Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:58:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Chemical Brothers dolaze 13. juna  (Pročitano 6164 puta)
11. Mar 2007, 23:09:00
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
"The Chemical Brothers" dolaze 13. juna
Karte od 1.390 dinara

Ulaznice za koncert engleskog benda "The Chemical Brothers" koji će se 13. juna nastupiti u "Beogradskoj areni" koštaju od 1.390 do 2.690 dinara, prodaja karata počinje danas, a osim legendi elektronske muzike, na šest bina u "Areni" će nastupiti i više od 30 domaćih di-džejeva.


Prodaja ulaznica za koncert sjajne britanske grupe počinje danas u 17 časova, a ljudi koji su već kupili karte za "Egzit" mogu kupiti karte po promotivnoj ceni od 1.390 dinara (isključivo preko zvaničnog sajta festivala).

Prvi kontigent od 3.000 ulaznica će se prodavati po ceni od 1.690 dinara (samo parter), dok će se ostatak karata, do 15. maja koštati 1.990 (parter i jeftiniji deo tribina) i 2.390 dinara (skuplji delovi tribina). Posle 15. maja ulaznice za parter i jeftiniji deo tribina će koštati 2.290, a za skuplji deo tribina 2.690 dinara.

Karte se mogu kupiti preko sajtova "Egzita", "Tiketlajna" i Bilet servisa, kao i blagajni Doma omladine, i svim prodajnim mestima "Tiketlajna" i Bilet servisa.

Inače, u "Areni" nas 13. juna očekuje, kako organizatori tvrde, najveća žurka na Balkanu, celokupnu produkciju (bina, rasveta, ozvučenje) donose "The Chemical Brothers", a osim njih, nastupiće i Marko Nastić, Vlada Janjić, Gordan Paunović i još tridesetak domaćih di-džejeva. U "Areni" će biti postavljene dve ulazne bine, kao i četiri posebne scene za publiku sa tribina.

A. N

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Samsung G880
Nekako nemam utisak da se neko uzbudio.

Ja jesam i vec sam zavrsio kombinaciju za kovu da ne brinem.

Nadam se da ce da bude vrhunski.jedino me plashi cinjenica da ce da bude 30+ djejeva.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2007, 12:46:35 od Vlidi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Nokia N86
Prodato 7.000 ulaznica za Chemical Brothers

Za koncert engleskog elektronskog dvojca Chemical Brothers u Beogradskoj Areni za nedelju dana prodato je 7.000 ulaznica, saopštili su organizatori Udruženje EXIT.

Kako je najavljeno, Chemical Brothers će doneti celokupnu svoju produkciju, specijalne scenske efekte, binu, svetla i ozvučenje za nastup 13. juna pred 18.000 posetilaca u Beogradskoj areni.

Organizatori koncerta iz EXIT-a i "Bekspiriens" najavljuju i dve ulazne bine, osam 'čil' zona, kao i četiri dodatne bine za publiku sa tribina, na kojima će nastupiti preko 30 domaćih disk džokeja.

Kupci ulaznica za ovogodišnji festival "Egzit" u Novom Sadu imaju pravo kupovine karti za parter na koncertu Chemical Brothers preko sajta festivala po ceni od 1390 dinara.

Ostale ulaznice za parter od 1990 dinara, balkon od 1990 i 2390 dinara, mogu se kupiti na prodajnim mestima i sajtovima Bilet servisa i Tiketlajna, te biletarnici Doma omladine Beograda.

Dvojac Tom Roulands i Ed Simons su pioniri muzičkog žanra big beat, koji su stekli svetsku slavu dinamičnim živim nastupima i "Dig your own hole". Za album "Push the button" (2005) dobili su dve nagrade Gremi.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 865
Zastava Republika Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC K700i
Skupo jebo ih ker...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Spartans...Tonight we Dine in Hell !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 578
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Pa ja sam uzbuđen...odavno.... Smile
Ma kontam kako da sve uskladim i dozujim do Beograda...iz Rijeke,ha,ha!!!
Za nofci će se snađem,u svakom slučaju... C U there Smile
IP sačuvana
social share
...Few stood against many...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Očekujte neverovatnu žurku

Povodom koncerta koji će se u okviru serijala "Beck'sperience" održati 13. juna u Beogradskoj areni, u emisiji "Neviđeno" na Radiju B92, 25. aprila emitovan je ekskluzivan intervju sa Edom Simonsom, članom dvojca "The Chemical Brothers".

