Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tijana Dapčević prevarena za 65.000 evra  (Pročitano 1177 puta)
09. Nov 2005, 20:37:17
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Tijana Dapčević prevarena za 65.000 evra
Na sudu umesto u stanu

Popularnu pevačicu Tijanu Dapčević u poslednje vreme baš prate pehovi. Osim što joj se pokvario auto za koji kod nas ne postoje delovi, lekar joj je i iz zdravstvenih razloga prepisao dijetu pa će morati da se odrekne svom omiljenog napitka - piva. A sve je počelo od velikog malera i na prevaru izgubljenih tričavih 65.000 evra.

- Moj suprug Milan i ja smo ispaljeni za velike pare! Joj, i dalje mi je muka kad se setim da je 65.000 evra u pitanju. Cela priča je počela pre godinu dana. Milan i ja smo videli u oglasu da taj Nikola Zdravković prodaje stanove u novoj gradnji na Zvezdari, u Ulici Rifata Burdževića. Odveo nas je na Zvezdaru i pokazao nam mesto na kome se nalazila jedna kuća koja treba da se sruši pa da se tu izgradi zgrada sa stanovima. Mi smo pristali i prvo smo dali glavnicu, nakon toga smo ostatak para davali u ratama. I tako smo dali 65.000 evra. Sve je izgledalo najnormalnije, ali se ispostavilo da smo najgore naseli na prevaru.
Kako?

- Prvo, ta kuća još uvek nije ni srušena, a neće se ni rušiti, niti će se bilo kakva zgrada tu graditi. Čovek je prevarant! Pokupio je pare i to je to, a od stanova ništa. Kada smo sve saznali, rekli smo mu: „Nećeš da gradiš, onda vrati pare.“ Posle toga nam je vratio jedan mali deo, a onda počeo da nas zove telefonom i priča: „Koljite me, ubijte me, ja nemam da vratim pare!“ Nakon toga, Milan i ja smo otišli u policiju prijavili prevaru. Bili smo i u sudu i kod advokata..., ali to je sve tako kad se živi u zemlji u kojoj nema zakona.
Šta se dešava dalje?

- Ma ništa. Videćemo. Sudićemo se dok ne vrati pare. Posle ovoga me tera neverovatan maler! Sve mi se dešavaju neke gluposti jedna za drugom. Evo, pokvario mi se auto „fijat“ za koji u Srbiji ne postoje delovi koji mi trebaju. Čekam da mi poprave auto već danima, nisam mogla da odem po sestru na aerodrom zbog toga što mi auto ne radi. A moram da idem i na neku dijetu koju mi je doktor prepisao zbog zdravlja, tako da više ne pijem pivo! Ma katastrofa!
Milica Čule
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
o boze..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Dont' worry ima ona para  Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.