Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Тодоровић смењује Крушевљане, а Наташа присуствује НА  (Pročitano 7190 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
sastavljanje reci je bilo jer sam zurio i brzo kucao ali vama Englezima je bitna forma a ne sustina i sta sam napisao jer sam vas pogodio u zicu....BITNA SUSTINA BRACO SRBI.
 
MEDIJI KOJI LICE DA SU NASI A U TVRI STRANI SATANIZUJU PROTIVNIKE A MI IM POMAZEMO ONI RADE ZA SVOJE INTERESE A MI IM BESPLATNO POMAZEMO-TUZNO.

AKO SRS SARADJUJE NEVALJA AKO NE SARADJUJE NEVALJA
Ti si naivan, naložen i previše samouveren, ali da ti se oprostiti. Ono mnogo gore od tog što si naivan je što se dereš i vređaš ljude kojima treba da se obraćaš sa Vi. Ljude koje ne poznaješ, od kojim nožeš da saznaš mnogo i tako sazreš u nekog koga sutra neće jahati manguparija.

Tvoje je puno pravo da veruješ u SRS, drugi ljudi sa malo više iskustva im ne veruju. Možda o tome treba da razmisliš. Ali čak i ako si posle razmišljanja duboko uveren da si u pravu pokušaj da diskutuješ tako da te makar prividno doživljavamo kao da imaš 18+ godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung 
Citat
@makse

Pa ko je tebe prozvao? Ti si bre siva eminencija ovde, ja nikada nisam sumnjao u tvoje sposobnosti.

 Smile

Jbga čiča, ako zanemarimo pominjanje pacova, vibratora, mindži, seksa, svinjo, ili konjoglavih... eksera i ostalih.. Ono što se da primetiti, kod tebe, jeste..da ispravi me ako grešim...Ali ja zaista ne primetih, da te je iko ikada pitao za bilo koji komentar  Smile Smile
Verovatno ljudi odmah shvate o kojoj je intelektualnoj gromadi reč...pa se odmah povlače..i ostavljaju te usamljenog u tvojim monolozima..
Toliko o tome...da li me je neko prozvao  Smile
Jbga, nekada i ja sebi dam slobodu da prokomentarisem nesto...iako nisam direktno prozvan  Smile

A, hvala što nikada nisi sumnjao u moje sposobnosti...(na kakve god sposobnosti mislio)  Smile

Citat
Ne bi ja Makse lupao po forumu da bih zeleo nesto od njih.

 Smile Smile Smile

Čiča, ne da lupaš... maa za medalju  Smile
Doduše...retko kada i razumem poentu onoga sta želiš reći...ali, nebitno  Smile


Citat
Nego deder reci ti meni kako ti se svidja drug Ivica. Vi ste nekada bili kicmeni stub sps-a?

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Pa znaš kako... veruj mi da sam oduvek imao neku odbojnost prema pederima.. Tako da...nema šta meni da se svidja ili ne svidja drug Ivica...Ukoliko želiš da diskutuješ o samoj pojavi dotičnog, o tome da li se ugojio ili smrsao...pa ti je sada, manje ili vise privlačan...moraćeš naći nekog drugog sagovornika...Nekoga ko mu nije "kičmeni stub"...možda "srednja noga"  Smile Smile


Citat
Ja ne sumnjam da ste vi sa Kosova oduvek voleli red i zakon, pa ste veliki borci protiv korupcije.

Ihh bre...kad bi samo znao, koliko je to od bitnog značaja...da li si ti sumnjao u nešto ili ne  Smile Smile

E sada...jbga...rekoh ja..."intelektualna gromada"...za ovako nesto napisano...moram zastati...pa razmisliti...jbga o čemu li ti..ili šta je poenta napisanog?!  Smile Smile Pre, nego li bi i probao da ti odgovorim. Ali, priznajem...ajde što nemam vremena za tako nešto, teško je spustiti se na neki tvoj nivo razmišljanja i probati diskutovati sa tobom  Smile

Ipak te ja neću dalje ometati u tvojim monolozima o "mindžama", pacovima u njima, ili "bulji"  Smile Smile, ekserima, svinjo-konjoglavim kurtonima...i ostalim čudovištima koji ti se vrzmaju po glavi  Smile Smile Smile


P.S.

