2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Toni Kukoč okončao karijeru  (Pročitano 6074 puta)
01. Nov 2006, 08:29:25
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Dan pre početka nove NBA sezone, jedan od najboljih evropskih košarkaša svih vremena Toni Kukoč objavio je da završava igračku karijeru u 38. godini.

Kako je navela hrvatska agencija Hina, Kukoč je konačnu odluku o prekidu karijere doneo posle neuspelih pregovora sa Čikago Bulsima, jedinim klubom za koji je Splićanin, zbog porodičnih i sentimetalnih razloga, želeo da igra u novoj sezoni.

Popularni "Pink Panter" imao je izuzetnu karijeru koju je započeo u splitskoj Jugoplastici, a igrao je i za italijanski Beneton, Čikago Bulse, Filadelfiju, Atlantu i Milvoki.

Sa Jugoplastikom je tri puta bio prvak Evrope (1989, 1990. i 1991), dok je sa Čikagom tri puta osvajao titulu u NBA ligi (1996, 1997. i 1998).

Kao član reprezentacije Jugoslavije osvojio je dve zlatne medalje na Evropskim prvenstvima (1989. i 1991) i titulu svetskog prvaka 1990, dok je igrajući za hrvatsku reprezentaciju na Olimpijskim igrama u Barseloni 1992. osvojio srebrnu medalju.

Medju brojnim priznanjima ističe se nagrada za najboljeg košarkaša Evrope, koju je osvajao tri puta.

Izvor: MTS-Mondo

(02. May 2007, 21:48:26)
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson w700
nikad ga nisam nesto gotivio ne znam ni ja zasto ali ipak imao je dobru karijeru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Toni Kukoč je rođen 18 septembra 1968 godine u Splitu kao drugo dijete Ante i Radojke Kukoč. Njegova četiri godine starija sestra zove se Sandra. Od kad zna za sebe Toni je pokazivao interes za sport. Njegov najdraži sport bio je nogomet ali uz nogomet Toni je trenirao i stoni tenis. Sa 14 godina bio je prvak Hrvatske u stonom tenisu, naravno u konkurenciji svojih vršnjaka. Toni uopšte nije igrao košarku sve do svoje 15 godine kada ga je, dok je skakao u more, primjetio trener Splita Igor Karković i doveo na Gripe. Karković je poslije objasnio >>Tonijeve prednosti bile su u neviđenoj koordinaciji pokreta i osjećaja za prostor. Imao je za krilo najvažniju komponentu - sjajnu promjenu pravca kretanja i brzinu nogu (jer je ranije trenirao nogomet), a i brzinu ruku (stoni tenis). Još od samog početka Kukoč je plijenio tehničkom finoćom i gipkošću gimnastičara. Kod Tonija se kao glavno postavljalo pitanje: hoće li zavoljeti košarku. Otac ga je gurao u nogomet, ali izrastavši u jednoj godini 18 centimetara bilo je smiješno vidjeti ga kako ganja "balun". Na samom početku bio je malodušan, bez agresivnosti i volje da se dokaže. Sve dok mu basket nije ušao pod kožu a onda je njegova karijera krenula dobro poznatim stazama.<<
   OSNOVNI PODACI O TONIJU

Rođen: 18. septembra 1968 u Splitu

Visina: 211 cm

Težina: 105 kg

Boja očiju: tamno-zelena

Boja kose: crna

Pozicija: krilo

Broj: 7

Porodica: supruga Renata, sin Marin i kći Stela

Kum i najbolji prijatelj: Dino Rađa

Kućni ljubimac: njemački ovčar Asta

Ime jahte: Stima (po imenima djece)

