Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:09:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Тко је Војислав Шешељ?  (Pročitano 6861 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Ocigledno si me pogreshno shvatio. Smiley Nemam ja nishta protiv ljudi koji su rodjeni negde na strani pa su se doselili u Srbiju, i prvi sam medju onima kojima smeta deljenje Srba na patriote i izdajnike, fasiste i demokrate, srbijance, bosance, krajisnike, kosovare, vojvodjanje, hercegovce, shumadince i td.
Samo mislim da bi bilo vreme da Srbiju bar jednom vodi neki Srbin poreklom iz Srbije i koji je rodjen u Srbiji, chisto da probamo kako bi ishlo. Dakle nishta loshe nisam mislio samo bi red bio da probamo, posle jednog "crnogorca" i dva "bosanca" mozhe valjda Srbiju da vodi i neki "srbijanac" Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Okej, izgleda da i ti mene nisi razumeo bas najbolje. Jel ti stvarno mislis da je to "geografsko poreklo" pojedinca toliko bitno?
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Е мој драги демагогу(Гамбино),нигде се у тексту не спомињем његово порекло,по мени,нема збора,он је Србин,јер је рођен на српској земљи,али за шта се он залагао 70-их,80-их,90-их,е то је оно што све нас копка.И немој само,молим те,да просипаш приче да ја вређам Босанце,демагогу један.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
I  ovo je nishta drugo nego besmisleno generalizovanje. Procentualno podjednako budala ima u svim partijama kao i glupih koji na svet gledaju ochima svojih politichkih lidera.

Sto se tice prvog dela recenice, moze biti... ali mi se nekako cini da partije koje svoju popularnost grade na jeftinim lazima kao sto su "hleb za 3 dinara" i "svedski standard", angazuju procentualno najvise ljudi iz nizih drustvenih slojeva kojima racionalno razmisljanje nije jaca strana...  Smile

Citat
Uff, uff a tvoj topik je izliv ljubavi ... jeftina predizborna sr#nja.

tvoj post je upravo ta jefitina propaganda...

kad smo vec kod jeftine propagande... pored LDP spotova, najlicemerniji su upravo oni SRS-a... jedan vrtic kosta toliko i toliko... drzava je te pare dala tome i tome... i totalno se prikriva cinjenice da je upravo od para uzetih za pravljenje i emitovanje tih spotova, takodje, bilo moguce izgraditi nekoliko vrtica...
sta ce meni izborni spotovi, predizborne konvencije... ljudi znaju sta patije nude... nista... i znaju za koga ce glasati...
privlacenje neodlucnih?... ne bih rekla... i neodlucni znaju za koga ce da glasaju, ali ne zele javno\tajno da se izjasne... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Okej, izgleda da i ti mene nisi razumeo bas najbolje. Jel ti stvarno mislis da je to "geografsko poreklo" pojedinca toliko bitno?

Mozhda i nije ali nije zgoreg da proverimo. Sumnjam da bi nam bilo gore nego do sada, chini mi se da je to nemoguce.  Smile
Naprimer po prichi Nenada Chanka, on je veci vojvodjanin od svih nas koji smo rodjeni ovde, pa chak i od onih kojima koreni unazad 5-6 kolena vuku iz Vojvodine i nishta nam dobro nije doneo. Inache debeli je poreklom Lichanin ali se deklarishe po sistemu "ja sam poturica i veci sam turchin od sultana"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja sam vise puta cula Canka kako kaze da je pola dodjos, pola starosedelac...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Sto se tice prvog dela recenice, moze biti... ali mi se nekako cini da partije koje svoju popularnost grade na jeftinim lazima kao sto su "hleb za 3 dinara" i "svedski standard", angazuju procentualno najvise ljudi iz nizih drustvenih slojeva kojima racionalno razmisljanje nije jaca strana...  

A racionalno razmishljanje je jacha strana onima koje angazhuju ovi shto su pre 5.oktobra obecavali 6 milijardi eura kada skinemo Slobu? Ili ovi shto su obecavali ulazak Srbije u EU do 2007. ako pobede i dodju na vlast?  Smile

I chini mi se da ovo oko shvedskog standarda vishe obecavaju "demokratski" kandidati nego ovi "ekstremni"  Smile

Ja sam vise puta cula Canka kako kaze da je pola dodjos, pola starosedelac...  Smile

Parola njega i njegove stranke glasi "Vojvodina Vojvodjanima", ljude sa strane u negativnom kontekstu nazivaju dodjoshima a na sam pomen "Srbija" opaska im je "ne psuj"...  Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2007, 22:44:53 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
I chini mi se da ovo oko shvedskog standarda vishe obecavaju "demokratski" kandidati nego ovi "ekstremni"

Au... moram da ima izliv DSS-a na mozak... totalno sam neobavestena... Smile

Ja sam mislila da je to Sloba obecavao... Smile

Inace, sto se tice geografskog porekla politicara, vodja, etc...
Da je i jedan srbijanac vredeo, verovatno bi se probio... Sad.. ne znam... mozda imaju problema sa pronalazenjem pravog puta.....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
I chini mi se da ovo oko shvedskog standarda vishe obecavaju "demokratski" kandidati nego ovi "ekstremni"

Au... moram da ima izliv DSS-a na mozak... totalno sam neobavestena... Smile

Ja sam mislila da je to Sloba obecavao... Smile

Inace, sto se tice geografskog porekla politicara, vodja, etc...
Da je i jedan srbijanac vredeo, verovatno bi se probio... Sad.. ne znam... mozda imaju problema sa pronalazenjem pravog puta.....

Sloba je obecavaO, a "demokrate" obecavaju. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
kao i sve ostale partije... od LDP do SRS
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:09:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.