Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:56:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Tall Man (2012)  (Pročitano 6295 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Mnogo dobar. Odavno nisam gledao film koji ode u sasvim drugi pravac od onog koji ocekujem. Super ideja i sasvim dobra realizacija. Svaka cast. Sutra recenziju napisem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
LG Nexus 5
Изашао добар снимак. Smile

Izasao i hdrip. Dobar film. (hvala krejziju na preporuci)
« Poslednja izmena: 05. Avg 2012, 08:34:15 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
nema na cemu  Smile
kad sam vec tu evo je i profesionalna recenzija

The Tall Man



8/10 odlican film,krenuo je kao horor iako nije horor,ima kul atmosferu koja me je podsetila na igru alan wake,lokacije su sjajne,kadrovi snimani iz pticje perspektive su sjajni,film ima viseslojnu pricu sa mnogo tvisteva,ja sam na polovini mislio da su lokalci poludeli i da zrtvuju decu visokom coveku  Smile dzesika bil je dosta ostarila,ustvari odrasla a ja je pamtim kao klinku iz ove 7th Heaven serije,a ova Jodelle Ferland klinka je ko sto kaze crnja savrsena u svojoj roli i dobro joj idu ovakve uloge,svaka cast pascalu laugieru i nadam se da ce za sledeci film da mu daju pristojniji budzet zato sto je covek jebeni umetnik  Smile
moja preporuka
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 427
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Poprilično razočaranje posle Mučenica. Ne zbog toga što ovo nije horor i što nema klanja i mučnih scena,nego što nije ništa više od zanatski solidnog trilera, dosta sporog u prvih četdresetak minuta,a potom zbrzanog završetka(ovaj problem neujednačenog tempa prvog i drugog dela imao je i u Mučenicama),sa likovima do kojih vam nije stalo,sa predvidljivim tvistom,dosta nelogičnosti i rupa u priči,jednom potpuno idiotskom holivudskom scenom jurnjave sa kamionom i psom i potpuno imbecilnom socijalno-političkom porukom na kraju(siromašni roditelji ne treba da imaju decu, već treba da ih daju bogatima inače treba da im budu ukradena od strane ludih feministkinja).Režija,kamera i fotografija su odlični,ali od Ložijea smo to i očekivali. Scenario i ideja koju pokušava da nam proda njime su glavni problem ovog filma.Ako bih Mučenice ocenio osmicom,ovo je 6,eventualno 6,5 zbog Džesike koja je bila odlična.Mislim kao glumica,ono drugo se podrazumeva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Martyrs sam gledao, i iskreno ne vidim sta je toliko dobro u njemu.Dobro, mucenje, ovo ono, to ima u toliko filmova, ali barem meni prica je bila skroz onako bezveze.Realno i Saw je imao bolju pricu + mucenje, itd, pa svih 5-6 delova su bolji, za mene, od Martyrs-a.

A po trajleru se vidi da ovaj film nije horor, i to sam i napisao u prvom postu...sta znam, meni je bio prilicno dobar, sasvim ok prica, i ni malo dosadan.Vecina Francuskih horora sto sam pogledao, ima sasvim "obicnu", po nekad dosadnu pricu (tipa Inside, nista nema tu kompleksno).Jedino sto je to mucenje skoro u svakom odradjeno dobro, inace, sasvim prosek filmovi.

Naravno, ovo je samo moje misljenje Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:56:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.