Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:05:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Simpsons Fan Club  (Pročitano 60891 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Simpsonovi ostaju bez jednog od najbitnijih glumaca




Harry Shearer, poznati glumac koji svoj glas pozajmljuje karakterima u animiranoj seriji "The Simpsons" verovatno napušta svoje uloge.

Shearer je poznatiji kao čovek koji pozajmljuje glas Mr. Burnsu i Nedu Flandersu, a u sredu je posetio jednog od producenata serije Jamesa L. Brooksa.

Brooksov advokat je rekao da će se serija nastaviti.

'Harry neće biti deo nje, poželite mu sreću'", napisao je Shearer na svom Twitter profilu.

Serija "The Simpsons" će dobiti čak dve nove sezone, a TMZ je nedavno javio kako Shearer nije potpisao novi ugovor. Ipak, spomenuti producent James L. Brooks se još uvek nije oglasio povodom najavljenog Shearerovog odlaska.


Izvor http://www.prolog.rs/Simpsonovi-ostaju-bez-jednog-od-najbitnijih-glumaca-article-16203.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.87
Ovi filmski teoreticari su otkrili gde zive Simpsonovi.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Lisa i Bart uživaju u novoj epizodi “Itchy and Scratchy” serijala


Nedavno je prikazana 600 epizoda Simpsonovih, a legendarni animirani junaci i dalje dokazuju da su i nakon 28 sezona u stanju nasmijati gledaoce širom sveta. Kreatori Foxove hit serije još uvek ismejavaju sve i svašta, a nedavno objavljeni kratki insert iz pete epizode najnovije sezone, koja nosi naziv Trust but Clarify, sadrži The Itchy and Scratchy Show koji je urađen kao parodija na Netflixov dokumentarni serijal Making a Murderer. Nosi naziv Mousetrapping a Murderer.



https://www.youtube.com/watch?v=yPUbeHr8BQ4

U prošloj epizodi, Homer se izjasnio da će na predstojećim izborima glasati za Hillary Clinton, te tokom prepirke i sukoba na glasačkom mestu izrazio gađenje prema prikrivenom Vladimiru Putinu. Klip pod nazivom Homer Votes 2016 izazvao je brojne komentare, pa čak i doveo do rasprave na YouTube-u o tome za koga bi Homer trebao glasati.



https://www.youtube.com/watch?v=xK_Ahtg5CxE

    Nakon svih ovih godina, Itchy se konačno mora suočiti sa kaznom radi ubijanja Scratchya, navedeno je u oficijelnom opisu klipa.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:05:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.