Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:40:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Rolling Stones možda u Beogradu  (Pročitano 7797 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Neki shit
Sto je covek toliko uporan da dovede stonese.... ja znam da maksa catovic i da upadne u minus od 100 000 eur je skoro nista...ali par stvari:

1.Stonsi su jedan od najskupljih bendova
2.Ako sednete da izracunate kapacitet hipodroma,cenu stonsa,opremu,4 cisterne sa naftom (zahtev stonesa)...doci ce te do cifre da jedini nacin da se ovo pokrije je cena od 30 - 40 eur po osobi...

ipak je ovo srbija...da li on zamislja da ce uspeti da pokrije ove cifre
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mislis 30 - 40 eura po osobi za kartu?
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Neki shit
da
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
ma kakvi...

moja drugarica zivi u nemackoj,i njenom caletu su za rodjendan kupili kartu za Stonse...karta je kostala 120-150 eura

e sada ne znam da li ce ta cena da  bude i kod nas?
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Neki shit
nista specijalno karte za prvih 10 redova u americi kostaju od 500 - 400 dolara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
i sad kod nas da bude 30-40 eura...kada je za WS bila skoro 30eura!!!
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
STONS SAPUNICA

Ponovo najava koncerta "Rolingstonsa", ovog puta u organizaciji Volfganga Klingera i - Rake Marića! Klinger: Radimo na tome da "Stonse" u junu dovedemo u Srbiju, ali ja ne želim više da sarađujem sa Maksom Ćatovićem

Sapunska serija o dolasku "Rolingstonsa" u Srbiju ušla je u petu godinu, a i dalje nema potvrde da će najpoznatiji rokenrol bend na svetu svirati u Beogradu.

Ipak, postoje novi momenti koji daju nadu da će ovaj "koncert milenijuma" u Srbiji ipak biti organizovan ovog leta.
Za nove glasine ponovo je odgovoran Volfgang Klingert, kontroverzni austrijski menadžer iz kompanije "Rok end mor", koja je koncert "Stonsa" pokušala da organizuje u saradnji sa produkcijskom kućom "Komuna" Makse Ćatovića.

Klinger za Press kaže da postoji dobra šansa da veliki rok cirkus poseti našu prestonicu već za nekoliko meseci.

- Istina je da radimo na tome da "Stonse" dovedemo u Srbiju, i to u junu. Ne želim da odajem više podataka od ovoga što sam rekao, ali će javnost biti upoznata sa novim detaljima već oko 15. februara, kada ću znati više - optimističan je Klinger.

On kaže da mu ne pada na pamet da nastavlja saradnju sa Maksom Ćatovićem, koja do sada nije urodila plodom.
- Više nikada neću raditi sa tim čovekom, jer sam imao loše iskustvo posle koncerta u Novom Sadu. Ostao mi je dužan neke pare - odlučno tvrdi Klinger, i otkriva da ima novog poslovnog partnera u Srbiji:

- Ako organizujemo koncert, to će biti u saradnji sa kućom "Mjuzik star" i gospodinom Rakom Marićem.
Na sajtovima koji se bave "Stonsima" još uvek nema najava o beogradskom koncertu.

Raka Marić: Tačno je, pregovaramo

Raka Marić, vlasnik producentske kuće "Mjuzik star", kao iskusan poslovni čovek ne želi da prejudicira stvari, ali nam je jasno stavio do znanja da kontakti sa Klingerom postoje.- Već nekoliko meseci razgovaramo na tu temu, ali još ništa nije potpisano, pa se ne bih zaletao u izjavama - kaže Marić za Press, i dodaje: - U svakom slučaju, ako "Mjuzik star" bude u prilici da organizuje koncert "Rolingstonsa", biće to za nas velika čast i dokaz da naš dosadašnji rad nije prošao nezapažen. Dakle, pregovori traju, a više detalja znaću uskoro - najavljuje Marić.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
inace na IORR- u se pre neki dan pojavio Beograd pod rumours, pregovaraju sigurno cim su ovi napisali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Hajde da napravimo kladionicu, ko ce pre da svira u Beogradu, Stonsi ili Maideni, ako u sledecih 10 godina ne dodje niko, ili umre pola clanova jednog od bendova, vazi kvota 1.00!  Smile Smile

Ako si jos uvek za opkladu, ja stavljam pare na Maidene.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Neki shit
Mene samo zanima...ko uopste zeli da gleda stounse  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:40:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.