Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:22:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Thompson  (Pročitano 12452 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
Crazy Serb 17 , mislim da vi bolje znate što kod vas ima ili nema , ali internet je zeznuta stvar .... SVE SE ZNA , manje ili više , hoću reć


SVE OVO JE JEDNO VELIKO SELO !!!

ma koliko mi šutjeli o tome


       
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: CrazySerb17
Thompson je govno! Ali SF nemas pravo da nema kod nas isto cetnickih pjesama koje su novije:

"Muslimani bolje da vas nema" itd.

Никада чуо, вероватно је то неки тешки андерграунд. Чак и Баја мали Книнџа који је узгдед речено у односу на тог Томсона прави интелектуалац, не може да се види ни на једном нашем медију нити је популаран.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
Citat

Thompson je govno! Ali SF nemas pravo da nema kod nas isto cetnickih pjesama koje su novije:

"Muslimani bolje da vas nema" itd.



a otkad je to cetnicka pesma,to je srpska ratna pesma i nema nikakve veze sa cetnickim pokretom,.to sto govoris je ona komunisticko-ustaska propaganda"svi srbi su cetnici",e pa nije tako...oni su cetnike ocrnjivali do kraja pravili od njih neke bradate divljake,a ustvari isti ti komunisti bi mogli mnogo da nauce o gospodskom vaspitanju od cetnika,posto su cetnike mahom cinili:srbi domacini i gradska elita.
IP sačuvana
social share
"NJEGOVA MUCENICKA SMRT STVORILA JE OKO NJEGOVOG IMENA OREOL SVETOG RATNIKA.S VREMENOM,TAJ CE OREOL BIVATI SVE VECI A DRAZINO IME SVE SLAVNIJE..."VLADIKA NIKOLAJ VELIMIROVIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Dobro onda sam ja pogresio izvinjavam se ok??? Ja niti sam komunista a ni usrasa ja sam srbin-pravoslavac-patriota kao sto se vidi u mom potpisu a ti ako ne znas citati sam si kriv...  
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Citat: miaana
Crazy Serb 17 , mislim da vi bolje znate što kod vas ima ili nema , ali internet je zeznuta stvar .... SVE SE ZNA , manje ili više , hoću reć


SVE OVO JE JEDNO VELIKO SELO !!!

ma koliko mi šutjeli o tome


       


Mi se toliko ne dizemo na netu i nismo toliko genocidni kao naprimer www.crnalegija.com ili www.francetic.net
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
CS17 ( skratila , dugačko mi ) ...

a ovo ispod ti je reklama za šampon protiv peruti ili  Smile:  Smile:  Smile:

jesam li vas nazvala , vas Srbe , sve Srbe da ste četnici ili genocidni .

NISAM . NEMOJ NI TI MENE , MOLIM TE !!!

HVALA



A ti četnici su kod vas heroji , sorry , nisam znala . Sad mi je sve jasno .


ZBOGOM
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Па за разлику од усташа, четници нису починили никакав геноцид. Или ти можда знаш нешто што ми не знамо?

Геноцид таквих размера какав је био у НДХ за време Другог св. рата једноставно није био могућ без већинске подршке становништва. Та количина клања се једноставно није могла сакрити. Ту тенденцију масовне геноцидности ви и дан данас показујете. Наравно не може се рећи да су сви Хрвати геноцидни, то би било потпуно ирационално, свугде постоје добри и лоши људи. Али када се посматра општа тенденција Симон Визентал је био потпуно у праву када вас је стрпао у групу геноцидних народа.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Izvini ja tebe licno nisam nazvao genocidnom a to da su cetnici kod nas heroji jeste istina! A znas li ti ko su cetnici??? Mozda oni sto su usli u vukovar i pjevali slobo slobo salji nam salate??? Ne! Cetnici su se u 2 svj. ratu borili protiv fasista a ono sto su vama roditelji utuvili u glavu da i dandanas cetnici postoje to je glupost! Mozda postoje oni sto se nazivaju cetnicima a to su ili koljaci ili lopovi ili neka vrsta kopije cetnika! Idi malo na www.rcp-brcko.com i procitaj malo tekstova o drazi i o djujicu i onda ces dobiti pravu sliku o cetnicima! Pozdravljam i ja tebe i nemoj da se ljutis ako smo bili malo grubi prema tebi...ja ti se izvinjavam zbog toga!  Wink  Wink
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
Nije točno . Partizani su se borili protiv fašizma , a četnici su gamad , isto ka i ustaše , samo što ste vi naučeni ukrivo , a to nije moj problem . Probajte jednom strancu objasnit situaciju o drugom svjetskom ratu . Tito je bio i ostao sinonim otpora fašizmu . Možda vas boli činjenica što je Hrvat ??? Da , to bi bilo logičko objašnjenje .
Upućuješ me na neke tekstove o Draži i drugim zločincima , zašto ??? Pa nije važno što mi neko kaže , nego TKO ! Ako to dolazi iz tabora jedne ilegalne ( u vas legalne ) organizacije koja veliča zločine , zašto to moram čitati ??? Zašto vas roditelji krivo uče , možda je neznanje u pitanju , možda neka želja za osvetom !?!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat

a četnici su gamad , isto ka i ustaše

Ok, nisam pro cetnicki orijentisan, ali ovo je teska glupost.
To se ni porediti ne moze.
Jesu cetnici imali logore?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:22:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.