Zoki...
Brate, obrati posebnu pažnju na gramatiku i način svog izražavanja
Inače ovde imaš takvih filozova, koji su u svojoj glavi ...ma..koji akademici. To bre sva pamet ovoga sveta da se skupi, ne bi im se moglo ni prići..
Ali...sada ozbiljno...piši bre kako misliš da treba...mnogo te zabole tuki, da li će se to nekome svideti ili ne... Da li češ biti iskusan ili neiskusan...mislim  Smile
 Smile

« Poslednja izmena: 11. Apr 2009, 18:04:03 od Maks 78 »
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
LG 
Citat
Inače ovde imaš takvih filozova,

А ко или шта су филозови? Smile
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia E50
A sta bese tema... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6230
@makse
Drago mi je da si poceo da pises iz svoje glave, jer do sada si se bavio sa 'cut and paste', pa si uvideo da nema slepera od toga. Smile Smile Smile
Boz sacuvaj nisam ja mislio da si ti peder, ali nisam ni trazio neku jednakost.
ja sa tupadzijama ne mogu biti jednak.E sada ako ni to nije dobro da ste sps-u bili uzdanica, kicma ili sta vec, jebi ga.
verovatno i tu lupam. Sloba je ionako vise voleo da proda Krajinu, nego da izgubi 30 vasih poslanika za koje je glasalo desetak Kosovara.
Mene samo cudi odakle ti kod radikala. kako regulisete clanstvo. tamo ima izbeglica koji 15 gidina nisu dinara videli od Srbije a ima vas sa po dve plate i po kojim sleperom.
Bolje ti je pristajalo u sps-u ili jul-u. Smile Smile Smile
Ako, ako svi smo mi Srbi. Ko jebe mater onima sto su se rodili pored Hrvata, kad nisu znali kao neki da se rode pored Shiptara. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2009, 21:08:08 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy II
Sastavljanje reci je bilo jer sam zurio i brzo kucao ali vama englezima je bitna forma a ne sustina i sta sam napisao jer sam vas pogodio u zicu. . . . Bitna sustina braco srbi.
 
mediji koji lice da su nasi a u tvri strani satanizuju protivnike a mi im pomazemo oni rade za svoje interese a mi im besplatno pomazemo-tuzno.

ako srs saradjuje nevalja ako ne saradjuje nevalja
ma ćuti, dobro je da kad si ovo kucao nisi žurio  Smile Smile Smile

SRS i SNS su dve sestrinske stranke.Govno ostaje govno i kad se spakuje tetrapak. Bez uvrede,ali me niko neće uveriti da Toma Prepodobni neće prvom prilikom da se udruži sa Todorovićem i kompanijom....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Qtek 小米
Citat
Bez uvrede,ali me niko neće uveriti da Toma Prepodobni neće prvom prilikom da se udruži sa Todorovićem i kompanijom....
Тома иде путем Вука Драшковића, издао је своју идеологију и сада је његова судбина везана за судбину Е.У. и односа Русије и запада.
За сада и даље лети на крилима СРС, али бојим се да ће као и сваки Икар да ниско падне.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6230
Citat
Bez uvrede,ali me niko neće uveriti da Toma Prepodobni neće prvom prilikom da se udruži sa Todorovićem i kompanijom....
Тома иде путем Вука Драшковића, издао је своју идеологију и сада је његова судбина везана за судбину Е.У. и односа Русије и запада.
За сада и даље лети на крилима СРС, али бојим се да ће као и сваки Икар да ниско падне.

A sta je Draskovc izdao? Kad je on pa imao ideologiju? Toma nece nisko pasti, jer je imao svoje glasace. Najvise ih je glasalo za njega a ne za crvenog shetnika.
Toma je samo jos vise razbucao glasacko telo. Smile Smile Smile
Koalicije sa 15 stranaka i vlade sa 30 ministarstava nama ne ginu.
Znas sta znaci baviti se politikom? Ako u dva mandata ne ulazis u neku kombinatoriku dizi ruke.
A on sa preko 60 poslanika ni mrvice, jer kum iz kazamata naredjuje: nema koalicije.
« Poslednja izmena: 12. Apr 2009, 13:22:13 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Qtek 小米
Citat
Bez uvrede,ali me niko neće uveriti da Toma Prepodobni neće prvom prilikom da se udruži sa Todorovićem i kompanijom....
Тома иде путем Вука Драшковића, издао је своју идеологију и сада је његова судбина везана за судбину Е.У. и односа Русије и запада.
За сада и даље лети на крилима СРС, али бојим се да ће као и сваки Икар да ниско падне.

