Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tisuću Srba želi iseliti iz Sarajeva  (Pročitano 10332 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Primitivizam bez granica... Ipak je razlika u kulturi i mentalitetu prevelika...

Pretucen starac

Lica sa inicijalima P.M. (23) i H.M. (27) uhapšena su zbog napada na Vladimira Popovca (78), povratnika u Kanton Sarajevo, dok se za još dvojicom napadača traga, rekao je portparol MUP-a Kantona Sarajevo Jusuf Zornić.
On je naveo da je koristoljublje motiv napada, koji se dogodio u ponedjeljak naveče u porodičnoj kući Popovca, u naselju Mostarsko Raskršće.

Popovac je za Radio-televiziju Republike Srpske rekao da su ga četvorica maskiranih napadača brutalno pretukla, nanijevši mu teške povrede glave i višestruke prelome rebara.

"Sjedio sam u sobi i gledao televiziju kada su upali. Jedan me uhvatio za gušu i počeo daviti, dok su me ostali udarali", rekao je Popovac, dodajući da su napadači iz kuće odnijeli 800 KM.

Neposredno nakon napada, na lice mjesta došli su pripadnici MUP-a Kantona Sarajevo, na poziv komšija.

Popovac se u Kanton Sarajevo vratio 2003. godine.

e mislim da ovo nema fakat nema nikakve veze
pa znate li vi koliko se pljacki dnevno izvrsi u Sa??????
koliko ljudi dnevno se pobije na ulici?????'
koliko ih bude zbodeno u parkovima, kafanama, neznam ni ja sta vise
pa mora i neki srbin biti medju nima

eo, moja 4 jarana su zbodena prosli vikend.
igrom slucaja 3 muslimana i 1 katolik
e jel sad treba istrazivat jeli neko od tih klosara koji su ih zboli srbin, ima tetku u srbiji ili bili kakve veze sa srbijom pa da za to sve kazemo da je belaj izbio na nacionalnoj osnovi?!
ma dajte ljudi ne dajte da vam filuju usi raznim glupostima
ne opravdavam nikog
samo nemojte stvari gledati crno-bijelo

pozz svima  Smile

Bitno je cime je motivisan napad. Tvoji drugovi nisu bili napadnuti zato sto su Muslimani/Hrvati/Srbi nego zbog nekih drugih razloga. Gore navedeni napadi su bili nacionalno motivisani i zato su stavljeni u prvi plan.
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Topaz

...On je naveo da je koristoljublje motiv napada...
...dodajući da su napadači iz kuće odnijeli 800 KM...

a jel? koristoljublje je nacionalna motivacija?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
To "koristoljublje" je pod debelim znakom pitanja. Sto su ga onoliko izudarali ako je u pitanju samo novac. Nemoj mi reci da je cica od skoro 80 godina pruzao silan otpor.
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Topaz
i sta sad, znaci glavni svjedok i zrtva laze jel? dosli ljudi, on nije htio rec gdje je lova, i namlatili ga...zar stvarno mislis da je relevantno jel ili ne pruzao otpor? pa meni su uzeli mob jednom, i nakon sto sam im ga dao, pokusali me pretuc, mada sam bio prebrz za njih  Smile...zato sad momak koji mi je uzeo mob lezi u zatvoru radi pokusaja ubistva (ne mene)...zakljucak: prebiti ce te ako im je to cejf...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Da li je ceif ili nije to ce sud utvrditi, sad jedni pricaju jedno a drugi drugo.
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jeste li vi slijepi ili ne zelite da vidite?
Napadi na Srbe u Sarajevu! Kakvi spiskovi, kakav rat, kakvo postovanje...


Pa cekaj vlado, koliko ja znam da je tema "tisucu srba zeli iseliti iz sarajeva" u kojoj se govori o spisku, a nigdje nema spiska. nije valjda da su ova 3 nepovezana incidenta tvoj argument da su srbi ugrozeni u sarajevu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Jesi vise dosadan sa tim spiskom...
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jesi vise dosadan sa tim spiskom...


Sto sam dosadan bogati? Zato sto je taj spisak suplja  i zato sto nepostoji? Nerazumijem zasto se dizu tolike tenzije, cemu je ta svrha, kome to ide u prilog? Koji se efekat pokusava stvoriti sa ovolikom hajkom oko ova tri incidenta? Ako bi isli po ovom onda smo svi ugrozeni u sarajevu, muslimani, hrvati , srbi..jer kriminaliteta ima dosta , i previse. evo jasam srbin,bosnjak, bosanac, sarajlija, niko me jos nikada nije napo radi mog imena. nisam nijednom bio ugrozen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Ako ti je neko obecao spisak a nije ti ga proslijedio, rjesi to preko pp. Ne moras 15 puta postovati "a dje spisak".
Ovo je skroz dobronamjerno.  Smile
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
A, da... usput ti stari jarani dok ispijas kafu kazu da je ipak bolje da spavas na Palama... sigurnije je...
Mora da sam ga ja savjetovao...  Smile

Ako ti je neko obecao spisak
Nisam nikom obecao spisak... ako nekoga interesuje spisak, nek potrazi po netu.

Savo naveo sam ove napade, kao jedan od razloga zasto Srbi bjeze iz Sarajeva...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.