Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:45:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Thompson  (Pročitano 12453 puta)
24. Mar 2004, 05:24:26
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
http://www.index.hr/images2/Thompson-JasenovaciGradiskaStara.mp3
http://stop_thompson.tripod.com/

da li stvarno tako vecina hrvata misli i rezonuje ?

Pogledajte koliko malo ljudi se prijavilo da potpise ovu peticiju(iako pise da je peticija od 1.1.12004 ona je postavljena bar 7 meseci ranije) .Neki kazu da je broj ljudi koji posecuje koncerte ovog hrvatskog monstruma broji i vise desetina hiljada,a da mu ovakve diskove izdaje licno hrvatska drzavna diskografska kuca.

Oni kazu da kod nas ima fasista u vidu radikala(sa kojima se ne slazem u mnogo stvari) medjutim ovakvog monstruma oni finansiraju od para poreskih obaveznika .Molim Vas zar glasanjem za radikale Srbi nisu samo dali jedan pravican odgovor na ovakve monstrume tipa thompsona ;Koga usput FINANSIRA hrvatska drzava ?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2268
mob
LG 
mislim nemam reci taj maloumni majmun koji skakuce po bini u ustaskoj uniformi sto nikada nije napravio koncert u Becu zato sto nema muda za tako nesto samo mose da se majmunise po hrvatskoj i to samo u nekim delovima hrvatske djubre ustasko Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 22
Citat: SerbianFighter
http://www.index.hr/images2/Thompson-JasenovaciGradiskaStara.mp3
http://stop_thompson.tripod.com/

da li stvarno tako vecina hrvata misli i rezonuje ?

Pogledajte koliko malo ljudi se prijavilo da potpise ovu peticiju(iako pise da je peticija od 1.1.12004 ona je postavljena bar 7 meseci ranije) .Neki kazu da je broj ljudi koji posecuje koncerte ovog hrvatskog monstruma broji i vise desetina hiljada,a da mu ovakve diskove izdaje licno hrvatska drzavna diskografska kuca.


Za ovu peticiju cujem prvi put. Iskreno, i da sam za nju cuo ranije, ne vjerujem da bih trosio svoje vrijeme na krezubog idiota iz neke vukojebine u Dalmatinskoj Zagori.
Nosace zvuka izdaje Croatia Records, a predsjednik Uprave Miroslav Skoro i Thompson su kumovi, tako da tu vrlo vjerojatno veliku ulogu ima i nepotizam...
Inace, kod nas postoje 2 lika koji prave parodije na hitove i "hitove", a zovu se Vatrogasci. Napravili su i parodiju na Thompsonovu pjesmu "Daleko", a snimili su i spot koji je na HTV-u bio pusten samo jednom (izgleda da je intervenirao Skoro).  Sreca pa postoje nezavisne televizije  Smile
Probaj pronaci na netu taj spot, ja sam odvalio od smijeha kad sam ga vidio  Smile

Citat

Oni kazu da kod nas ima fasista u vidu radikala(sa kojima se ne slazem u mnogo stvari) medjutim ovakvog monstruma oni finansiraju od para poreskih obaveznika .Molim Vas zar glasanjem za radikale Srbi nisu samo dali jedan pravican odgovor na ovakve monstrume tipa thompsona ;Koga usput FINANSIRA hrvatska drzava ?


NHF, ali ovo zvuci kao krvna osveta: "vi ste nama onda, mi cemo vama kasnije itd."
Hoce li WWII ikada zavrsiti na ovim prostorima (ovdje bi trebao ici smiley "vec mi ga je dosta")



P.S. Moje dijete je Hrvat, drugo ce biti Srbin, jer mi je vec pun k...c i Hrvata i Srba  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat

WWII ikada zavrsiti na ovim prostorima

Nece.
Dok god takav imbecil bude najslusaniji u Hrvatskoj.
Vatrogasci su cool Smiley vazda bili Smiley
U srbiji nema ni jedan lik na mu je muzicki opus takav... bar ne da ja znam za njega sto znaci da je totalni anonimus.
Naravno, imamo mi "cetnicke pesme" , ali to je sve nastalo i smiljeno mnogo davno ... nema veze sa ovim danas.

