Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:57:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Toma Nikolić ne želi vlast!?  (Pročitano 17261 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
Citat
U zadnjih desetak dana, nema dana a da me Toma ne iznenadi sa nekom svojom glupom izjavom
Toma Nikolic je epitet za glupost kada je rec o izjavama politicara. Ni ostali nisu nesto bolji ali on je pobednik...

A taj zeli vlast po svaku cenu kao i svaki politicar pa me ne bi cudilo da posle svega udje i u koaliciju sa DS-om. Ove izjave su mu samo normalan dan u njegovom zivotu...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 677
OS
Linux
Browser
Opera 11.52
Citat
U zadnjih desetak dana, nema dana a da me Toma ne iznenadi sa nekom svojom glupom izjavom
Toma Nikolic je epitet za glupost kada je rec o izjavama politicara. Ni ostali nisu nesto bolji ali on je pobednik...

A taj zeli vlast po svaku cenu kao i svaki politicar pa me ne bi cudilo da posle svega udje i u koaliciju sa DS-om. Ove izjave su mu samo normalan dan u njegovom zivotu...

Na listu Tominih gluposti dodajmo i ovo. Smile

« Poslednja izmena: 30. Apr 2012, 14:03:16 od erik81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Drugim recima, ti hoces da nam kazes da su i Dveri krenule u prljavu kampanju protiv Tome...  Smile

(Ova tema je primer Smile)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 677
OS
Linux
Browser
Opera 11.52
Drugim recima, ti hoces da nam kazes da su i Dveri krenule u prljavu kampanju protiv Tome...  Smile

(Ova tema je primer Smile)

Ja nisam član Dveri, stoga nije prljava kampanja već moja lična hipoteza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.151
mob
Samsung SGH-E590
Dveri su stvorene kako bi uzeli glasove pravoj opoziciji tako da me ovakve gluposti ne cude...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 677
OS
Linux
Browser
Opera 11.52
Dveri su stvorene kako bi uzeli glasove pravoj opoziciji tako da me ovakve gluposti ne cude...

A jesi li siguran da je Toma Nikolić 'prava opozicija'? A šta ako je Tominu stranku stvorio Tadić sa tajkunima da bi otimali glasove pravoj opoziciji (SRS-u, DSS-u)?
Taste the difference.
« Poslednja izmena: 30. Apr 2012, 14:27:31 od erik81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.151
mob
Samsung SGH-E590
Jeste, upravu si. Glasaj za stranke koje nemaju sanse da predju cenzus, a ne za jedine koji mogu da sklone zute sa vlasti...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Drugim recima, ti hoces da nam kazes da su i Dveri krenule u prljavu kampanju protiv Tome...  Smile

(Ova tema je primer Smile)

Ja nisam član Dveri, stoga nije prljava kampanja već moja lična hipoteza.

Ma, da...

@Roki...

Naravno... kako drugacije... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.151
mob
Samsung SGH-E590
Lose zivim, na vlasti su lopovi koje treba skloniti, ali Tomislav Nikolic je seljak koji drzi ovce, Vucic huligan ide na utakmice, pa cu zato da glasam za nepostojece stranke.


Znaci pet bambija za ljude koji ovako razmisljaju...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Da li se sećate kada je Šešelj pobedio Lilića 1997., ali su izbori bili poništeni zbog navodno male izlaznosti... a prava je istina da Šešelj u tom trenutku nije hteo vlast. Isto tako i danas, zbog katastrofalnog stanja u ekonomiji Toma Nikolić nije spreman da preuzme taj 'vrući krompir' pa zbog toga zadnjih dana namerno daje izjave zbog kojih će sigurno izgubiti dobar deo nacionalistički orijentisanih glasača. U zadnjih desetak dana, nema dana a da me Toma ne iznenadi sa nekom svojom glupom izjavom - te on je protiv odrzavanja izbora na Kosovu, te on bi saradjivao sa Čedom, te on bi se sastao sa jahjagom, pa Jorgovanka obećava 100 milijardi evra investicija (što nije obećavao čak ni DOS 2000-te) a vrhunac je to da ga je Tomu podrzao Djukanovic a evo danas je i Nataša Kandić izjavila da je Nikolić za nju 'prihvatljiv'.

Druga stvar na koju sam hteo da ukažem, a koja dokazuje da vlast sprema izbornu kradju (a koju Toma neće pokušati da spreči) je povećanje broja birača u odnosu na 2008. godinu za čak 308.995. Kako je moguće u zemlji u kojoj se broj stanovnika u zadjih 10 godina smanjio za preko 300.000 što zbog bele kuge, što zbog iseljavanja u druge zemlje, da se broj birača poveća za toliki broj za samo 4 godine? I ko nam garantuje da neće biti manipulacije sa glasačkim kutijama koje će nositi sa Kosmeta u Rašku da tamo prebrojavaju glasove Srba sa Kosova koji će bar 95% glasati za SRS, DSS i Dveri?

Mislio sam da sam jedini koji ima neodoljiv utisak da Toma zapravo uvek u zadnjem momentu prepusti odlučujuće procente glasova drugima, jer mu je daleko komotnije, a podjednako profitabilno da uvek bude "jaka opozicija" pri čemu on to uopšte nje. To je radio i dok je vodio SRS sada to opet radi. Upecao se, ja mislim namerno, na DS-ovu prozivku oko diplome, pa ne zna da odgovori na kom smeru je diplomirao. I onda tu ispadne smešan. To je samo detalj. Prvo je počeo sa "štrajkom glađu" To je već napravio gaf. Takeve stvari se ne rade tek tako. Malo štrajkujem, malo prekidam, dajem šansu Vladi da dobije kandidaturu. To nije opoziciono ponašanje. Tako se urušava ugled stranke.
Što se tiče povećanja broja glasača uz istovremeno smanjenje broja stanovnika, to i ne mora da bude nelogično. Naime, jeste bilo 300 hiljada manje rođenja od smrti, ali je za godinu, dve tri, oko 300 hiljada ljudi postalo punoletno. Nama se zapravo približava broj stanovnika i broj glasača. Nama deca fale. Tako da moguće je da imaš 300 hiljada manje stanovnika i 300 hiljada više birača. Jer to nije u međusobnoj korelaciji. Što opet ne znači da će izbori biti pošteni i da se ne sprema velika izborna krađa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:57:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.