- Ljudi Vas upoređuju sa Kraftwerk. Da li Vam je zbog toga drago ili ne volite da Vas upoređuju sa drugim elektronskim bendovima?
Nama to uopšte ne smeta, ali to je prevelika komparacija, ipak – oni su stvarno ogromni. Mislim da nam treba još vremena pre nego što bi nas neko upoređivao sa njima. Oni su tvorci zapanjujućeg elektronskog zvuka, tako da jeste čast uporediti nas sa njima, ali mislim da je prerano za to. Oni su radili i ranije, pre nego što smo mi porasli

- Ok, moram da Vas pitam – u čemu ste dobri, ali navedite nešto što će iznenaditi druge ljude.

Pa, dosta dobro igram fudbal... U čemu sam dobar... To je dobro pitanje! Pa, dobar sam u pričanju, kao što možeš da primetiš. I dobar sam u uživanju, i to je to.

- Znam da ste trenutno u studiju zbog novog albuma, pa zato – šta je za Vas najgora stvar kada ste u studiju?

Pa hrana nije baš najbolja, dosta hrane „za poneti“... Nema ničeg lošeg u provođenju vremena u studiju, mi smo tu najsrećniji – zajedno smo i pravimo muziku, uzbudljivo je. Dani su dugi ali znaš na kraju dana da si napravio nešto dobro.

- Imali ste dosta kolaboracija u Vašoj diskografiji, npr. Beth orton, Tim Burgess, Bernard Sumner, Noel Gallagher, Flaming Lips... Odaberite jednog umetnika sa kojim je bilo najbolje sarađivati.

Pa malo je teško, svi su pravili super muziku sa nama, ali bila je prava čast raditi sa Bernardom Sumnerom, mi smo preveliki obožavaoci sastava New Order, apsolutno obožavamo njihovu muziku od prvog dana, tako da biti sa njim u studiju i gledati ga kako svira „Love Will Tear Us Apart“ na gitari... To je stvarno nešto specijalno, a mislim i da je pesma koju smo napravili stvarno fantastična.

- Ok, sad ću morati da ti postavim jedno privatno pitanje, ali ovo je samo za mene pošto sam veliki fan Bernarda Sumnera. Kakav je on u prirodi?
On je veoma duhovit, vrlo ozbiljno shvata svoju muziku, trudi se da da sve najbolje od sebe u svakom trenutku... I vrlo je drag čovek, i vrlo nežan.

- U prošlosti ste dobili dosta nagrada, pa koja je najvažnija za Vas?

Pa... Nagrade nisu toliko važne, važnije nam je da ljudi dolaze da nas vide, to je najveća stvar. Nagrada k’o nagrada... Ti najaviš koncert i ljudi dođu, dobro se provedu... Mislim da je to velika nagrada, to nas najviše raduje.

- Većina ljudi govori da je Engleska u ovom trenutku vrlo „indie“, kada govorimo o muzici. U ovom trenutku svi slušaju Kaiser Chiefs, The Killers, Arctic Monkeys, Klaxons...Da li i Vi slušate indie muziku ili se opredeljujete za drugačiji zvuk? Šta je trenutno u Vašem iPodu?

Ja dosta volim ploču benda Klaxons koja je skoro izašla, ali volim i elektronsku muziku. Oduvek sam voleo gitare i poslednjih 15 godina slušam gitarske bendove, ali tu je i masivna elektronska scena i dance kultura i ljudi još uvek istražuju granice elektronskog zvuka. Ali, volim da slušam Klaxons, imaju dosta energije i dosta su „plesni“.

- Da li bi mogao da nas upoznaš sa novim albumom „We Are The Night“?

„We Are The Night“ je elektronski-psihodelični album, ima raznih raspoloženja i tonova, i govori o tome kako se osećate tokom noći. Malo smešnih stvari, malo uživanja, malo mraka... Sve je tu – na albumu.

- Moram da kažem da ste mnoge ljude iznenadili novim singlom „Do It Again“. Ja sam ga čuo premijerno na radiju BBC1, u emisiji Pete Tonga. Primamljiv je za plesanje, ima zanimljive vokale... Sve u svemu – to je nešto potpuno novo od Chemical Brothers. Muzičari ovih dana prave muziku za top liste ali vi ne. Da li je u tome Vaša poenta?

Mi se nadamo da ćemo završiti na nekoj top listi, inače ćemo biti „malo zeznuti“. Ali ovaj singl ima dvostrukost – može da se sluša putem radija ali je i plesni pop singl. DJevi kada je budu puštali kasno noću u mračnim klubovima – biće potpuno drugačija, i to je ono što pokušavamo da uradimo.

- Poznati ste po vrlo kvalitetnim setovima. Šta da očekujemo od Vas u Beogradu?

Očekujte neverovatnu žurku. Ja sad idem na sastanak sa ljudima koji će biti zaduženi za rasvetu a pričaćemo i o dizajnu, imamo ljude koji rade vizualne efekte, ali mi sami se koncentrišemo na muziku.

