Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:22:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Toma Nikolić ne želi vlast!?  (Pročitano 17258 puta)
30. Apr 2012, 11:50:44
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 677
Browser
Opera 11.52
Da li se sećate kada je Šešelj pobedio Lilića 1997., ali su izbori bili poništeni zbog navodno male izlaznosti... a prava je istina da Šešelj u tom trenutku nije hteo vlast. Isto tako i danas, zbog katastrofalnog stanja u ekonomiji Toma Nikolić nije spreman da preuzme taj 'vrući krompir' pa zbog toga zadnjih dana namerno daje izjave zbog kojih će sigurno izgubiti dobar deo nacionalistički orijentisanih glasača. U zadnjih desetak dana, nema dana a da me Toma ne iznenadi sa nekom svojom glupom izjavom - te on je protiv odrzavanja izbora na Kosovu, te on bi saradjivao sa Čedom, te on bi se sastao sa jahjagom, pa Jorgovanka obećava 100 milijardi evra investicija (što nije obećavao čak ni DOS 2000-te) a vrhunac je to da ga je Tomu podrzao Djukanovic a evo danas je i Nataša Kandić izjavila da je Nikolić za nju 'prihvatljiv'.

Druga stvar na koju sam hteo da ukažem, a koja dokazuje da vlast sprema izbornu kradju (a koju Toma neće pokušati da spreči) je povećanje broja birača u odnosu na 2008. godinu za čak 308.995. Kako je moguće u zemlji u kojoj se broj stanovnika u zadjih 10 godina smanjio za preko 300.000 što zbog bele kuge, što zbog iseljavanja u druge zemlje, da se broj birača poveća za toliki broj za samo 4 godine? I ko nam garantuje da neće biti manipulacije sa glasačkim kutijama koje će nositi sa Kosmeta u Rašku da tamo prebrojavaju glasove Srba sa Kosova koji će bar 95% glasati za SRS, DSS i Dveri?
« Poslednja izmena: 30. Apr 2012, 11:52:40 od erik81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Glasace za SPS...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Ne razbijaj glavu mnogo time ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 677
OS
Linux
Browser
Opera 11.52
Glasace za SPS...

Ko će glasati za SPS?

Ja sam bio spreman da na republičkom nivou dam glas Tominoj koaliciji (iako se ne slažem sa njihovim vidjenjem autonomije Vojvodine) ali mi bode oči to što oni sami sebe potkopavaju sa svojim izjavama. Sad stvarno ne znam za koga da glasam - možda za radikale ili dveri, jer sa njima bar znamo na čemu smo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 6300
Ово постаје веома занимљиво  Smile  владајуће странке су потпуно изгубиле кредибилитет и код националних мањина.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
 Smile

A Tadic je znao, ili je Tito znao sta radi, svi oni imaju tim ljudi oko sebe, jel skoro doveo Aleksandar Vucic gradonacelnika NY, svi oni plate ljude koji ce da rade za njih.
« Poslednja izmena: 30. Apr 2012, 13:04:12 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Glasace za SPS...

Ko će glasati za SPS?

Ja sam bio spreman da na republičkom nivou dam glas Tominoj koaliciji (iako se ne slažem sa njihovim vidjenjem autonomije Vojvodine) ali mi bode oči to što oni sami sebe potkopavaju sa svojim izjavama. Sad stvarno ne znam za koga da glasam - možda za radikale ili dveri, jer sa njima bar znamo na čemu smo.

Na KiM ce da glasaju za SPS... uvek glasaju...
Dveri i ostale gej stranke (bivse kombi stranke) tamo nemaju sta da traze Smiley

Gljivica ce do sledecih izbora da pokupi dobar deo kolaca i glasaca SNS i DS... bice to zanimljivi izbori za 4 godine... i ja ozbiljno razmisljam da glasam za Gljivicu... makar to znacilo da cu pogaziti sve svoje principe...
Mada, Maslacak i dalje vodi na mojoj top listi..

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 677
OS
Linux
Browser
Opera 11.52


Na KiM ce da glasaju za SPS... uvek glasaju...


Gljivica ce do sledecih izbora da pokupi dobar deo kolaca i glasaca SNS i DS... bice to zanimljivi izbori za 4 godine... i ja ozbiljno razmisljam da glasam za Gljivicu... makar to znacilo da cu pogaziti sve svoje principe...
Mada, Maslacak i dalje vodi na mojoj top listi..

Glas za SPS je glas za DS, jer će gljivica kao i prošli put uceniti Tadića za par ministarskih fotelja, direktorskih i mesta u upravnim odborima, i zbog toga Srbi sa Kosova neće glasati za SPS.


Citat
Dveri i ostale gej stranke (bivse kombi stranke) tamo nemaju sta da traze Smiley

Goru glupost nisi mogla da lupiš. Kako možeš da nazivaš 'gej' strankom jedan pokret koji podržava veći deo četničke emigracije, ugledni intelektualci poput Smilje Avramov, Koste Čavoškog, Mire Alečković itd.? Daj bolje ćuti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Cetnicke emigracije?
Izvini, ali vecu glupost nisi mogao da lupis...  Smile
Sto se tice Smilje i Koste... oboje su mi predavali, tako da... molim te... Ta prica da su oni ugledni intelektualci moze da prodje samo kod onih koji nikada nisu stupili na Pravnik... Mozda su bili dobri predavaci i strucnjaci pre jedno 30-40 godina, ali njihovo vreme je odavno proslo... posebno sto se intelektualnih sposobnosti tice... Delovi udzbenika Medjunarodno pravo koje je pisala Smilja Avramov su toliko optereceni Milosevicevom politikom, da je neizdrzivo za citanje... U ostalom... oni su uvek bili salonski intelektualci... i igraci za sve rezime...

Sta vise, malo mi je ta cetnicka emigracija nespojiva sa neo-komunizmom koji gurao Milosevic...
I kakav uticaj djedovi od 80 i vise godina mogu da imaju na politiku drzave iz koje su otisli pre 60-70 godina i ne nameravaju da se vrate? Pa oni ni srpski vise ne govore... a deca su im americki, australijski, juznoamericki i argentinski drzavljani...
A i dalje najvise vole Draskovica... jednom vojvoda, uvek vojvoda... Smile


To sto Gljivica radi je krajnje legitimno... on je treca stranka po brojnosti i treba da ih ucenjuje... bez obzira na koju stranu da krene.... Tadic ili Nikolic... one je odgovoran prema svojim biracima... obezbedjuje ima najbolju poziciju...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 677
OS
Linux
Browser
Opera 11.52
Ово постаје веома занимљиво  Smile  владајуће странке су потпуно изгубиле кредибилитет и код националних мањина.

Izgubili su oni 'kredibilitet' kod svakoga ko ima bar malo zdravog razuma. Evo vidiš šta radi madjarski premijer Orban, uveo je ekstra porez na strane lihvarske banke, zatim  hoće Madjarsku da izvuče iz dužničkog ropstva MMF-a i Svetske Banke, na mitingu u Budimpešti je pred 200 hiljada ljudi popljuvao EU birokrate i uporedio ih sa sovjetskim aparatčicima i zapretio referendumom o izlasku Madjarske iz EU, a zadnji potez je izlazak Madjarske iz neisplativog američkog prijekta Nabuko.
Bilo bi dobro kada bi i Srbija krenula tim putem oslobodjenja od MMF-a i Svetske banke, razbijanja monopola i ekstra oporezivanja tajkuna i stranih banaka, ali nisam siguran šta bi grobislav Nikolić uradio po tim pitanjima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:22:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.