Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:34:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tko zajedno čisti, više se i seksa  (Pročitano 10396 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Zemunko izgleda da ta isparavanja uticu na tebe Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
I dalje zastupam sovinisticki stav da muskarci ne treba da rade ove kucne poslove

nista tu nije sovinisticki, to je sasvim normalno .. zena treba da obavlja kucne poslove .. sto zbog toga sto ce ih ona obaviti bar 50 puta brze i pedantnije, sto zbog toga sto za to vreme muskarac treba da radi neke druge poslove, sa realnim ishodom - lovom. Smile

c'mon shoot me Smile

Naravno - muskarce treba svesno osloboditi kucnih poslova da bi ustedeli energiju za vanjsko takmicenje !

A ima toga sto sam ja rasla pored oca koji bi se radije ubio nego da ga komsija Dobrivoje vidi sa kesom u ruci ili ne daj Boze stipaljkom   Smile Smile
Daklen - sto mi navale vise posla na grbacu - ja sam srecnija  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Nov 2009, 07:19:04 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
И ти кажеш да ћеш се тешко удати Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Imam ja drugijeh mana  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Па колико сам схватио читајући твоје постове по форуму исправно ти је то да жена одржава кућу и подиже децу. То је све што мушкарац у основи хоће, да буде мајка домаћица и да не закида у кревету. Све додатно је плус Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 
Jaoj jbt koji tekst....Ma ne mogu vise ni da se nerviram Smile

Ove tekstove pisu muskarci i zene koje niko verovatno ni pijan ne bi pogledao, pa se tese raznoraznim smisljenim pozeljnim osobinama za seksanje..Bljuv.

Inace, ko isprlja sudove - taj ih i pere. To je u sustini to, ali prati i cistiti za drugoga i da nekom bude vaznije od zivota da ga neko ne vidi sa kesom za djubre  Smiley 1 To nisu ni pravi muskarci, niti su prave zene one koje ce sve da rade umesto drugoga, i jedni i drugi su budale...Ovi prvi zato sto su aljkavi, ove druge zato sto su fakticki robinje.
« Poslednja izmena: 01. Nov 2009, 12:38:45 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
ko isprlja sudove - taj ih i pere.
Уф! То код мене не пролази Smile Алергију имам на прање судова. Мисим нисам лењ, имам створену радну навику од малена, али прање судова никад. И сад га не волим. Ал све је то ствар договора. Ја ћу ово ти ћеш ово и то је то. И нигде не пише да је сад забрањено мешат се другом у задужења. Некад се промогне и тако то. Писао сам већ, да жене воле кад одрадиш и свој и њен део посла док је негде одсутна, и да их то посебно радуке и да води врло вероватно ка сексу. Ето, није баш тотално нетачан текст Smile
« Poslednja izmena: 01. Nov 2009, 12:44:40 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 
Naravno, ne kazem ja da je to striktno tako i da tako treba UVEK fa bude. Sve po dogovoru, nekad ja, nekad ti - ali taj fazon da UVEK umeto nekog peres, cistis i da taj neko ko ne pocisti ono sto isprlja...Meni je to neshvatljivo...
A vidim da je zenama to prihvaltjivo...Kao, odbojno im je da muskarac pocisti za sobom...
Pa dobro...Kad zene vole aljkave...Meni nije to vise ni stvar zensko-muskih poslova nego koliko tebi samom smeta/ne smeta da sedis u prljavstini.

Ne delim uopste to na zaduzenja, ali jasno je da ces i ti imati udela u kuci i odrzavanju iste cistom...Ti tu zivis, tu jedes, i sam pravis svinjac i potpuno je retardirano da ti zena bude posluga.

Eto...Smatram da su zene koje to dopustaju i kojima to ne smeta malo...Cudne. Nisu mi jasne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
У суштини се слажем, то је то, ствар договора. Пре свега битно је да ти као човек не будеш лењ и аљкав, па макар жена чистила после сваког ручка. Треба да знаш да се бринеш сам о себи, иако се сад жена брине о неким стварима. Можеш и ти некад да опереш судове рецимо за промену. Не ваља стриктно се држати шаблона. Некад је жена болесна па узмеш очистиш целу кућу, а не оставиш то да је чека кад се опорави.
Чак мислим да мушкарац може више да ради женске послове него што жена може мушке (о неком просеку причам). Жени су мушки послови физички напорнији, а мушкарац може да жртвује још промил снаге да опере судове рецимо. Нама то мешање у женски део посла далеко мање тешко пада него женама мушки посао (рецимо неки везан за двориште).
Све је то ствар међусобног помагања и саосећајности.
« Poslednja izmena: 01. Nov 2009, 13:27:41 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 
Naravno, ali koliko vidis ovde se zene zalazu za to da musko treba da sedi i bleji i jednom godisnje okreci kucu ili zakuca ekser u zid i kao kul...A do jaja je da nikad ne opere jedam tanjir za sobom ili nikad ne baci djubre zato sto je on, zaboga muskarac...

Macho macho man..>(a upravo oni koji su pevali to su bili nikad vec gejevi  Smile)

Пре свега битно је да ти као човек не будеш лењ и аљкав, па макар жена чистила после сваког ручка.

Ne slazem se. To znaci da ti zena nije aljkava i lenja ako vecito umesto tebe cisti, pere, pegla ti kosulje, stavlja ti stvari u masinu, prazni tvoju pepeljaru itd.

Pa kako neko nije lenj i aljkav ako umesto njega neko uvek cisti i pere?
Ja ovde ne kucam o mesanju poslova i menjanju povremeno, vec o tom konstantnom zbrinjavanju onog drugog. Meni ne bi bilo ok ni da ceo zivot neko iza mene(vecito) cisti i pere, makar to bili roditelji ili muz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:34:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.