Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:20:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tikovi  (Pročitano 5110 puta)
15. Maj 2011, 12:45:16
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Imam problema sa tikovima ako je to prava reč  Smile
To mi se desilo na utakmici....Navijali smo i meni se povremeno dešava da imam tikove sa bradom pomeram je gore dole  Smile znam da nisam najbolje opisao al...
Mislim da sam to uradio jednom slucajno i onda sam stalno "misleo" na to i nisam uspeo da se "otarasim"..
Ja mislim da bih trebao da prestanem da mislim o tome, ali neznam da li ce to resiti nesto?
Sta da radim??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Koliko ja znam ti tikovi mogu biti od rodjenja ili ako vremenom postanes nesiguran u sebe  Smile


IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
U kojim situacijama dobijas te tikove?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
U kojim situacijama dobijas te tikove?
Kao što sam napisao dok sam "pevao" na utakmici to mi se desilo do tada mi se nije dešavalo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone SE 2020
zamor misica... nista posebno i dramaticno...
« Poslednja izmena: 15. Maj 2011, 13:14:18 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Ako si pevao na zvezdinoj tribini onda te potpuno razumem..ova silovanja 4 godine za redom su jako uticala na tebe  Smile
Resenje problema :
Izvini nam se za ruznu proslost  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
HTC Wildfire S
Tikovi, prisilne radnje pa i prisilne misli... spadaju u opsesivno kompulzivne neuroze, poremećaje... anksioznost.. itd... (bambina će ti to bolje stručno objasniti. Ja se malo frljam sa pojmovima)

Mislim da je u pitanju nagomilan stres.

Možda i grešim.
Ali barem se meni javljalo u periodu kad sam bio natovaren stresom.

Nije ništa opasno i neprolazno.   (barem ovo tvoje, jer nemaš to ceo život Smile )
Proći će.  Smile

Ne možeš istovremeno da ne misliš o nečemu i da se trudiš da ne misliš o tome nečemu.  Smile
Da ne bi mislio o nečemu... moraš da znaš o čemu i šta je to nešto što pokušavaš da ne misliš.  Smile
Na kraju ti bude još gore... kao lopta snega koja se kotrlja niz planinu snega. Sve je veća i veća.
Ako se suprotstaviš i ne izvršiš komandu, opsesiju, osećaš nervozu i blagu anksioznost.. koja se pojačava dok ne popustiš i na kraju osetiš olakšanje.

Na kraju se ispostavi, da kad se pomiriš s time i prepustiš... ono se smanji i prestane...  Smile
Skroz podmukla stvar...  Smile



Edit: Inače... dok pišem ovo (jašem wireless u kafiću) blizu mene sedi lik koji veselo priča sam sa sobom sa sve gestikulacijom.  Smile Smile Smile Prajsles.  Smile

On se izgleda baš pomirio i prepustio...  Smile


Edit2: Doduše, skroz kulturan i pristojan kad priča sa konobaricom.  Smile I sav nasmejan i raspložen.  Smile
« Poslednja izmena: 15. Maj 2011, 13:46:19 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Nisi nam objasnio kakav tik je u pitanju. Nekad treperenje očnog kapka ili facijalni grč ima veze sa nervozom a nekad sa upalom živca. Pošto se pojavio prvi put ako sam ne prođe idi sutra kod doktora da te uputi na pregled jer bi mogao biti upaljen nerv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Sensation
Ја мислим да стечени тј тикови које добијеш током живота су најчешће последица досаде. Ово што Гоа каже,услед нагомиланог стреса је наравно могуће али за то је потребно мнооого нервирања и стресова да би добио неки тик.
Досада је врло зајебана ствар,не знаш шта више са собом и онда једноставно и несвесно кренеш да радиш нешто,типа подизања браде,подизања носа,брзо да трепћеш очима,малтретираш вратну жилу,мрдаш уснама...и у почетку ти то баш кул изгледа,у ствари нађеш занимацију да о нечему размишљаш и после се отелиш да ту навику избациш.

П.с. Е да,можда је и могуће да је та утакмица било екстремно напета па си због нервозе то фасовао,али знајући какав нам је фудбал,мислим да није од тога  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Ako si pevao na zvezdinoj tribini onda te potpuno razumem..ova silovanja 4 godine za redom su jako uticala na tebe  Smile
Resenje problema :
Izvini nam se za ruznu proslost  Smile

Inače to se desilo na finalu kupa(Vojvodina-Partizan) tako da je verovatno od stresa i nervoze  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:20:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.