Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The place beyond the pines (2013)  (Pročitano 2298 puta)
22. Dec 2012, 09:51:41
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
http://www.imdb.com/title/tt1817273/

The Place Beyond the Pines is a 2013 upcoming crime film directed by Derek Cianfrance, written by Cianfrance, Ben Coccio and Darius Marder. The film reunites Cianfance and Ryan Gosling, with whom he worked on 2010's Blue Valentine. It also stars Bradley Cooper, Rose Byrne and Eva Mendes. The title is the English meaning of the city of Schenectady, New York, which is derived loosely from a Mohawk word for "place beyond the pine plains."

The Place Beyond the Pines is the multi-generational story of a motorcycle stunt rider (Gosling), who considers committing a crime in order to provide for his newborn child, an act that puts him on a collision course with a cop-turned-politician (Cooper).

Cast


Cast

    * Ryan Gosling as Luke Glanton
    * Bradley Cooper as Avery Cross
    * Rose Byrne as Jennifer
    * Eva Mendes as Romina
    * Ray Liotta as Deluca
    * Dane DeHaan as Jason
    * Bruce Greenwood as Bill Killcullen
    * Ben Mendelsohn as Robin Van Der Zee

Izvor: Wikipedia


« Poslednja izmena: 22. Dec 2012, 10:11:47 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Izasao BRRip.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Кажу да је добар филм...мораћу да погледам...
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
volim ovog glumca...ali nije neki film...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
  Završio sam danas ovaj film i više sam nego zadovoljan sam ovim što sam video. O filmu nisam znao ama baš ništa, na špici sam tek saznao ko je sve učestvovao u snimanju tako da sam bio zatečen onom scenom kod prozora. Kasnije sam shvatio da film čine maestralno urađene tri celine i da prva i poslednja scena na svoj način završavaju i počinju nov ciklus.
  Što se tiče glumaca tu je najslabija karika E.Mendez koja je više energije utrošila da sakrije grudi nego da na licu pokaže neku emociju. Ostali su svi bez greške uradili posao, od starijih pa do podmladka. 
 
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29013
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Odlican film. Veoma zanimljiva prica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
HTC Sensation
Gledao film skoro...i toliko mi je ostao u secanju da sam vec zaboravio o cemu se radi,ali se secam po zavrsteku filmova rekao da moze da prodje kakva se sranja sve snimaju sada  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung 111111
Gledao film skoro...i toliko mi je ostao u secanju da sam vec zaboravio o cemu se radi,ali se secam po zavrsteku filmova rekao da moze da prodje kakva se sranja sve snimaju sada  Smile

Bas tako,apsolutno se slazem.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 08. Jul 2013, 23:58:48
  Završio sam danas ovaj film i više sam nego zadovoljan sam ovim što sam video. O filmu nisam znao ama baš ništa, na špici sam tek saznao ko je sve učestvovao u snimanju tako da sam bio zatečen onom scenom kod prozora. Kasnije sam sh
vatio da film čine maestralno urađene tri celine i da prva i poslednja scena na svoj način završavaju i počinju nov ciklus.
  Što se tiče glumaca tu je najslabija karika E.Mendez koja je više energije utrošila da sakrije grudi nego da na licu pokaže neku emociju. Ostali su svi bez greške uradili posao, od starijih pa do podmladka. 
 

Tvoje misljenje,msm ne zelim da ga menjam ali me interesuje sta ti se konkretno svidja ?

Prica tu i tamo.Nije losa,nije ni nesto posebna..
Glumci dobri osim ove baba devojke.

Trajanje filma..odvratno dugo.Okej je kad film traje malo duze,ali ovo je premontirano.Bukvalno 3 filma u jednom.Bolje je da su napravili deset epizoda,od koje ces svaki da ispratis sa posebnom paznjom.
Dakle ne drzi paznju.Moras biti maestro sa odlicnom pricmo i glumom kako bi ljudima drzao paznju sa ovom duzinom trajanja a reti su takvi.
Najupecatljivija mi je kotradiktornost lika onog motoriste.


Tako da ..ja bih mu dao ocenu ..tipa 5/10.
Moze da prodje..Drzi paznju posebno na delu gde prelazi iz jednog u drugi deo filma.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
  Svideo mi se jako dobro napisan scenario koji je reditelj uspešno sa svojom ekipom realizovao. Opet se sve tu vrti oko glumaca, od R.Goslinga koji je pokazao kakav je majstor postao pa sve do novog pokoljenja.
  Nedavno sam gledao seriju  Chosen (2013) koja je mogla bez ikakvih problema da bude jedan celovečernji film ali sa ovim to ipak nije slučaj jer bi se komadanjem ove celine dosta izgubilo.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.