Tetovaža: Ajkula na lijevom ramenu

Učinci NBA karijere: koš. 34 skok. 13 asist. 14   os.lopt. 5   blok. 4  min. 48


Sve  Tonijeve  medalje  ,  prstenovi  i  trofeji

  1  1985- kadetski prvak evrope-Jugoslavija
  2  1986-juniorski prvak evrope-Jugoslavija
  3  1987-juniorski prvak svijeta-Jugoslavija
  4  1987-brozana medalja na prvenstvu evrope-Jugoslavija
  5  1988-državni prvak-Jugoplastika
  6  1988-srebrna medalja na olimpijskim igrama-Jugoslavija
  7  1989-klupski prvak evrope-Jugoplastika
  8  1989-prvak evrope-Jugoslavija
  9  1989-državni prvak-Jugoplastika
10  1990-klupski prvak evrope-Jugoplastika
11  1990-prvak sveta-Jugoslavija
12  1990-državni prvak-Jugoplastika
13  1990-pobednik kupa-Jugoplastika
14  1991-klupski prvak evrope-Pop 84
15  1991-prvak evrope-Jugoslavija
16  1991-državni prvak-Pop 84
17  1991-pobjednik kupa-Pop 84
18  1992-prvak italije-Benetton
19  1992-srebrna medalja na olimpijskim igrama-Hrvatska
20  1993-pobjednik italijanskog kupa-Benetton
21  1993-klupski vicešampion evrope-Benetton
22  1994-brozana medalja na svetskom prvenstvu-Hrvatska
23  1995-brozana medalja na evropskom prvenstvu-Hrvatska
24  1996-šampion NBA lige-Chicago bulls
25  1997-šampion NBA lige-Chicago bulls
26  1998-šampion NBA lige-Chicago bulls
27  1997-pobednik macdonald's turnira-Chicago bulls
« Poslednja izmena: 01. Nov 2006, 08:43:33 od djole242 »
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Zato što je Kuki najuniverzalniji igrač koga sam ja gledao a sa ovih je prostora...

izuzetno mekana ruka, odličan ulaz, dobar skok i ono što me je najviše oduševljavalo kod njega  je odličan pregled igre i neverovatne asistencije

što bi se reklo - igračina
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung G880
Rispekt za Toni K.

Ali je steta sto nije savrsio karijeru u Bullsima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Lud covek...
Gledao sam ga par puta ovako matorog, klasa... kad vidis da je neko klasa...
Sa jedne strane steta je sto je bio u Bullsima, jer je mogao u nekoj drugoj ekipi biti sigurno nosilac igre, medjutim, sa neke druge, covek je ipak u vreme kada je to bilo pakleno tesko bio proglasen za najbolju izmenu lige (sto ovde nije pomenuto.. dakle Named 1995-96 NBA Sixth Man of the Year, averaging 13.1 ppg, 4.0 rpg and 3.5 apg for the Bulls)...
Tajming mu nije bio idealan da postane superstar kakvi su danas Gasol, Stojakovic i Nowitzski... ali svakako jedan od najvecih kosarkasa rodjenih na ovim nasim zajednickim prostorima...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC HD2
Kukoč:" Ja odlučujem o karijeri"

Dan pošto je u "Njujork postu" objavljena informacija da je Toni Kukoč završio igračku karijeru, bivši jugoslovenski i reprezentativac Hrvatske demantovao je pisanje njujorškog dnevnika:

"Ne znam odatkle ta vest. Valjda ja odlučujem o svojoj karijeru. Konačnu odluku još nisam doneo, jer nije jednostavno odvojiti se od nečega što vam toliko znaci", rekao je Kukoč u izjavi za hrvatsku TV.

Na konkrentno pitanje da li će, ipak, igrati i ove sezone, Kukoč je odgovorio: "To u ovom trenutku ne zna niko. Ali, hajde da odgovorim "da - ne"!

Splićanin je želeo da karijeru nastavi samo u Čikagu zbog porodičnih i sentimentalnih problema. Medjutim, u timu sa kojim je osvojio tri šampionska prstena nisu pokazali veliko interesovanje s obzirom na njegove godine (38).

Popularni "Pink Panter" imao je izuzetnu karijeru koju je započeo u splitskoj Jugoplastici, a igrao je i za Beneton, Čikago Bulse, Filadelfiju, Atlantu i Milvoki.

Sa Jugoplastikom je tri puta bio prvak Evrope (1989, 1990. i 1991), dok je sa Čikagom tri puta osvajao titulu u NBA ligi (1996, 1997. i 1998).

Kao član reprezentacije Jugoslavije osvojio je dve zlatne medalje na evropskim prvenstvima (1989. i 1991) i titulu svetskog prvaka 1990, dok je igrajući za hrvatsku reprezentaciju na Olimpijskim igrama u Barseloni 1992. osvojio srebrnu medalju.

Među brojnim priznanjima ističe se nagrada za najboljeg košarkaša Evrope, koju je osvajao tri puta.

Posle pobede Bulsa protiv Majamija (108:66) na startu novog šampionata postaje izvesno da od eventualnog dogovora Kukoča i Čikaga neće biti ništa.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Krajnje mu je bilo vreme.
Veliki kosarkas mada je po meni zadnjih par godina samo brljavio umesto da je pre 5,6 godina izasao na velika vrata.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Krajnje mu je bilo vreme.
Veliki kosarkas mada je po meni zadnjih par godina samo brljavio umesto da je pre 5,6 godina izasao na velika vrata.
Nekako mi se čini da to ima veze sa finansijama...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

a mi smo slobodni i zgodni kao del i rodni

Zodijak
Pol
Poruke 1563
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
IP sačuvana
social share

ju ffrrrgot van veri important ting mejts kaptn dzek sperov ... tararamtam tararamtam tararam tamtamtamtararam.....
i sir spamalot na hedove i rime troshi sve papire
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.