Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The X-Files "I Want To Believe" (konacno)  (Pročitano 8891 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
Читајући коментаре за филм, хоћу да кажем "штета, била је добра серија".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Čitajući ove komentare dobio sam želju da odgledam film Smile
I ja-sa torenta  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Ne postoji nista toliko crno koliko je nebo plavo.

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Palm 
Poprilicno sam bila iznenadjena i razocarana nakon sto sam odgledala film na koji sam tako dugo cekala...
Prosto ne mogu da verujem da se radi o istom reditelju...bruka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Posle silnih vanzemaljaca i misterioznih tipova koji ih prenose svojim telima, posle biljaka koje realno nepostoje i nikada nece naciniti nikakvo zlo (sem ako to ameri nebudu hteli genetikom da naprave shto vec jesu), mogu da kazsem da sam totalno odushevljen ovim ostvarenjem.
Posle duugo duugo se neko setio da pokazse koliko je csovecsanstvo sebicno i koliko mi ustvari nerazumemo ono shto stvaramo i tehniku koju imamao.  Pa narode, pre nekoliko godina (desetak) sam csitao o presadjivanju glave primata koje je neki naucnik radio u Africi i uspevao da takvo neshto odrzsi u zsivotu 10-tak dana.  Hello, do sada vec sigurno rade i ovo shto stidljivo najavljuju na filmu.  Sa druge strane, maticne celije su velika buducnost koliko chitam i gledam u medijima i lecenmje nije nemoguce.
Da neduzsim dalje, film totalan pogodak i totalno prijatno iznenadjenje u odnosu na moje ochekivanje.  Ocena, poshto nemozse 11 od 10 onda chista 10ka.

E da, kao shto rekoshe Scully u filmu "Don't give up".  Nemojte odustati od trazsenja  :D :[115]:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 Eto ti sad.Svi ga napljuju i onda čovek da 10-ku .
  Neznam šta da mislim sad  Smile

  Inače-jel zna neko dobar link za skidanje a da je kvalitetan snimak filma  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Film je trebao da ze zove Dr. frankestajn ili bilo kako samo ne The X Files !!!

Ovaj film nema veze sa serijom i duhom dosijea X ! Nema teorije zavere , nama pusaca , nema komiteta 300 , nema misterije , nema vanzemaljaca !

A uostalom nije ni trebalo da ocekujemo nesto vise jer je Chris Carter izjavio da da je filmom iz 1998 ( The X Files ) zatvorio glavnu pricu Dosijea X i da je time sve zabetonirano - da vise nece biti serija i novih filmova . Brod je odleteo i misija drevnih vanzemaljaca koji su na zemlji vec milionima godina ( tacnije , vanzemaljski virus ) , da kolonizuju zemlju je ( valjda ) propala . The End .

Medjutim izgleda da su im zafalile pare . Pa su snimili film ( ono za mesecak dana ) kome su dali ime The X Files i koji ce zaraditi milione na staroj slavi . Film ima ima ime koje samo radi marketing drzeci se stare slave .

Ima mnogo boljih epizoda The X filesa koja ima slicnu tematiku kao ovaj film ...
« Poslednja izmena: 01. Sep 2008, 22:32:05 od CPU »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Posle silnih vanzemaljaca i misterioznih tipova koji ih prenose svojim telima, posle biljaka koje realno nepostoje i nikada nece naciniti nikakvo zlo (sem ako to ameri nebudu hteli genetikom da naprave shto vec jesu), mogu da kazsem da sam totalno odushevljen ovim ostvarenjem.
Posle duugo duugo se neko setio da pokazse koliko je csovecsanstvo sebicno i koliko mi ustvari nerazumemo ono shto stvaramo i tehniku koju imamao.  Pa narode, pre nekoliko godina (desetak) sam csitao o presadjivanju glave primata koje je neki naucnik radio u Africi i uspevao da takvo neshto odrzsi u zsivotu 10-tak dana.  Hello, do sada vec sigurno rade i ovo shto stidljivo najavljuju na filmu.  Sa druge strane, maticne celije su velika buducnost koliko chitam i gledam u medijima i lecenmje nije nemoguce.
Da neduzsim dalje, film totalan pogodak i totalno prijatno iznenadjenje u odnosu na moje ochekivanje.  Ocena, poshto nemozse 11 od 10 onda chista 10ka.

E da, kao shto rekoshe Scully u filmu "Don't give up".  Nemojte odustati od trazsenja  Smile Smile

Imam potpuno isto misljenje  Smile
Takodje i ja dajem 10... Iako nema vanzemaljaca, ali kao sto kaze CPU dosta epizoda je imalo slicnu tematiku ali mislim da je ova najbolja (barem po meni ova prica je veoma dobra, ali na neki nacin i tacna) sacuvana za kraj.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pogledala sam sinoć ovaj film, i ne znam sad da li da se upišem u ovu temu, ili u ''Najgori film svih vremena''...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava Ниш брее ...
OS
UNIX
Browser
Opera 9.60
mob
Nokia E52
Pogledala sam sinoć ovaj film, i ne znam sad da li da se upišem u ovu temu, ili u ''Najgori film svih vremena''...  Smile

У ову другу, у ову другу,... Smile
IP sačuvana
social share

"Са Вером у Бога, за Краља и Отаџбину"

"Чујте Срби-чувајте се себе", и "Књига о Милутину"- (http://forum.burek.com/index.php/topic,207224.170.html).


"Свето Писмо"- верзија за мобилне телефоне:http://forum.burek.com/index.php/topic,152532.70.html
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Nisam znao da je film izasao , skinucu ga u svakom slucaju.

Meni je skoro svaki SF zanimljiv (osim ako nije neko amatersko sr......)
O ukusima ne vredi raspravljati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.