Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:33:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Darkest Hour  (Pročitano 5078 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Apple iPhone SE 2020
Cek.. vamzemaljci dizu Kremlj u vazduh...

E, to treba gledati Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
HTC Smart
Vanzemaljci nad Beogradom

Distributer "MegaComFilm" uz odobrenje studija "20th Century Fox" je na reklamne plakate filma "Najmračniji sat 3D" stavio slike Beograda.



Na vizuelnim rešenjima za ovaj film se pored Moskve, u kojoj se dešava radnja, nalazi i Beograd, odnosno zgrada Narodne skupštine, Beogradski pobednik i Kalemegdan.

"Najmračniji sat 3D" je naučnofantastični triler o grupi mladih ljudi koji se u Moskvi bore da prežive napad nepoznate i nevidljive vrste iz svemira, koja crpi sve izvore energije i celu planetu ostavlja u potpunom mraku.



Producent ovog ostvarenja je poznati ruski reditelj Timur Bekmambetov (Noćna straža, Dnevna straža, Tražen).

Film je sniman u Moskvi i jedno je od retkih ostvarenja američke produkcije koje je u potpunosti snimljeno van SAD.

U glavnim ulogama igraju Emil Hirš i Olivija Tirlbi, Maks Mingela, Rejčel Tejlor, a u filmu se pojavljuje i poznati švedski glumac Juel Šinamon.



Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Изашао добар снимак. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
4.9 ocena Smile

Skyline ima 4.5...zar je moguce da ovaj film je toliko los? Smile Meh, gledao bih Oliviju i gorim sranjima... Smile

Hvala Monk Smile Bas cu da stavim da se skida.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Нема на чему. Smile И ја планирам да га одгледам упркос лошој оцени.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Pff, neverovatno kako je los.Gluma kroz ceo film los, jedino onaj Rus deda je simpa, ostali bzvz.Prica je glupa.A na slicnu foru film, Attack the Block, odradjen za 3x manji budzet...

A i ova sto glumi Olivijinu prijateljicu Smiley 1 I onaj Svedjanin, sta vec, uzas.

Inace Jon Spaihts je pisao/scenarista filma, a on radi i na Prometheus-u...

Da nisu imali pare, pa da razumem, ali bre, kako neko moze da smisli ovako glupu pricu?Ko da u zivotu nisu pogledali ni jedan film.

Moze da se gleda, ali moja preporuka, zaobici ovaj film.

Spojler: Americka ambasada, stvarno?A palo njih na stotine...pa gde je piscu mozak jbt Smile
« Poslednja izmena: 30. Mar 2012, 04:32:25 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Destroy Everything You Touch

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 6220 Classic
a vala i attack da block...  Smile nevjerovatno losh film,ne kapiram onako visoke ocjene i dobre kritike po netu,jedan od najlosijih filmova ikad sigurno.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Sta znam, meni je dobar.Eto recimo, ja ne kapiram ovo:

jedan od najlosijih filmova ikad sigurno.

Posto film realno ima solidan humor, a i barem ja volim Britanske filmove, jos SF...prica je sasvim solidna, i nije dosadan, za razliku od ovog.Jos je tu i Nick Frost...

Kakvih filmova ima, Attack the Block je sasvim dobar.Pogledaj recimo ovaj, i Skyline koji je jos losiji, pa vidi razliku...

Ovo recimo, ja zovem jedan od najlosijih filmova:http://www.imdb.com/title/tt0439834/ a tipa Attack the Block, i dr. koji su tebi "najlosiji" rado bih gledao bilo kad Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Destroy Everything You Touch

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 6220 Classic
Sta znam, meni je dobar.Eto recimo, ja ne kapiram ovo:

jedan od najlosijih filmova ikad sigurno.

Posto film realno ima solidan humor, a i barem ja volim Britanske filmove, jos SF...prica je sasvim solidna, i nije dosadan, za razliku od ovog.Jos je tu i Nick Frost...

Kakvih filmova ima, Attack the Block je sasvim dobar.Pogledaj recimo ovaj, i Skyline koji je jos losiji, pa vidi razliku...

Ovo recimo, ja zovem jedan od najlosijih filmova:http://www.imdb.com/title/tt0439834/ a tipa Attack the Block, i dr. koji su tebi "najlosiji" rado bih gledao bilo kad Smile
filmove ciji opis radnje pocinje sa "High school..." ne smatram filmovima,i one dje sisata plavusha gine prva  Smile u pravu si ima losijih filmova od ATB,eto pomenuo si skajlajn,istina ziva.ali ako smatrash da ATB ima cak i solidan humor,aj mi linkuj nesto sa tjuba da vidim sta sam propustio,jer stvarno osim ocajne glume,prezvakane teme,i onakvih aliena-za ono stvarno tek nemam rijechi,ja nista drugo nijesam vidjeo.evo,ovaj film na slicnu temu ima ovu ocjenu:
http://www.imdb.com/title/tt0327409/
a grijeh je uporedit ga sa ATB...a i nick frost..nista mu ono nije trebalo Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Ne secam se tacno, ali mislim da ima humora.U svakom slucaju, kao sto sam rekao, film nije dosadan, i drzi paznju, a i prica je interesantna-meni sasvim dovoljno.A i gluma je sasvim solidna, pogotovo racunajuci da su skoro pa nepoznati glumci, a i takav je njihov stil glume u nekim filmovima, a i onoj seriji Misfits, koju sam zaobilazio neko vreme zbog toga, a odlicna serija. Smile I privikao sam se na takvu glumu.

Za ista vise, morao bih da gledam ponovo film...

Samo pogledaj toliko Americkih filmova, Battle:Los Angeles, I Am Number Four, Transformers, ova dva koja sam vec naveo, itd, pa to je uzas.Sta mi vredi film od 100-200 miliona eura, gde je prica dosadna, i posle 20-ak minuta se smorim i jedva cekam kraj Smile

Citat
,i one dje sisata plavusha gine prva

Ako mislis na ovaj (ne secam se trajlera + me mrzi da gledam), ne gine prva. Smile

Evo recimo par ocajnih, koje sam gledao, pa vidi sam sta ja zovem "losim filmovima" Smile  http://www.imdb.com/title/tt0451085/  http://www.imdb.com/title/tt0433883/  http://www.imdb.com/title/tt0887770/  http://www.imdb.com/title/tt0409999/  http://www.imdb.com/title/tt1559033/ ovaj zadnji krenuo solidno, i onda 30-40 minuta...nicega. Smile A i ovaj, Road Kill...http://www.imdb.com/title/tt1241330/ s' tim da je smesan koliko je los, i vise ispada onda neka komedija.

I e'o jos jedan SF...Altitude http://www.imdb.com/title/tt1407049/ cak mislim da sam i otvorio temu za njega odavno...film je los, gluma je losa, prica isto, ali eto, koliko god los bio, film je ipak zanimljiv, i kad mi dosadu drugi, ja ga gledam opet... Smile

Za Alien Hunter ne secam se, ali mislim da mi se nije bas svideo...znam da ga imam na cd-u.

Ali zato recimo onaj "Evolution" i Dreamcatcher, su barem meni vrlo dobri. Smile

Stvarno ne vidim sta ti je toliko lose u tom filmu.Mislim, ne kazem da je najbolji sto sam gledao, ali film je sasvim solidan, i mozda ga odgledam opet nekad.A za koje pare su ga radili, vanzemaljci su sasvim solidni.
« Poslednja izmena: 31. Mar 2012, 02:26:32 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:33:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.