa kojima je radila intervjue. Zanosna Anđelika dala je najviše ocene centarforu Fjorentine i reprezentacije Italije Luki Toniju i napadaču Reala iz Madrida Ronaldu, sa kojima bi rado izašla na večeru. Njih dvojica dobili su čiste desetke.

Anđelika Ruso se, iako je iste ocene dala Toniju i Ronaldu, ipak odlučila da na prvo mesto stavi svog zemljaka, a to je objasnila sledećim rečima:
- Luka Toni je neverovatna pojava, muškarac kakvog samo možete da poželite. Sladak je, simpatičan i sa njim vam ne može biti dosadno. Prelep je, kosa, telo, noge... Ima samo jednu manu, veran je svojoj devojci, ali meni to imponuje. Volela bih da pronađem takvog muškarca.

Visoko mesto zauzima Paolo Maldini, koji već nekoliko godina nosi titulu najpoželjnijeg sportiste na Apeninima.
- Kada muškarac prevali 35 godina i izgleda tako dobro, onda je sigurno da je poseban. To je slučaj sa Paolom Maldinijem, koji već decenijama izgleda fantastično. Očarana sam njegovim magičnim zelenim očima i redovno padam na njih. Od mene dobija osmicu jer je oženjen.

U zlatnoj sredini našao se novi član Monaka Kristijan Vijeri, koji je dobio samo peticu.
- Veliki je ženskaroš i srcolomac. To mu nije vrlina, ali izgled i šarm niko ne može da mu ospori. Mislim da bi bilo vreme da se smiri i da manje opseda žene. Sa koliko ih je bio, ne zna se. Poručujem mu da malo smiri hormone i da više vremena provodi na treninzima nego u krevetu. Jedino tako može do reprezentacije i Mundijala.

Mladi napadač Milana Alberto Đilardino dobio je četvorku jer je pred njim budućnost, kako kaže Anđelika Ruso.
- Nekako mi je Đilardino još uvek povučen i stidljiv. Poznajem takve tipove, koji su kao nevini, a u stvari pravi đavolčići. Pokazaće vreme da sam bila u pravu. Još nije osetio moćnu ženu pored sebe jer se zadovoljava klinkama s modne piste.

Istu ocenu dobio je Filipo Inzagi, kome Anđelika, kao i Vijeriju, zamera što je veliki švaler.
- Nije zreo muškarac jer stalno menja žene. Nema pojma šta znači ljubav i verovatno je nikada nije doživeo. Lep je i zabavan, ali nema manire. Nekoliko puta sam to osetila na svojoj koži, kada je u emisiji buljio u moje grudi i noge. Mora da nauči da se obuzdava.
      

Kasano ružan i rošav

Najgore od svih fudbalera koji su igrali ili igraju u Italiji prošao je Antonio Kasano, bivši član Rome, sada igrač Reala iz Madrida.
- Kasano je ružan, jednostavno neprivlačan. Nizak je i zdepast i što je najgore rošav. Ne znam koja žena može njega da voli, ili da ga ljubi. To sponzorušice rade zbog njegovog novčanika, a on se uvek trudi da u društvu bude glavni. Kada mi je bio gost, gledala sam ga sa visine i učinio mi se kao neki patuljak koji pokušava da fascinira žene. Ispao je smešan - rekla je Anđelika Ruso.

Jedini stranac na listi najpoželjnijih muškaraca Anđelike Ruso je Brazilac Ronaldo, koji je u Italiji igrao za Inter.
- Ronaldo nije lep, ali je markantan i pravi muškarac, koji pleni svojom pojavom. Svaki put kada smo razgovarali, bio je prijatan. Jednom me je častio pićem u baru i ostavio utisak mačo muškarca. Mislim da nije čudo što ga toliko devojaka juri posle razvoda. Smatram da je u dubini duše nesrećan i da mu je potrebna prava žena - rekla je italijanska TV voditeljka.

(02. May 2007, 21:42:29)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2408-rojter.jpg
(4.73 KB, 125x200)
2406-rojter.jpg
(5.99 KB, 125x200)
2410-beta.jpg
(3.55 KB, 103x130)
IP sačuvana
social share
...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.