- Takođe, poslednjih dana me ljudi pitaju da li će to biti koncert ili DJ set.

Ne, ne... Biće to koncert. Mi donosimo svoj studio, donosimo rasvetu, donosimo sve što možemo da bismo ljudima obezbedili događaj za pamćenje.

- Pročitao sam negde da ste poznati po dovođenju gostiju na svoje koncerte. Prošle godine su Vam gosti bili Tim Burgess i Bernard Sumner. Ima li šanse da vidimo i njih u Beogradu?

Mislim da ćemo doći samo nas dvojica, ali mislim da ćete preživeti.

- Koja je tvoja omiljena pesma Chemical Brothersa?

Uh, moja omiljena... Moja omiljena je „Chemical Beats“. Sa ploče „Exit Planet Dust“.

- Ova žurka na koju dolazite, to je novi serijal zabava nazvanih „Beck’sperience“. Prvo smo ugostili DJ Tigu, a sada ćemo slušati Vas. Ali hteo sam da Vas pitam da izaberete jedno ime koje bi moglo da nastavi sa dobrim vibracijama žurke koju ćete Vi napraviti kao veliki Chemical Brothers.

Ali Love je dosta dobar izvođač. On nam je pomogao na novom singlu „Do It Again“ i ja bih preporučio njega.

- I poslednje pitanje, ali ovo je samo za muškarce! Sreli ste se sa Kylie Minogue, uradili ste remiks za njen singl „Slow“... Kakva je ona? Ipak je jedna od najpoželjnijih žena na celom svetu?

Ona je vrlo prijatna, vrlo je nasmejana i svidelo joj se šta smo uradili sa remiksom singla „Slow“, tako da je to bio „dobar sastanak“.

Izvor: Exit
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 
Nekako nemam utisak da se neko uzbudio.

Ja jesam i vec sam zavrsio kombinaciju za kovu da ne brinem.

Nadam se da ce da bude vrhunski.jedino me plashi cinjenica da ce da bude 30+ djejeva.

    Meni nimalo ne smeta podrška DJ-eva . To će dati , onako, "hipi festivalsku" crtu koncertu, neće trajati samo sat i po (ili koliko već)  a i značiće onima koji dođu sa strane. Meni baš tako nešto treba. Nešto što ima malo bližu formu koncertu , a pre i posle...  Smile  Da se čovek ne oseti neispucanim  Smile
     Sve to i malo više opravdava cenu...a ja...ja sam svoju kartu rezervisao u prva tri dana... čeka me kod ortaka u BG-u  Smile     
                          C Ya at Belgrade Arena ! Smile 
« Poslednja izmena: 27. Apr 2007, 17:03:10 od DJedai »
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Idemo kum i ja.. Ocekujemo ludnicu.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3


Mesec i po dana pred koncert najtraženijeg elektronskog dueta The Chemical Brothers u Beogradskoj areni prodato je 10 000 ulaznica, iako tek 15. maja počinje redovna prodaja.

Najznačajnije dešavanje u okviru ovogodišnjeg Beck’sperience serijala – koncert grupe The Chemical Brothers 13. juna
produkcija Dance Arene predstavlja kao najavu programa na ovogodišnjem EXIT festivalu.

Ukupan broj ulaznica u prodaji je 18 000, a mogu se nabaviti na prodajnim mestima Ticketline-a, Bilet servisa, kao i na biletarnici Doma omladine po sledećim pretprodajnim cenama:

Parter i Tribine 2: 1990 dinara
Tribine 1*: 2390 dinara

Redovna prodaja ulaznica počinje 15. maja po sledećim cenama:
Parter i Tribine 2: 2290 dinara
Tribine 1: 2690 dinara
VIP: 7990 dinara

Tribine 1 su bliže bini i pružaju bolji pogled na nastup izvođača

Kupci ulaznica za ovogodišnji EXIT festival imaju pravo kupovine ulaznica za The Chemical Brothers preko www.exitfest.org po ceni od 1390 dinara. Po ovoj ceni mogu se kupiti isključivo ulaznice za parter i njihov broj je ograničen.

Za sve nedoumice u vezi s rezervacijom ulaznica po ovim cenama može se zvati Info-centar na 021 475 42 22 radnim danima od 9 do 17 sati ili pisati na info@exitservices.co.yu

Više informacija na: www.exifest.org i www.happynovisad.co.yu/chemicals .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


R`N`R

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1356
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung d600
Ja sam ih gledao pre par godina u Italiji, ljudi je*u kevu.... svirka je bila na nekom trgu ali je zurka bila do jaja....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:58:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.