A sta je Draskovc izdao? Kad je on pa imao ideologiju? Toma nece nisko pasti, jer je imao svoje glasace. Najvise ih je glasalo za njega a ne za crvenog shetnika.
Toma je samo jos vise razbucao glasacko telo. Smile Smile Smile
Koalicije sa 15 stranaka i vlade sa 30 ministarstava nama ne ginu.
Znas sta znaci baviti se politikom? Ako u dva mandata ne ulazis u neku kombinatoriku dizi ruke.
A on sa preko 60 poslanika ni mrvice, jer kum iz kazamata naredjuje: nema koalicije.
Драшковић је био један од националистичких идеолога почетком деведесетих и ја никада нећу оспорити његову заслугу у буђењу национализма у Србији и српским земљама, као што никада нећу ништа лоше рећи о Ђинђићевим добровољцима који су таманили српске непријатеље по Босни.
Тома сада има већу подршку од нас зато што још увек лети на крилима СРС, људи су се везали за кључне личности које су до јуче водиле странку.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ташана оде у седиште НАТО-а


а Тодор по старом...

Радикали, потпуно сте изгубили бусолу.

http://www.blic.rs/politika.php?id=87464

Citat
Radikali smenili radikale zbog Mantera
Autor: S. M. | 09.04.2009. - 10:20

Odlukom Predsedničkog kolegijuma Srpske radikalne stranke, na potpredsednika partije Dragana Todorovića, smenjeni su Ivana Jovanović, direktorka kruševačkog „Biznis inkubatora“, Životije Ristić, direktor RTV „Kruševac“, i Momo Bojović, pomoćnik gradonačelnika za urbanizam.

Kako je obrazloženo, direktori „Biznis inkubatora“ i RTV „Kruševac“ smenjeni su jer su primili ambasadora Sjedinjenih Američkih Država Kamerona Mantera.
- Direktori „Biznis inkubatora“ i TV „Kruševac“ su smenjeni jer su, bez odobrenja stranke primili Kamerona Mantera, ambasadora Amerike, iako se zna šta je on učinio za rasturanje SRS. Bojović je smenjen jer je na to mesto postavljen mimo odluke Gradskog odbora. Što se tiče direktorke Fonda za ekologiju, videćemo šta će pokazati kontrola budžetskog i republičkog inspektora, ali će za to mesto najverovatnije biti raspisan konkurs - kaže Momčilo Duvnjak, narodni poslanik i predsednik Okružnog odbora SRS.


Direktoru Direkcije za izgradnju Milanu Punišiću ostavljen je rok do petka da se javno pred televizijskim kamerama učlani u SRS, inače će biti smenjen.



- Na funkciju direktora smo ga predložili kao nestranačku ličnost, ali sad tražimo da javno potpiše pristupnicu. Ukoliko to ne uradi do petka, on više neće biti direktor Direkcije za izgradnju - objašnjava Duvnjak.
Punišić, međutim, tvrdi da mu ne pada na pamet da potpiše pristupnicu SRS.
- Ništa u životu ne radim pod pritiskom, a gospodin Duvnjak će morati da objasni gde su se izgubile sve one pohvale koje je o meni rekao sa skupštinske govornice i kako je stranačka pripadnost odjednom postala važnija od znanja i stručnosti - rekao je Punišić.



И од када то централа неке странке мења лица која је поставила локална управа?

Од када је услов некоме да би био на челу одређеног предузећа потписивање радикалске приступнице прет ТВ камерама? Smile

Извор: Блиц   Smile  Ајд се мало уозбиљи  Smile
« Poslednja izmena: 12. Apr 2009, 16:19:57 od дрињача »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.