Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:31:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tinejdžerske veze  (Pročitano 2666 puta)
22. Mar 2011, 00:30:19
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
Jebem li ga, valjda je odgovarajući forum.  Smile

Da li su sve tinejdžerske veze šablonske?
Ako jesu: zašto?
Ako nisu: opet zašto?

Klasična priča bi bila:
Neka devojka dodaje momka za prijatelje na popularnoj nam mreži FejsBuku, posle čega ga dodaje i njea najbolja drugarica. Momak gleda slike prve devojke, zaključuje da je slatka, bocne je. Ona uzvraća, počinju da se dopisuju. Dopisuju se nedelju - dve pre nego što se slučajno-namešteno vide/sretnu, posle čega se viđaju kasnije. Naravno, ona ga sve vreme odbija, ali kad joj on kaže da ide da jede, ona mu poruči da se brzo vrati, jer želi da se čuju. Bla, bla, bla, glupa priča, uglavnom. I uglavnom ista.
Imao sam veze od 5, 6 meseci, i uvek je razlog raskida bio što nađem drugu devojku koja mi je simpatična, i raskinem s devojkom koja mi se stvarno sviđa. Kasnije se pokajem, uglavnom.

Kakva vi iskustva imate..?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S Advance
Meni ovo deluje na tipichno "chovek ne zna shta ima sve dok to ne izgubi" shto donekle i jeste tachno... U ljudskoj je prirodi da teze nechem boljem, pa makar bilo i samo idealizovano a ne realno...

Shto se ostalog tiche... da je shabloski, verovatno bih chuo vishe takvih primera, a verovatno i osetio na svojoj kozhi (pa nisam ni ja toliko mator)... ali ovo opisano je tipichno igranje "toplo-hladno" igre... (detaljnije o tome u temi iz mog potpisa "dechak i devojchica")

Mada, verovatno i te cure traze bolje ne gledajuci shta trenutno imaju i eto nama zacharanog kruga... A nisi samo ti u njemu...

Vremenom i stechenim iskustvom, chovek shvati shta zapravo zeli od sebe, zivota i od osobe sa kojom planira da provede taj zivot...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Da li su sve tinejdžerske veze šablonske?
Nisu. Razlog je sto nije svaka veza ista tj niti se upoznaju na isti nacin, niti se grade i traju na isti nacin kao svaka druga veza. Moze se reci da nisu toliko ozbiljne posto se ipak radi o mladim ljudima koji su jos uvek relativno mladi i ne znaju sta hoce od veze i jednostavno samo zele da se zabavljaju ali poneki put cak ni to jer sam video primere tinejdz veza koji bolje funkcionisu od veza koje stvaraju pa ajde da kazemo "stariji ljudi"

Tvoja prica nije nista sto je cudno. Toplo- hladno igrice su pa ajde da kazemo karakteristicne za te neke godine. Ona ga odbija (iliti price "hocu da budem sa tobom ali nije pravi trenutak"), on pocne da "koketira" sa drugom, ova prva ga onda hoce (iliti "dodje pravi trenutak") i tako u krug. Desava se, ali daleko od toga da su sve devojke takve i da sve veze funkcionisu na isti nacin

Citat
Imao sam veze od 5, 6 meseci, i uvek je razlog raskida bio što nađem drugu devojku koja mi je simpatična, i raskinem s devojkom koja mi se stvarno sviđa. Kasnije se pokajem, uglavnom.
Zal za proslim. Desava se da zalimo za necim sto smo imali pre i kajemo se sto smo se odrekli istog. Vremenom naucimo sta zelimo i kada ga nadjemo da cenimo ono sto imamo pa greske svodimo na minimum  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
normalno je da u tinejdžerskim godinama veze budu površne i kratkotrajne. Nauči i ti da ne daješ srce brzo, da sve to više posmatraš kao igru. Tokom igre ćeš videti da li se razvija u malo ozbiljniju vezu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
To su lekcije koje moraš savladati kako bi kasnije bio spreman na neku koja će istinski biti vredna tvoje pažnje.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
To su lekcije koje moraš savladati kako bi kasnije bio spreman na neku koja će istinski biti vredna tvoje pažnje.  Smile
Smile Smile Smile

Naiso si na debilke,bice bolje.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Pa isto sam mu i ja rekla, samo drugim rečima, ako se malo udubiš, videćeš.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
To su lekcije koje moraš savladati kako bi kasnije bio spreman na neku koja će istinski biti vredna tvoje pažnje.  Smile
Smile Smile Smile

Naiso si na debilke,bice bolje.

Obe konstatacije su tacne, samo procitaj obrnutim redom i ne okreci se sine  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Od mene ovo, vredi ako se lepo protumaci i sve je receno za ovaj nas period.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:31:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.