Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:09:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Fast And The Furious 5  (Pročitano 10560 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
HTC 
jos nisam odgledao 4.,mrzi me Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
HTC Smart
Provozajte se "Paklenim ulicama 5"

Peti deo akcionog filma stiže u bioskope u maju, saopštio je "Taramount".



Vin Dizel i Pol Voker predvode ponovno ujedinjenje svih zvezda iz svakog poglavlja eksplozivne franšize koja se temelji na brzini.

U ovom nastavku, bivši policajac Brajan O’Koner (Voker) udružuje se s bivšim zatvorenikom Domom Toretom (Dizel) na suprotnoj strani zakona. Dvejn Džonson će se pridružiti omiljenim povratnicima: Džordani Bruster, Krisu "Ludakrisu" Bridžisu, Tajrisu Gibsonu i mnogim drugima u ovoj ultimativnoj trci visokih uloga.

Otkad su Brajan i Mia (Bruster) izvukli Doma iz pritvora, prelazili su mnoge granice da bi pobegli vlastima. Saterani u ćošak u Rio de Žaneiru, moraju da odrade još jedan, poslednji poslić kako bi dobili svoju slobodu. Dok budu sastavljali elitni tim vrhunskih trkača, neočekivani saveznici znaju da je njihova jedina šansa da se izvuku za sva vremena da se suprotstave korumpiranom biznismenu koji ih želi mrtve. Ali on nije jedini koji im je za petama.



Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.133
mob
Sendo 
Meni je smešno kako Justin Lin (režirao je 3 i 4 deo) opet dobija režisersko mesto. Momak je loš, zabavno loš, ali loš.
Mada pogledaću ga, siguran sam da je win popcorn movie.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nisam sunce da grejem ceo svet

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 501
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Apple iPhone 4
Jedva čekam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Evo ako smem i ja da iznesem svoje misljenje o ovom filmu,a smem Smile.Gledao sam sva 4 dela,i obozavam tu vrstu filmova,iskreno svaki deo u kome je igrao ovaj slepac od glumca mi se zgadio.Najvise me se svideo Smile  drugi i treci deo.Prvi i cetvrti su podbacili,pogotovo 4-ti.Znaci  ovaj celavi toliko ce da usere ovaj film da je to strasno.Dobro je da su vratili Don Omara i Ludacrisa,jer ce muzika da pokida,takodje je dobro sto su vratili Gibsona,ali zasto nisu vratili Evu Mendez,respect za ovu glumicu sto je menja ali ne moze da prismrdi Evi.Eto to je moje misljenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
HTC 
konacno sam odgledao cetvrti,dobar je Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nisam sunce da grejem ceo svet

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 501
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 4
Napokon  Smile Smile Smile

Odgledah ga i mogu reći da nisam baš adekvatna osoba za davanje kritika s obzirom da sam vrlo pristrasna kada je   ovaj film u pitanju. Samo ću reći da će biti i 6-og dela Smile .
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 17:41:17 od Eva Jolie »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Slupano više od 200 automobila na snimanju filma "Paklene ulice"

Peti nastavak akcionog serijala "Paklene ulice" od sutra se prikazuje u domaćim bioskopima, a zanimljivo je da je tokom snimanja filma razlupano više od 200 originalnih automobila. To je apsolutni rekord u uništavanju automobila, ali i u ukupnoj šteti koja je nastala tokom snimanja nekog filma.

Vin Dizel i Pol Voker, koji se u ovom filmu ujedinjuju s ostalim veteranima ovog serijala, uništili su u akcionim scenama i nove modele, ali i klasične automobile kao što su Ford Maverik i Ševrole Impala.

Među novim modelima stradao je Volt Čardžer SRT8, kao i više od 30 automobila koje je kompanija "Dodž" dala na korišćenje ekipi filma.

U nekim slučajevima morali su ipak da koriste replike, jer među rasturenim kolima je recimo i Ford GT40, čija vrednost bi probila budžet celog filma. To se odnosi i na modele De Tomaso Pantera (1972) i Korveta GS Roudster (2007).


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
SonyEricsson W660i
Napokon  Smile Smile Smile

Odgledah ga i mogu reći da nisam baš adekvatna osoba za davanje kritika s obzirom da sam vrlo pristrasna kada je   ovaj film u pitanju. Samo ću reći da će biti i 6-og dela Smile .

Još jedan nastavak "Paklenih ulica"

Posle uspešnog starta "Paklenih ulica 5", režiser Džastin Lin najavio je još jedan film akcionog serijala.

"Posle ovog sjajnog vikenda idemo dalje", izjavio je Lon pošto je film sa Polom Vokerom, Vinom Dizelom i Dvejnom Džonsonom zaradio 86,2 miliona dolara u američkim bioskopima.

Lin je režirao poslednja tri filma franšize "Paklene ulice", a Kris Morgan, autor scenarija za ta tri filma, planira da bude autor scenarija i za "Paklene ulice 6".

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
znaci standard ocekujte paljene guma,paljevinsku muziku i velike sise  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:09:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.