Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:07:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Thief 4  (Pročitano 24033 puta)
Svakodnevni prolaznik


Ništa ne traži.

Zodijak
Pol Žena
Poruke 229
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Izvinjavam se što nisam pažljivije gledala i videla da već postoji tema. Takođe, izvinjavam se što me ne zanimaju, nit išta o njima znam, tehnički detalji igre. Pišem subjektivno i laički (ko i obično  Smile)

Elem, pasionirani sam ljubitelj Thief franšize, i čekala sam ovaj sekvel (?) deceniju ko kuče kojem su obećali šetnju. Rekla sam sebi: mani glasine po internetu. Čekaj da vidiš. I onda sam, naravno, videla.

Šta, ebote, bi s pričom? Kako su smeli da se nazovu Thief? Mda, naravno, to nije nastavak. To je prosto drugi vid igre.

Pojela bih s maslom kabaste komande, bagove, očajan zvuk... Ali ne mogu da im oprostim što su se nazvali imenom jedne od verovatno najboljih igara ikada. Ako ništa, mogli su imat poštovanja makar zbog toga što je Thief rodonačelnik stealth-a. Ako ništa, makar zbog toga mogli su uraditi autentični štimung.

Garrett je bio samo jedan. Šta bi? Šta bi od neverovatne, i dan danas, više od  decenije kasnije sjajne atmosfere jedne kultne igre? Kakvu su karikaturu napravili od trojke, od onih sablasnih levela i mističnog soundtracka? Od pametne, intrigantne priče?


Što se mene tiče, trojku sam prešla jedno hiljadu puta, mogu je preć vezanih očiju i jednom rukom. I nikad mi ne dosadi. Svaki put izađem na balkon udovice Moire da se nadišem vazduha nad panoramom Grada na obali, i svaki put pretrčim Shalebridge Cradle što brže mogu jer posle nje imam noćne more.


Za mene je Garrett umro posle trojke. RIP.

Oni koji su pravili četvorku nek trunu u paklu.

In Memoriam:






IP sačuvana
social share
"Don't be afraid."
"I'm not afraid."
"Then come out."
"Then you'll be afraid."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Sendo 
Gle, nije priča toliko loša, ali je loše ispričana. Naracija je rasuta, i sama radnja se odvija u malom broju misija, jer je poenta igre da igrač istražuje hub deo mape i da krade po kućama kako bi kupio opremu pre misije.

Kraj igre je takođe svugde negde, nemaš osećaj da si nešto postigao nego da ti je neko traćio vreme. Dakle, ne ispunjava kada krene credits.

Također, imaš Asylum nivo i ovde, prilično je creepy, ali ne na nivou Shalebridge Cradle. Više je skriptovano i više se svodi na jumpscare momente nego prethodni delovi igre, gde je atmosvera i AI radio svoje.



The Asylum počinje od 10:27



Ovde možeš da vidiš koliko je nivo zasnovan na prepadanju.

Igra je jednostavno zaboravna, zaboravio sam da postoji, da sam je igrao i da je postojala. Smile
« Poslednja izmena: 12. Okt 2014, 09:47:06 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Na popustu od 85%. Može da se pazari za 3 evra.

https://store.steampowered.com/app/239160/Thief/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:07:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.