Mislim... procitajte sta taj degenerik peva...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
Dobro jutro !
Već prije sam vam ja prva spomenila Tompsona i njegovu nakaradnu pojavu na ovim prostorima , a vi tek sad .... SF , mislim da tribaš ovu temu malo bolje istražit i više informacija napisat , ovako je suhoparna , bez činjenica i većinom su nagađanja .
U Latinici je bilo prije misec dana tema o njemu i on osobno pozvan u emisiju , ali nije se pojavio . Ako mislite da svi Hrvati , ili velika većina MISLI ŠTO OVAJ PJEVA , onda ste u zabludi . Ustaštvo ne postoji , ono je u glavama bolesnih , onih koji sebe ne vide na zemaljskoj kugli ( ne znam kako da taj sindrom objasnim ) .
Davno , kad je počeo rat , svi Hrvati su pivali Čavoglave i tu njegovu pismu smatram domoljubnom ( ljutili se vi ili ne ) , i to je jedina koju priznam da nešto vridi , ostale su BLJAK !!! Ovo što se danas događa , većina Hrvata osuđuje , ali i ta pojava je po meni normalna , slično ka i skinhedsi po Zagrebu i Evropi , mislim , ne triba tome pridavat važnost koju nema . U pravu si kad kažeš da je izdavanje takvih pisama pod okrilljem nazovi države veliki udarac za samu državu , koja se eto ,ne zna obranit ni od takvih imbecila .Tužno !
Ništa mi ne bi dobili kad bi mu zabranili pivat , samo bi posta mučenik , a onda i heroj , zar ne ??? Ovako , znamo da je govno !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ok, za tebe je na ove teme vec poznato da imas problem percepcije.
Jel ti brani neko da dopunis temu? Ja nisam Hrvat i ne znam sve o njemu a nisam ni imao zelju da saznam, dovoljno mi je bilo da procitam par tekstova. Zato i jeste tema da bi neko drugi mogao da dopuni.
Isto tako jel igde pise da ja mislim da SVI hrvati misle tako? Mada je jako tuzno ako vecina misli tako jer je on ipak NAJSLUSANIJI i to niko ne porice.
Da je govno za vecinu ne bi ga toliko ljudi slusalo i ne bi mu koncerti bili tako puni.
Skinheadsi po evropi su male grupe ljudi u odnosu na ukupno stanovnistvo, njrga po tebi ujedno i osporava i podrzava vecina... cool je ta vecina, samo mnogo fleksibilna.
Ja zelim da moj prijatelj Laki dodje i sledece leto kod mene u Bg i da jedemo i cirkamo nesmetano kao sto smo i sad, ali ja nemam zelju da odem u Zagreb ako je tamo takva situacija da ovaj nedojebani mediokritet bude najpopularniji pevac.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
Ekipa koja mu dolazi na koncerte je ista ka i na koncertima u Americi di se uzdiže sotonizam ( moje mišljenje ) , a to što je poprimilo velike razmjere jest kriva država . To priznajem , jer se ne zna obračunat sa takvim ispadima običnog bolesnog uma . I inače , država nam je u banani , ne zna kako se postavit u tisuću situacija , ali to ne znači da se neće mjenjati .
Prvom rečenicom kažeš da imam problem percepcije , i  na to ne želim odgovoriti , jer otprilike znam kud vodi takav razgovor .
Kažeš da ne želiš u Zagreb jer je stanje ovakvo , zar da te uvjeravam u suprotno kad ti to ne želiš , automatski , sva moja uvjeravanja padaju u vodu , zar ne ???

U Hrvatskoj postoji problem kao i svuda na ovim prostorima , nezaposlenost , neimaština , malodušnost , porast kriminala .... i ovo im dođe ka ventil za ispuhivnje frustracija , opasnih , dakako !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Што је уопште битно шта се у Хрватској пева и ко је најслушанији певач? Коме је још у Србији уопште битно било шта се у Хрватској дешава, да ли исфрустрирани Хрвати дивљају на ватреполо утакмици, уживају у песмама о клању и паљењу или онанишу у Јасеновцу над гробницама стотина хиљада невиних жртава десет пута умањујући њихов број... Уопште нема потребе да се бакћемо са њима, па чак ни да их мрзимо. Далеко им лепа кућа!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
nisam ja stavila ovaj topic , sorry !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Thompson je govno! Ali SF nemas pravo da nema kod nas isto cetnickih pjesama koje su novije:

"Muslimani bolje da vas nema" itd.
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:45:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.