Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: To je to...definitivno cu umreti sam okruzen nekim zivuljkama...  (Pročitano 14722 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Najjaci su ovi mediokriteti od riba na forumu koje tacno znaju kako ona dva aviona sto sam ih vido razmisljaju...msm, zaboga i one su zene, samo sto izgledaju vrh i startuje ih 1000 tipova za vece, ali jbt i njih startuju, sve je to isto... Smile

Al dobro, bar evo jos jedan lik pored bf-a koji zna da start: Ocete na pice? ili Ajmo na kafu? ne prolazi kod takvih riba NIKAD sem ako nisi pomenuti jebeni Adonis ili onaj anonimus Sasa Kovacevic... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 

U tome je suština, kada mi se devojka svidi toliko da odlepim, iako je totalna frka, prilazim kako znam i umem, ali daaj 99% takvih prilazaka je u fazonu " daj dobra je riba možda prođem", tako da priča sa srodnim dušama mi nekako ne pije vode, naravno da je sve moguće al jbg  više volim devojke koje su malo nepristupačnije, pa ako je stvarno srodna duša onda je vredna truda i posle 10 odbijanja. . .

Hahhaa, pa dobro, ne mislim bukvalno naravno srodna dusa.  Smile Htedoh da kazem nikad ne znas koja ce osoba sta da bude u tvom zivotu, ta riba koju nisi startovao na ulici zato sto ti je bilo glupo je mogla danas sutra da ti bude odlicna veza, moglo je da ne bude nista sa njom, mogla je da bude zabavna avantura. Treba pokusati, iskoristiti priliku kada ti se vec pruzi.
A za nepristupacnost, pa jebiga, nema truda oko prilazenja, tu ili dobijes korpu ili ne(jedino sad ako nisi mentol 20 puta da spopadas istu tu ribu dok ti ne da broj Smile). Trud i nepristupacnost dolazi tek posle kad ostvarite neki kontakt.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Naravno ja ne bih znala ista o tome posto sam krsh i gabor i nikad me niko u zivotu nije startovao  Smile
Братеее, ако изгледаш као надимак...  Smile
------------------------

Прасе? Фантазијско биће? Доброћудна фацо? ( :О) )

Деки очигледно баш и нема намеру да се жени. Заиста мислим да су његове побуде мање битне за ову тему, јер је, колико видим, суштина да је дечку заправо криво што није искористио прилику да стартује две цице, а изгледа да је могао. Следећи пут ће, надам се, имати више самопоуздања и мање предрасуда, па ће му се и посрећити.
---------------------------

Деки,

Ако су (а нема разлога да ти не верујем) тако добре рибе, за очекивати је да су навикле на известан стандард. Али, такође је могло и да им буде мука од разних неубичајених духовитости, па би можда и пристале на непосредан позив. Али, то никада нећемо сазнати, јер им ниси ни пришао  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Братеее, ако изгледаш као надимак...  Smile

Ma jos gore!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Najjaci su ovi mediokriteti od riba na forumu koje tacno znaju kako ona dva aviona sto sam ih vido razmisljaju...msm, zaboga i one su zene, samo sto izgledaju vrh i startuje ih 1000 tipova za vece, ali jbt i njih startuju, sve je to isto... Smile

Al dobro, bar evo jos jedan lik pored bf-a koji zna da start: Ocete na pice? ili Ajmo na kafu? ne prolazi kod takvih riba NIKAD sem ako nisi pomenuti jebeni Adonis ili onaj anonimus Sasa Kovacevic... Smile

au deki jbt ... Smile Smile

brate procitah predhodnih 5 strana .
potpuno cu zanemariti u kom si me kontekstu spomenuo i reci ovo ...


visoka sam 160 , sada imam 70 kg , sise mi nisu ni izbliza uizdanju u kom su bile , imam celulit .... i mnogo sam gadna u PMS-u . sve sama suprotnost desetke .

mogu da ti kazem da sam voljena kao zena i majka mnogo , da sam prezadovoljna svojim zivotom , da sam ispunjena , da imam karijeru , da imam svoju nekretninu .

imam 2 zdrava i lepa deteta , imam muza .

e vidis Deki ja sam za mnoge same , subotom napucane u stiklama kod Hajata devojke - desetka  Smile
ja imam ono sto zele da imaju a nemaju ni deseti deo  Smile
zato izlaze , traze , oblace se , u potrazi su za frajerom , svojim muzjakom , sa kojima se biti zene i majke.

od mene samo toliko .
namoj vise da me u tom kontekstu uzimas u usta . nisam neko ko trazi kurca na forumu i nisam neko ko po ceo dan misli o svome izgledu , i nisam neko ko moze tako plitno da razmislja.



a Ra bi pitao :" gde je ovde sira slika ?"
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
Apple iPhone SE 2020
Najjaci su ovi mediokriteti od riba na forumu koje tacno znaju kako ona dva aviona sto sam ih vido razmisljaju...msm, zaboga i one su zene, samo sto izgledaju vrh i startuje ih 1000 tipova za vece, ali jbt i njih startuju, sve je to isto... Smile

Al dobro, bar evo jos jedan lik pored bf-a koji zna da start: Ocete na pice? ili Ajmo na kafu? ne prolazi kod takvih riba NIKAD sem ako nisi pomenuti jebeni Adonis ili onaj anonimus Sasa Kovacevic... Smile

Bow before me for I am root...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 978
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9


Прасе? Фантазијско биће? Доброћудна фацо? ( :О) )

Деки очигледно баш и нема намеру да се жени. Заиста мислим да су његове побуде мање битне за ову тему, јер је, колико видим, суштина да је дечку заправо криво што није искористио прилику да стартује две цице, а изгледа да је могао. Следећи пут ће, надам се, имати више самопоуздања и мање предрасуда, па ће му се и посрећити.



Samo sam htela da ga utešim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.55
E, stvarno ste preterali.

Deki, prijatelju, stvarno si me razočarao. Da na tako ružan način isprozivaš dve žene, a sa druge strane očekuješ da druge dve padnu na tvoje viteštvo u pokušaju - jako je ružno. I ponižavajuće, za tebe.

Sram te bilo. I iskreno se nadam da ćeš pojesti tu svoju sujetu sa maslom i izvinuti se devojkama što si se ponašao kao skotina prema njima. Jako si me razočarao. I sa tim stavom ne zaslužuješ ni osrednju dvojku, kamoli desetku.

Nadam se da ste se dovoljno ispljuvali. Ovo je stvarno bilo jako gadno za čitanje, nadam se da se više neće ponoviti.

Lock
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.